Krzysztof Szmuda Instal-Serwis

Opinie o Krzysztof Szmuda Instal-Serwis

klient

zgadzam sie z przedmowca, mnie sprzedal pompe nowa a zamontowal stara od 10 lat nieprodukowana.

oszukany

Oszust ! To co zrobił mi nie da się opisać. Zaufanie to zła cecha :/

Zostaw opinię o Krzysztof Szmuda Instal-Serwis - Mojusz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztof Szmuda Instal-Serwis