Stefan Fliszkiewicz Firma Usługowo-Handlowa Stef-Gaz

Radom

Stefan Fliszkiewicz Firma Usługowo-Handlowa Stef-Gaz

Opinie o Stefan Fliszkiewicz Firma Usługowo-Handlowa Stef-Gaz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Stef Gaz Firma Usługowo-Handlowa Stefan Fliszkiewicz!

jan

Kto zna firme i fachowca Stef Gaz Stefan Fliszkiewicz?

olo
@jan 17.10.2016 21:39

Nie polecam absolutnie firmy Stef-Gaz Stefana Fliszkiewicza. Wykonuje źle instalacje a później po sądach chodzi klientami. Umawia sie na inną kwotę a następnie żąda dużo wyższą kwotę. NIe polecam nawet wrogowi w/w Pana.

Zostaw opinię o Stefan Fliszkiewicz Firma Usługowo-Handlowa Stef-Gaz - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stefan Fliszkiewicz Firma Usługowo-Handlowa Stef-Gaz