Uwaga na tego Iluzjonistę!!! Podrzędny majsterkowicz, któremu nie dane było zostać deweloperem...a za takiego sie uważa ;D
Totalnie nie zorientowany w Prawie Budowlanym a także w podstawowych zasadach sztuki budowlanej.
Bazując na podwykonawcach "spod kiosku" sprzedaje żenująca jakość!
Obiekt pogardy i drwin dla fachowców którzy po nim poprawiają.
Produkty którymi handluje (OKNA, DRZWI, GRZEJNIKI, PIECE...) tracą gwarancję(!!!) w momencie montażu przez tego pseudofachowca,
gdyż nie posiada on żadnych uprawnień montażysty/serwisanta. Szczerze odradzam i PRZESTRZEGAM!!!