Opinie o J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki w Legnica

Marc1nek1 Nowy wpis

Pan Drochomirecki na początku wywarł na mnie wrażenie "fachowca", lecz zawiodłem się na nim bo po siedmiu latach obsługi mojego pieca przestał odbierać telefony, jak zadzwonię z innego telefonu to odbierze !!! ZOSTAŁEM BEZ SERWISANTA MOJEGO VAILLANTA, co jest straszne bo w mojej okolicy nie ma nikogo do takiego kotła . Od czterech lat (usunięte przez administratora) i nie przyjeżdża na serwis pieca, (usunięte przez administratora), prosi o wysłanie wiadomości przypominających SMS. Przez cały ten czas Pan Jan przyjeżdżał wyłącznie na serwisy, piec się nie psuł, lecz teraz mam AWARIĘ być może przez brak serwisu od czterech lat i zwodzenia Pana Drochomireckiego jestem bez ciepłej bieżącej wody i (usunięte przez administratora) w domu a mistrzu po dodzwonieniu się do niego z innego telefonu łaskawie odbiera i(usunięte przez administratora)że może w sobotę a w sobotę mówi że nie przyjedzie bo śnieg na drodze. Moi drodzy jest to klasyczny przykład (usunięte przez administratora) i nie rzetelnej osoby - OMIJAĆ Z DALEKA !!!! Ja też prowadzę działalność ale nie mam opinii negatywnych - wogule nie stać mnie na nie jadę jak trzeba do Wrocławia i Poznania i nawet Legnicy. Panie Janku i każdy klient jest dla mnie ważny !!! - to są moje pieniądze Zadbam o to Panie DROCHOMIRECKI żeby stracił Pan autoryzację Vaillanta im chyba nie potrzebna taka anty reklama firmy Vaillant jak Pan.

kama Nowy wpis

DRAMAT, DRAMAT I DRAMAT, rozmowa z łaską, na wizytę trzeba czekać nie wiem ile bo do dnia dzisiejszego się nie doczekałam od listopada 2023, koszt przeglądu 500 zł nie wiem co sobie pan od przeglądu myśli może że jest niezastąpiony. otóż drogi panie nie ma ludzi niezastąpionych to tak w woli wyjaśnienia gdyby wydawało się temu przemądrzałamu panu inaczej. polecam pana krzysztofa do przeglądu. miły, słowny, zna się na rzeczy.

Myro Nowy wpis

Dramat. Całkowicie niesłowny. Za każdą drobnostke kasa, kasa. Umowa serwisowa 24h/ doba, a jak dochodzi do awarii to próbuje uzyskać dodatkowe środki z przyjazd. Nie wykonuje zakresu umowy serwisowej. Nie prowadzi ksiąg urządzeń. NIE POLECAM

Legniczanin

NIE POLECAM. Niesłowny, po umówieniu się na przegląd pieca gazowego żeby stwierdzić jaka jest usterka w piecu, nie przyjeżdża. Jako klient jestem nieekonomiczny, bo z tego wynika, że jak założyć piec to szybko się zjawił bo większy zysk, a przegląd kosztuje grosze i już serwisanta trzeba prosić żeby się zjawił, ale po rozmowach telefonicznych i tak się nie zjawia. Lepiej znaleźć bardziej uczciwego serwisanta.

Ja Nowy wpis
@Legniczanin

Najdroższa usługa w Legnicy. Za 15 min pracy skasował 600 zl. Gdzie wymienił cześć na używana z odzysku. Gdyby przed naprawa powiedział jaki to będzie koszt, kupiłbym nowy podgrzewacz. Szok!!! Stanowczo odradzam!!! Nie wspomnę że nie dostałem za usługę rachunku.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Serwisant bardzo szybko przyjechał aby dokonać konserwację pieca vaillant trwało to około pól godziny pobieżnie skasował 30 zl a jak zgłosiłem awarię piec wyłącza się oczekuję pól roku

Never

Omijajcie tego pseudo fachowca. Po pierwsze - zero kultury osobistej. Po drugie - nie serwisuje kotłów tylko podbija gwarancje. Po trzecie to zwyczajny Janusz Biznesu który tylko (usunięte przez administratora) na kasę i dosłownie nic nie robi. Bardzo zła opinia na rynku, potencjalni klienci (usunięte przez administratora)

Omijajgo
@Never

Serwis polega na podłączeniu analizatora spalin i wydruku raportu.

Zostaw merytoryczną opinię o J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki - Legnica

• Jak się pracuje w J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki?

Zobacz opinie na temat firmy J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki?

J.r.d Serwis Jan Robert Drochomirecki
  • Romualda Traugutta 26 lok. 2