Opinie o Eko-Okna s.c. Mariusz Szynkowski Paweł Andrzejewski w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eko-Okna s.c. Mariusz Szynkowski Paweł Andrzejewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eko-Okna s.c. Mariusz Szynkowski Paweł Andrzejewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Okna s.c. Mariusz Szynkowski Paweł Andrzejewski w Gniezno

Klientka

Nie polecam nikomu!!! 2 lata temu, firma wstawiła nam okna, niestety przywieźli za małe i takie też nam wstawili. Przy montażu nie było nas w domu, dopiero wzywając ich na reklamację, Pan powiedział nam że firma przywiozła za małe okna, ale kazali monterom je zamontować. Przez okres 2 lat, ciągle dzwonię i słyszę że przyjadą ,bo okna nadaja sie tylko do wymiany, ale bezskutecznie. Sami nam polecili droższe okna, bo rzekomo lepsze, a okazało się całkiem odwrotnie. Teraz nie mogę doczekać się aby ktoś w końcu zechciał przyjechać na reklamację. Nie pozostaje nic innego jak sprawę oddać do sądu.

Sylwia
@Klientka

Witam serdecznie, My mamy też ten problem ale z roletami od pięciu lat nie możemy się doprosić naprawy gwarancyjnej ciągle przyjedziemy dwie rolety wcsle nie działają zapłaciliśmy za okna i rolety prawie 30000 zł i nie ma komu ich naprawić . Proszę się że mną skontaktować i napisać jak się Pani udało załatwić sprawę bo już poważnie myślimy i procesie zbiorowym przeciwko tej firmie mój adres e-mail sylwiam700@gmail.com

Lusi Nowy wpis
@Klientka

Ta firma to żenada a szynkowski m.współwłaściciel to podły cham

Hanna Nowy wpis

Miło byłoby się dowiedzieć czy dalej z tą firmą są problemy na zasadzie takiej , że coś robią źle , że potrzebne są reklamacje , a na nie nie przyjeżdżają itp. ? Bo nie wiem czy korzystać z usług tej firmy czy sobie darować przez te wczesniejs opinie

Moris Nowy wpis
@Hanna

Niestety są problemy

Julia Nowy wpis
@Moris

A z czym konkretnie u ciebie firma "zawaliła"?

Hanna

co to znaczy, jak ktoś stwierdził, że wypłaty nie najgorsze, ale nie najlepsze. to może urzeczywistnicie kwotę i napiszecie prosto z mostu ile się tu zarabia?

Aneta

Czy w firmie działa system premiowania ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko-Okna s.c. Mariusz Szynkowski Paweł Andrzejewski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Gustaw

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Cyka Blyat

Generalnie nie jest źle, praca nie jest ciężka wypłaty nie najgorsze, ale też nie najlepsze, praca pod dachem, szef (Paweł A.) bardzo wporządku tylko ten drugi Mariusz jest typem którego po prostu nie da się lubić

####

Osobiście mogę każdemu polecić pracę jak i całą stolarkę okienną.

admin

Opłaca się pracować w firmie Eko-Okna S.C. Andrzejewski Szynkowski ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna s.c. Mariusz Szynkowski Paweł Andrzejewski - Gniezno

Eko-Okna s.c. Mariusz Szynkowski Paweł Andrzejewski
  • Powstańców Wlkp. 22