Opinie o Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Łęczyca

klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 194 dni.
Klient
 Problem

nie polecam. firma nieprofesjonalna. chętnie weźmie zamówienie, ale jak trzeba później coś poprawiac to klienta traktują jak zło konieczne niechętnie robia poprawki / seriw okien sa niesłowni okna sa wstawione bardzo nieestetycznie i chaotycznie termin zamówienia na umowie wcale nie jest terminem faktycznych gdyż firma Chemoplast sama sobie decyduje kiedy przyjedzie z oknami i trzeba BYC na miejscu , to samo tyczy się serwisu. nie przyjeżdżają w umówionym terminie tylko wtedy gdy im pasuje bo akurat mają czas i sa zdziwieni, zę nikogo nie ma. Bardzo nie profesjonalna firma i nieprofesjonalni pracownicy mający klienta za ####

Wiecie jak się pracuje w firmie Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w mieście Łęczyca? Twoja opinia ma znaczenie, pomóż innym użytkownikom! Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Łęczyca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.