Opinie o Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Łęczyca

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Łęczyca

Magda Nowy wpis

Serdecznie polecam. Wykonałam dwie inwestycje w tej firmie, oferty dopasowane do moich potrzeb, za doradztwem przemiłej obsługi skorzystałam z dofinansowania programu czyste powietrze. Nie mam do czego się przyczepić, bardzo polecam.

Marta Nowy wpis

Ta firma to kpina, zlecenie przyjąć i ładnie opowiadać to pierwsi ale później to koszmar. Kontaktu zero, na każdym kroku pretensje, nie pojawianie się w dniu umówionego montażu, a później wchodzenie sobie samemu na budowę gdzie nikogo nie ma. Reklamacje zgłaszane od 8 miesięcy i prócz naprawy 2 poważnych usterek (na 9 zgłoszonych) nie wykazują nawet odrobiny chęci porozumienia. Nie zależy im absolutnie na kliencie, ważne że faktura opłacona. Okna tak wymierzone że są zamontowane na różnych wysokościach, a okno w kuchni którego parapet miał być zlicowany z blatem osadzone jest na wysokości 75 cm. Mamy klękać do tego blatu? Na maile zero odpowiedzi, telefon (jak już odbiorą) to tylko pretensje i obietnice że ktoś oddzwoni. Sam szef jak już zadzwonił i umówił się na telefon w celu umówienia spotkania po 2 dniach to już więcej się nie odezwał. Niesłowni, nieterminowi i nieprofesjonalni. Podejście do klienta, który zapłacił za usługę - dramat!

Seba Nowy wpis

Tak wygląda montaż okien w wykonaniu firmy Chemoplast. Podobno standardowo wkręcane są wkręty w momencie kiedy nie ma parapetów. Na pytanie dlaczego na 3 oknach są wkręty, na 3 nie ma a na kolejnym są zaślepki w innym kolorze niż okna nikt nie zna odpowiedzi. Ludzie od montażu okien są zaskoczeni że piana montażowa puchnie.. Serio? Okno w systemie Smart slide który w tej firmie z jakiegoś powodu funkcjonuje jako Smart lait został najpierw wyregulowany, a później pianowany. W efekcie słupek środkowy został tak zduszony ze okna praktycznie nie szło otworzyć. Dostałem informację że musi się ciężko przesuwać ponieważ pakiet 3 szybowy jest taki ciężki i już. Po nie wiem ilu telefonach i mailach na które zresztą ciężko uzyskać odpowiedź udało się że ktoś przyjechał i stwierdził to o czym pisze wyżej. Piana wydłubana i poprawione jeszcze raz. Okna same w sobie nie są złe, ale jeżeli chodzi o cała otoczkę to jest to jakiś dramat. W biurze umawiają datę montażu i zapominają powiedzieć o tym pracownikom. W efekcie człowiek bierze urlop i czeka na ekipę która nie przyjeżdża.. Termin montażu przekładany 3 razy.... Nikt, nic nie wie.... Połamane lub za krotkie listwy wykończeniowe, porysowane szyny od rolet.. Wcześniej firma działała moim zdaniem ok. W tej chwili był to mój ostatni zakup. Wśród moich znajomych również będę odradzał współpracę.

klient

nie polecam. firma nieprofesjonalna. chętnie weźmie zamówienie, ale jak trzeba później coś poprawiac to klienta traktują jak zło konieczne niechętnie robia poprawki / seriw okien sa niesłowni okna sa wstawione bardzo nieestetycznie i chaotycznie termin zamówienia na umowie wcale nie jest terminem faktycznych gdyż firma Chemoplast sama sobie decyduje kiedy przyjedzie z oknami i trzeba BYC na miejscu , to samo tyczy się serwisu. nie przyjeżdżają w umówionym terminie tylko wtedy gdy im pasuje bo akurat mają czas i sa zdziwieni, zę nikogo nie ma. Bardzo nie profesjonalna firma i nieprofesjonalni pracownicy mający klienta za ####

logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 16A
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Łęczyca
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Zostaw merytoryczną opinię o Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Łęczyca

Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Chemo-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe