Opinie o Libro Tarnowskie Góry w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Libro Tarnowskie Góry. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Libro Tarnowskie Góry o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libro Tarnowskie Góry w Tarnowskie Góry

Zainteresowany kandydat

Właśnie dziś na Olx jest oferta kierowca magazynier, libra,lecz po przeczytaniu opini , chyba lepiej omijać tych ludzi , jestem ze Zbroslawic i nigdy nie pomyślał bym ze to takie (usunięte przez administratora) , no coz , dobrze wiedzieć .

Alicja Nowy wpis
@Zainteresowany kandydat

pamietaj, ze opinie trzeba weryfikowac u źrodla, moze warto pojsc na rozmowe i samemu sie przekonac ?

Klient Nowy wpis
@Alicja

Powiem krotko macie sprawe karną

Klient Nowy wpis
@Zainteresowany kandydat

Podaj maila to opisze ci działalnosc tej "firmy"

Uwazaj na nich Nowy wpis

Libro sc Zbrosławice Broja,Liberda ta firma ma wielkie długi

dalej

te same numery?nowa nazwa stare metody?

@dalej

O co chodzi? Firma już prowadziła działalność tylko pod inną nazwą? Wytłumaczysz co to za metody? Chodzi o sprawy finansowe?

Znajomy

Uwaga na (usunięte przez administratora)JG Broja

Uwaga

Teraz działają pod nazwą Passion Jg uwazajcie stracicie pieniadze prokuratur postawił im zarzuty jeszcze nie siedzą

@Uwaga

Potwierdzam! Nas tez Grzegorz (usunięte przez administratora) na kilkadziesiąt tysięcy wraz z żoną. To (usunięte przez administratora) ze Zbroslawic z wymuskaną posesją. Dzieci muszą się za nich wstydzić!

@Uwaga

Już niedługo. 28.4. Rozprawa z KK Prokurator postawił zarzuty.

Firma Libro Tarnowskie Góry poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mateusz

@tg a dlaczego maja dwie nazwy?

@Mateusz

Jak chcesz bredzić to nie tu Passion JG tworza ludzie ktorzy oszukiwali w firmie Libro sc cwaniaczku podajacy sie za Mateusza

@Mateusz

Dlaczego? Bo jak narobisz smrodu w jednej to otwierasz drugą i udajesz, ze wszystko gra nabijając kolejnych w butelkę.(usunięte przez administratora)

Weronika

Weszłam na forum Libro, żeby poczytać opinie i widzę, że sporo z nich jest negatywnych z wielu powodów. Zastanawiam się, czy wraz z nowym rokiem coś zmieniło się na lepsze. Jak oceniacie uczciwość firmy?

@Weronika

Ci naciągacze działaja pod nazwą Passion jg

@Weronika

Nic się nie zmieniło. Dalej okradają pod nową nazwą firmy. Nam nie oddali kilkudziesięciu tysięcy, a inwestycja winna być ukończona w 2019 roku. Zgłosiliśmy sprawę do prokuratora i na policję.

Dawid

Bardzo niepokojące informacje zostawiliście. Nie rozumiem tylko jednego, jeśli tak jest to dlaczego firma działa?

Do nowych klientów
@Dawid

Ciągle nowa spółka. Oglądasz opineo i same pozytywne recenzje. Haczyk w tym, ze negatywnych tam nie wstawisz. Dziwne, ze ci ludzie potrafią spać spokojnie. Pozostałym (usunięte przez administratora)polecam obejrzeć ich piękną posesję jak się urządzili za cudze pieniążki. Sprawa dla policji i prokuratury. Uważajcie.

Uwaga

Passion JG poprzednio Libro sc Joanna Grzegorz Broja uwaga na tych ludzi (usunięte przez administratora)

kolejny klient

Uwaga na Passion JG Joanna Grzegorz Broja poprzednio Libro sc sprawa jest w prokuraturze przeciw tym osobom stracicie pieniądze

Tg

Uwaga obecnie oni działają pod nazwą Passion JG nie dajcie sie oszukać

Leon

To jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają swoje uwagi?

@Leon

Bo w oferteo można zostawić tylko dobre opinie a trzeba wszystkich ostrzec

Krzysztof

Zbulwersowany postępowaniem i działaniem tej firmy F.U.H. "LIBRO" s.c. (usunięte przez administratora) Nie wywiązała się z umowy, ani towaru ani usługi. Ciągłe zapewnianie w rozmowach telefonicznych i prosto w oczy, że wszystko będzie dobrze i poślizg czasowy nie jest od nich zależny oraz zrzucanie winy na dostawców - a to po mojej weryfikacji nieprawda. Aneksy do umowy też nie dały rezultatu, więc zmuszony byłem odstąpić od umowy. Pieniędzy nie zwrócili !! Pan Grzegorz B. bierze sobie w ten sposób kredyty/pożyczki na swoje inne inwestycje, sam to otwarcie później mi przyznał. Posiadam dowody rozmów, korespondencji itp.(usunięte przez administratora) Moja inwestycja przez te ich działania, poniosła dodatkowe koszt/straty/nerwy, których też będę się domagał zwrotu.

Jhhv
@Krzysztof

Proszę o kontakt 515357272. Jest Pan kolejna oszukana osoba przez tą firmę.

Niezadowolona

Firma nie wywiązuje się z umowy. Do pobrania zaliczki telefony były non stop, po zgarnięciu zaliczki kontakt się urwał. Już jest miesiąc obsuwy o czym nie raczył poinformować tylko człowiek sam musiał się upominać. Z każdym telefonem jakim wykonuje ja jestem zbywany a Pan nie widzi problemu. Zero rzetelności i odpowiedzialności. Porażka totalna.

Ula
@Niezadowolona

Czyli witam w klubie! Mam identyczne doświadczenia z tą firmą . Do momentu wpłacenia zaliczki świetny kontakt. Teraz pozostaje mi jedynie droga prawna....

Robert
@Niezadowolona

Mam ten sam problem z tą firmą. Mógłby Pan/Pani odezwać się do mnie w tej sprawie ? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Robert
@Ula

Mam ten sam problem z tą firmą. Mógłby Pan/Pani odezwać się do mnie w tej sprawie ?(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Prosze

Prosze o kontakt wszystkich (usunięte przez administratora)przez firme od okien na kontakt podany na forum sprawe trzeba skierować do prokuratury

Prosze o kontakt mam wazne informacje do przekazania 694270200

Tg

Sprawa musi trafic do prokuratury

Ale tutaj sie nie pisze zażaleń, a już na pewno nie do ekipy budowlanej. To strona o pracy w ich biurze rachunkowym... Więc liczę na opinie jak tu się pracuję?

Stella

@Niezadowolona Jeśli taka sytuacja w ogóle miała miejsce, to z pewnością na tym forum nic nie uda się wyjaśnić, ponieważ to forum pracownicze!

Tak
@Stella

Tam nie ma zadnych pracownikow tylko maz i zona

Nie polecam!!!

Klient

Zleciłem firmie Libro zakup z montażem ogrodu zimowego, po wpłacie ze wszystkich kosztów 50% zaliczki kontakt z tą firmą zamilkł jak również brak z ich stony jakichkolwiek działań wywiązania się z umowy.

N
@Klient

to już jesteś kolejnym oszukanym (usunięte przez administratora) po prostu, słyszałem, że mają sporo spraw sądowych i komorników na głowie

Zostaw merytoryczną opinię o Libro Tarnowskie Góry - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Libro Tarnowskie Góry?

Zobacz opinie na temat firmy Libro Tarnowskie Góry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libro Tarnowskie Góry?

Libro Tarnowskie Góry
  • Adama Mickiewicza 15 lok. 18