Świat Wody Dariusz Sławianowski

Włocławek

Opinie o Świat Wody Dariusz Sławianowski

Ni

Firma świat wody jest beznadziejna. Montowali mi uzdatniacz do wody nie maja o tym zielonego pojecia zreszta ich pracownicy sami sie przyznali ze jeszcze nigdy tego nie robili a szef oczywiście tłumaczy że ma wazne spotkanie i wyjeżdża.Zamontowanie zwyklego uzdatniacza do wody zeszlo im ponad 8 godzin i to jeszcze przymojej pomocy bo tak to chyba do rana by sie nie wyrobili nie maja nawet pożądanych narzędzi nie wspomnę o wiertarkach itp . Tej firmy nie polecam .

Diamentowy555

Jak się sumiennie pracuje to można być zadowolonym z zarobków. Dla obiboków w tej firmie nie ma miejsca.ja pracowałem i byłem zadowolony.

Władek

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tym panem. Niesłowny i krętacz. Lepiej nie zarobić niż stracić.

Zostaw opinię o Świat Wody Dariusz Sławianowski - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Wody Dariusz Sławianowski