counter
3 2 26 5 1
Pan Paweł Boniecki

Panie Prezesie, kiedy odda mi Pan zaliczkę. Nie przystąpił Pan do wykonania prac zgodnie z podpisaną umową. Czy mam naprawdę ścigać Pana przed sądem? Jest Pan Prezesem wielu firm i nie chce Pan oddać emerytce nienależnej zaliczki w kwocie 3.ooo zł. Jak Panu nie jest wstyd!!!!!

anonim Nowy wpis
Klient

Paweł Nowy wpis

Nie długo będziesz siedział, oddam z twoich :):):)

Anonim Nowy wpis

A potem dojedziemy twoją lalunie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Armexim Sp. z o.o.?

Klientka
Klient

(usunięte przez administratora) Podjęli się pokrycia u mnie dachu, właściciel twierdził, że robili dużo dachów, nawet chciał pokazywać zdjęcia. Jak się okazało w praktyce kierownik budowy, który miał być specjalista od dachów (w ustach prezesa) miał blade pojęcia, jak się za to zabrać. Do tego nieregularnie przyjeżdżał do pracy, przysyłał tylko pracowników z Ukrainy, którzy kompletnie nie znali się na robocie i często siedzieli, bo nie wiedzieli, co mają robić. Robota została zrobiona źle, blacha jest krzywo położona, co widać gołym okiem. Poza tym od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić faktury (usunięte przez administratora), chociaż twierdzi, że jest wystawiona. Nie wierzę już w ani jedne słowo tego Pana - potrafi tylko zgrabnie mówić i mydlić oczy.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Armexim Sp. z o.o.?

@Pytanie

Wszystko kwestia wiedzy i umiejętności

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Boss

Boniecki to taki sam pedał jak i jego zleceniodawcy

@Boss

Bardzo mi miło to słyszeć :)

Adam Bartnik

Szybko i sprawnie wykonali pokrycie dachu, elewacje, można obejrzeć, dotknąć Pruszków ul Wandy, działki

Engie sp zoo

Prace adaptacyjne pomieszczenń magazynowych na szatnie pracownicze bez zastrzeżeń terminowo, dużo własnych pomysłów, polecamy

Inwestor

Unikać dużym łukiem! Proste prace ciągną się w nieskończoność , pracownicy "z łapanki", głownie Ukraińcy ,zmieniają się jak w kalejdoskopie, robią niechlujnie, niektórzy chyba pierwszy raz mieli do czynienia z pracami budowlanymi. Nikt ich nie nadzoruje -pracują jak i kiedy chcą. "Prezes " - pan PB nie wywiązuje się z obietnic, notorycznie mija się z prawdą-jego wymówki, tłumaczenia jak z książki "Lesio" Chmielewskiej. Szybko wyciąga zaliczki ale z realizacją prac ze strony jego firm( ma kilka)jest już problem.

@Inwestor

Panie inwestorze proszę podać swoje nazwisko

Grzegorz W
@Inwestor

Święta słowa jeśli chodzi o tego pana i jego firmy armexim bo jest ich kilka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 364 dni.

Czy jest możliwość w Paweł Boniecki P.H.U.~Armexim~ Boniecki Paweł pracy na część etatu?

Pan Paweł Boniecki

Kwiel
@Pan Paweł Boniecki

Widzę że nie tylko nam ten pan jest winny pieniądze... Można tylko ostrzec - złodziej, oszust, uwaga na tego człowieka!!

@Kwiel

Chętnie oddam tylko nie wiem komu, może zweryfikujmy ????????????

Kwiel
@Paweł Boniecki

Doskonale pan wie komu, codziennie sie dzwoni, prosi o pieniadze, nie probuje sie pan wybielać bo to nie ma sensu zaplaci pan za materiały i nie (usunięte przez administratora) pan innych ludzi!!!

@Kwiel

No nie wiem komu, proszę podać mi swoje nazwisko bo pod nickiem może być nawet pies sąsiada ????????

@Kwiel

Już kojarzę, Pani jest tą firmą która sprzedaje materiał bez vatu a po 4 miesiacach żąda jego zapłaty, na miejscu Pani zrobił bym jeszcze załącznik z faktury którą Pani wystawiła

kwiel
@Paweł Boniecki

Faktura została wystawiona po wywiezieniu towaru z tym ze miał ja pan odebrać osobiście , została wysłana na adres firmy( jednej z 3 czy 4 których jest pan "prezesem") oczywiście nie została doręczona po 2krotnym awizo. Opinie na pana temat są jednoznaczne, nie tylko nam jest pan winny pieniądze!

@kwiel

A to ciekawe, proponuję złożyć tą fakturę do US jako złe długi, dostanie Pani zwrot vatu

Paulina

Czyli dużo pracowników to Ukraińcy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 465 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Paweł Boniecki P.H.U.~Armexim~ Boniecki Paweł?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 569 dni.

Czy pracownicy Paweł Boniecki P.H.U.~Armexim~ Boniecki Paweł chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Paweł Boniecki P.H.U.~Armexim~ Boniecki Paweł w miejscowości Pruszków. Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy. Liczymy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Armexim Sp. z o.o. - Pruszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad