Opinie o Dariusz Borecki Centrum Technik Instalacyjno-Grzewczych Cti w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dariusz Borecki Centrum Technik Instalacyjno-Grzewczych Cti. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dariusz Borecki Centrum Technik Instalacyjno-Grzewczych Cti na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Borecki Centrum Technik Instalacyjno-Grzewczych Cti w Jawor

Emilia Nowy wpis

Mógłby jakiś pracownik napisać jak wyglądają warunki pracy w tej firmie teraz? Opinie sprzed dwóch lat niezbyt zachęcające, ale może się coś zmieniło i byłoby to dobre miejsce pracy dla mojego męża, dajcie znać

Mundek Nowy wpis
@Emilia

Dalej jest lipa w latach 1990tych to była alternatywą bo nie było pracy A teraz to wyzysk praca po min 10h za nadgodziny nie płacą i pracujesz na 3 miejscach pracy za minimum socjalne nie polecam

Maja Nowy wpis
@Mundek

W jakim sensie na 3 miejscach się pracuje? Tak w ogóle można?

Czyngis Nowy wpis
@Maja

Da radę kiedyś pracowałem w firmie sieciowej od operatora łopaty , spawacza,kierowcę wywrotki i brygadzisty z niwelatorem A stawka jednakowa była 15 zł na h także istnieją takie firmy jak kolega poprzednik opisał dlatego wierzę w jego słowa

desperat

Pracowałem u nich. Praca po min. 10 godzin. Wynagrodzenie minimalne 1850 brutto plus premia uznaniowa za nadgodziny. Czyli to co sobie faktycznie wypracowałeś uznane jest za premię. Nie polecam. Być może się coś zmieniło. ale starzy pracownicy boją się o tym gadać

Stary pracownik
@desperat

Starzy pracownicy nic złego nie mówią, bo nam ta praca i firma pasuje, a jak ma się komorników i bierze się zaliczki to potem się płacze na wypłacie. Jest tyle ofert pracy że gdyby tak było to dawno byśmy tam nie pracowali. Ale trzeba być desperatą żeby nie móc znaleźć pracy tylko wypisywać bzdury

@Stary pracownik

To z czego wynika taka różnica zdań między starszymi a młodszymi pracownikami? Bo widzę że kontrast jest spory... ;p

@Adam

No im to pasuje i tyle, co tu więcej dodać

były

Praca od świtu do nocy, wynagrodzenie minimalne do tego premia wg, uznania (jak wchodzisz w tyłek liderowi to masz premię). Praconicy odchodzą i przychodzą niemoty. Jest może 3 osoby co znają się na robocie a reszta to tylko aby przetrwać miesiąc i się liderowi podlizać zeby dostać premię. Nie warto zawracać sobie gowy pracą u tego pracodawcy. Na papierze minimalne wynagrodzenie reszta w kopercie. A co z emetyturą? U mnie wygrał rozsądek i zmieniłem na razie na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Borecki Centrum Technik Instalacyjno-Grzewczych Cti - Jawor

Dariusz Borecki Centrum Technik Instalacyjno-Grzewczych Cti
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14