Instalterm Nowoczesne Systemy Grzewcze Jarosław Dziwiński

Świebodzice

Opinie o Instalterm Nowoczesne Systemy Grzewcze Jarosław Dziwiński

pomocnik

witam wszystkich firma ta wykonywała u mnie pare rzeczy wszystko zostało spaprane nie poleca to sa same papraki i nieudaczniki robią byle jak bo i na kase muszą czekać gość niewypłacalny

protektor

witam nie polecam tej firmy ludzie pracuja na czarno własciciel ma pełno długów nie jest wypłacalny lepiej szukajcie czegoś innego

Zostaw opinię o Instalterm Nowoczesne Systemy Grzewcze Jarosław Dziwiński - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalterm Nowoczesne Systemy Grzewcze Jarosław Dziwiński