Green Fingers S.C.

Szczecin

Opinie o Green Fingers S.C.

Pracownik tam to narzędzie do pracy, przedmiot wręcz. Właściciele jeżdżą drogimi autami a pracownicy nawet nie mają gdzie się umyć po pracy, tylko jeden kran na całą ekipę - parodia. Z umowami kręcą, dużo obiecują - zalecana kontrola z PIP. Odradzam.

Kosiłem trawę

Kiedyś pracowałem tam 2 miesiące. Mieli poważne problemy kadrowe, ogólnie chaos, pracują ludzie z łapanki. Pracodawca jest tych co dużo potrafią obiecywać, odradzam. Ogólnie czuć że pracownik jest tam "nikim" dla właścicieli.

Zostaw opinię o Green Fingers S.C. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Fingers S.C.