Opinie o Bose-Instal Sp. z o.o. w Milanowek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bose-Instal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bose-Instal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bose-Instal Sp. z o.o. w Milanowek

bose

Stawka godzinowa to 10 zł plus 1 zł od metra zaaplikowanej sondy. Więc rachunek jest prosty. W miesiącu przy przepracowanych 260 godzinach i ok 1000 metrów odwiertów zarabia się 3600. A 260 godzin to ok 1.5 etatu. czyli zarobki biedrokowe. żadnych innych dodatków nawet ubranie trzeba mieć swoje. firma daje tylko rękawice.

Heh
@Urszula

Ty się zastanów czy chcesz być (usunięte przez administratora) czy pracownikiem jeżeli uważasz że cię to satysfakcjonuje że zarobki,stawka!

Jaro Nowy wpis

Z tego, co mógłbym zyskać zatrudniając się u nich, to stabilne zatrudnienie. Tak jest w tym ogłoszeniu na mechanika, co niedawno się pojawiło. Na czym więc ta stabilizacja polega, ile płacą, jeśli można wiedzieć? A na marginesie - firma mieści się w Czerwonych Niwach, bo nawet oferują zakwaterowanie w firmie.

bose

Urszula
@bose

Zarobki o których piszesz, wydają się całkiem w porządku. A na czym konkretnie polega Twoja praca? Nie jestem pewna, co się robi w Bose-Instal.

Heh Nowy wpis
@Urszula

słup

Mnie zaproponował umowę w 1 egzemplarzu, który wziął tyko dla siebie. W umowie kary drakońskie. Np za wejście do budynku w którym jest nocleg pracowniczy 500zł kary. Za zgubienie szmacianej kamizelki 100 zł od sztuki. Bez ZUSi US. Przez telefon mówił mi, że firma zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie ale na koniec współpracy zapytał czy obiady mają być wliczone w poczet zaliczki czy zwrócę pieniądze. Stawka to 10 zł za h pracy + 1zł od każdego metra zainstalowanej sondy. Trzeba się naszarpać i nadźwigać. Najniższa krajowa to 13,37. O organizacji i szacunku do człowieka lepiej nie wspominać a co tam, ważne, że słup jeździ Teslą. Na koniec najlepsze, poprosił mnie o pozytywny komentarz z opinią o pracodawcy.

Grażyna
@słup

Chwila chwila...... podpisałeś umowę i nawet nie masz kopii? SZOK. Jakim cudem zgodziłeś się na coś takiego?

szukam pracy Nowy wpis
@słup

Trzeba być niespełna rozumu żeby podpisać umowę i nie domagać się kopi dla siebie , jeśli pten pracodawca tak robi to z góry wiadomo że pracownik który się na to zgodzi będzie wydy*any na kasę , no cóż każdy sobie rzepkę skrobię , jak sobie pościelisz tak się wyśpisz i.t.d. , pretensje to możesz mieć tylko do siebie

Zainteresowany Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Wiertacz, czy coś się zmieniło w tej firmie? Może ktoś udzieli informacji, jak obecnie pracuje się w Bose-Instal?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bose-Instal Sp. z o.o. na stanowisko Wiertacz z możliwością przyuczenia? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Klient wielokrotny

Moja opinia - pozytywna. Ustalasz termin, warunki finansowe i naprzód. Zero zawodu. Zawsze wywiązuje się z zobowiązań. Ceny umiarkowane. Działam na terenie lubuskiego i nie wyobrażam sobie innej wiertni niż z BOSE Instal. Co do wynagrodzenia i warunków, nie pasuje, nie podpisuj , idź na zasiłek. Praca lekka jest tylko tam, gdzie nas nie ma. I tam, szef zawsze płaci jak (usunięte przez administratora) i niczego od pracowników nie chce. Bujdy na resorach. Za uczciwą pracę takie jest wynagrodzenie tzn. uczciwe.

Morgan

Kiedyś zadzwoniłem z ciekawości,gość bezczelnie i na luzie proponuje tylko rękawiczki i nic poza tym.Kodeks pracy i obowiązki wobec pracownika to widocznie nieistotna przeszkoda,stawki jakie usłyszałem to kpina.Niech ktoś naśle PIP na tego dziadyg3,eliminować takich wyzyskiwaczy i krętaczy,w dodatku w tych czasach ma to miejsce,kpina!!!

Jaka jest kultura pracy w Bose-Instal Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Geo

Co za kretyn pisze te pytania. Tak, dress code wiertacza to garnitur od Bossa i krawat typ klubowy z wiązaniem Windsor, do tego gustowne lakierki mocno wiązane aby trzewików w błocie nie zostawić.

Kierowca

Niestety koledzy piszący mają rację firma mistrz!!! Szkoda czasu i energii, w rozmowie dowiedziałem się że dostanę rękawice:) buty i spodnie mam kupić sam. Temat umowy i pieniędzy czarna magia!!!. Pozostanę na etapie rozmowy tel

Tromba

Totalny brak organizacji miedzy pracownikami. Omijać szerokim łukiem.

Szymek

To co, na delegacje za darmo jeździcie?

Nie polecam tej firmy. Warunki socjalne koszmar, nie ma wypłacanych delegacji a co gorsza nie chcą wypłacić przepracowanych godzin i metrów. Tam trzeba robić cały dzień bez żadnej przerwy. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Zawiedziony

Nie polecam usług tej firmy.

Robert

@johny a są jakieś zniżki dla pracowników ?

Johny

Pracowałem i byłem bardzo zadowolony. Fajna robota i coś się zawsze dzieje. Gdyby nie moja wifey na pewno pracował bym dalej, kasa spoko

Konrad

Niezbyt pozytywnie piszecie o pracy w firmie. Zastanawiam się czy starać się o pracę?

bossek

tragedia horror gdzie pip ?co do kasy srednio ok 160 pln pomocnik tak mi.sie wydaje .jakas 11 na h i metry nie pamietam ile z metra.nie polecam sa lepsze firmy

Jan

Bose instalacji. Czerwona niwa,pracodawca ma ciebie za swoją wlasnosc, nie polecam tej firmy bo robisz jak niewolnik na okrągło bez wolnego, a śpisz jak Rumunia, bez socjalki a umyć się w stacji cpn bo brak warunków

Tomi
@Jan

A jakie zarobki są?

Kaszub

Nie polecam nikomu Strata czasu ...Jeżeli lubisz ekstremalne warunki zamieszkania to dla Ciebie .Spanie ,przebieranie ,mycie ,gotowanie w przyczepie campingowej.Zastanawia mnie jak im sie jeszcze PiP nie dobrał do tyłka bo ilość m2 na osobe nie spełnia norm .Aha jeszcze jedno spisz we dwóch na jednym łóżku

niki

Czerwona Niwa -bose instal praca obiecująca dobre zarobki to jedyny plus.Jeżeli chodzi o zakwaterowanie sprawy socjalne to katastrofa.nie polecam.

Tomi
@niki

Napisz ile zarabia pomocnik wiertacza bo zastanawiam się nad pracą u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Bose-Instal Sp. z o.o. - Milanowek

• Jak się pracuje w Bose-Instal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bose-Instal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bose-Instal Sp. z o.o.
  • Stanisława Żółkiewskiego 40 lok. 14