Opinie o Aludor Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aludor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aludor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aludor Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

Sebastian Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie rok czasu płacą grosze a oczekują ze będziesz wszędzie tam gdzie chcą masz być uniwersalny żołnierz . Jak pracujesz za (usunięte przez administratora) pieniądze i robisz wszystko tak jak chcą to jesteś cacy. Jak znajdziesz sobie dużą lepszą płatną pracę i chcesz odejść to (usunięte przez administratora)cię na wszystkim nawet na urlopie. Kierownik tej firmy jest kłamcą , udaje najlepszego a co do czego po traktuje jak psa. Co do ekipy która tam pracuje to najlepsza ekipa jaką Pracowałem. Nie polecam tam pracować ominąć to miejsce dużym łukiem. Ps. Ludzie uciekajcie z tej firmy.

Sebastian Nowy wpis

No tak jak się dostało dużą podwyżkę to Aludor kochany a zwykli ludzie mają ochłapy

Czy w Aludor Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Gizmo Nowy wpis

Aludor obecnie to zupełnie inna firma ,pełna prawdziwych fachowców. Zaszły diametralne zmiany na lepsze !! Jestem wieloletnim klientem kiedyś było różnie teraz jest świetnie

Sebastian Nowy wpis

Mogę dużo powiedzieć o tej firmie pracowałem tam rok czasu

Montażysta

Firmy Aludor już nie ma nie istnieje była do początku tzw covida teraz jakąś banda ja przejęła nie powiem już z jakim kierownikiem rece opadają każą (usunięte przez administratora) za 2500 zero nadgodzin zero ,umów o pracę omijajcie to miejsce z daleka

Iwona

Aludor to firma zajmująca się między innymi dostawą okien i drzwi z pcv i aluminium, a także fasad oraz balkonów szklanych. Czy są tutaj jacyś klienci tej firmy? Jak oceniacie ceny oraz jakość produktów, które mają w swojej ofercie?

Klient 1
@Iwona

Zdarzyło mi sie brać od was okna 2 razy i dwa razy sie zawiodłem. Cena nie adekwatna do jakości, jak dla mnie takie okna powinniście dawać za darmo..

Czy po rozmowie w Aludor Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rzetelny

Miałem okazje pracować w tej firmie i nie polecam. Panuje tam ogromny chaos. Nikt nic nie wie, czeski film. Pani która zajmuje się umowami nie ma o tym zielonego pojęcia, przygotowanie umowy trwa ponad miesiąc, ciężko uzyskać jakakolwiek konkretna informację na temat zarobków. Obiecują złote góry oraz wysokopłatne delegacje do Niemiec, natomiast po upłynięciu kilku miesięcy cisza. Szef bardzo niekompetentny, na większość pytań odpowiada „nie wiem”, za swoje błędy obwinia pracowników, ma pretensje o wszystko. Jest spora ilość nadgodzin, które często nie są rozliczane prawidłowo. Większość pracowników nie posiada fachowego obuwia, ponieważ dla szefa to oszczędność. Zdarzało się ze hala produkcyjna była nieogrzewana z powodu braku oleju opałowego. W biurze nie jest lepiej, jak chcesz mieć stanowisko pracy oraz programy musisz je sobie sam przygotować. Szef nie szanuje nikogo. Ludzie nie pozwólcie się wykorzystywać i omijajcie to miejsce.

nowy
@Rzetelny

Jak dobrze,że istnieją takie portale...Człowiek przynajmniej poznaje prawdę.

Him

Atmosfera w pracy straszna, nikt nie szanuje ludzi ani pracownicy ani biuro, dużo dziwnie liczonych nadgodzin, brak umów, na hali mniej niż 14*C, a na większe święta ani dodatków ani nawet życzeń. Nie polecam

Czy Aludor Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pyy

Ta firma nie zapewnia umowy o pracę a co dopiero kartę multisportu.

Jeżeli ktoś szuka pracy to nie polecam firmy Aludor. Umawiaja się z pracownikiem na umowe o prace na cały etat a w rzeczywistości musisz dopytywac pracodawce kiedy łaskawie podpisze z Tobą umowe cały czas zwodzac ze umowa już czeka następnie po 3 tygodniach proponuja umowe zlecenie bo pandemia jakby wcześniej nie wiedzieli co się dzieje. Gdy nie zgodzisz się na pracę na takich warunkach to wtedy bez Twojej zgody wciskają Ci umowe o dzieło i na jej podstawie wypłacana Ci jałmużnę . Jedynym którym mogę polecić te pracę to Państwowa Inspekcja Pracy.

admin

Masz doświadczenie u nich w pracy na danym stanowisku? Wiesz jak przebiega proces rekrutacji oraz czy jest dużo nadgodzin? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Shadow
@admin

Pracowałem tam na początku 2 tygodnie na umowę zlecenie i po tym czasie miałem rozmawiać z szefem o zarobkach i umówię, okazało sie ze dopiero pod koniec miesiąca dowiedziałem sie ze umowę o prace zaczne od początku miesiąca. A o zarobkach szef nigdy ze mną nie pogadał.. Ale poza tym atmosfera nawet miła, kierownik też a pracownicy zarąbiści. Ps. Są tam nadgodziny za które płaca normalna stawkę nie ma tam czegoś takiego jak 50% ani 80%..

Zostaw merytoryczną opinię o Aludor Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Aludor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aludor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Aludor Sp. z o.o.
  • Podmiejska 5 B