Zakład Ogólnobudowlany Instalacje Sanitarne C.o i gazowe Tomasz Sulej

Szczecin

Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Instalacje Sanitarne C.o i gazowe Tomasz Sulej

Anonim

super gość !!! Prawy i uczciwy człowiek jakich dziś mało. Pracowałem Pana Tomka kiedyś i bardzo miło wspominam ten czas. Pozdrawiam

miki

Szef jest w porządku. Płaci zawsze na czas daje dodatkowe roboty jak chcemy. Roboty jest duzo czasami za duzo pracowalem w kilku firmach i bywalo róznie. Trzeba jemu przyznać ze zna sie na rzeczy dobry fachowiec polecany i szanowany. Polecam

Gość

Jako pracodawca-bardzo rzetelny! Wynagrodzenia zawsze na czas, do dyspozycji samochód i sprzęt! Jako wykonawca-polecany non stop! Dostaje maile z podziękowaniami od inwestorów! Bardzo dobry fachowiec. Praca jest w bardzo miłej atmosferze choć trzeba zasuwać ze względu na duże obłożenie. Polecam!

Zostaw opinię o Zakład Ogólnobudowlany Instalacje Sanitarne C.o i gazowe Tomasz Sulej - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ogólnobudowlany Instalacje Sanitarne C.o i gazowe Tomasz Sulej