Progarden PHU Andrzej Rykowski

Czaplinek

Opinie o Progarden PHU Andrzej Rykowski

gość

Nie polecam. Z własnego doświadczenia i doświadczenia innych pracowników z którymi rozmawiałem,przestrzegam przed tą firmą. Początkowa euforia ustępuje dość szybko uczuciu flustracji,rozdrażnienia i ogólnego zmęczenia pracą. Pierwszy wpis jest chyba samooceną (takie praktyki są normą)

smile

kolego XXX NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM. POMYŁKOWO NAPISAŁEM OPINIE DOTYCZĄCĄ TWOJEGO WPISU. JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM. POPIERAM OCZYWIŚCIE TWÓJ WPIS.

smile

"CHYBA JAKIŚ NAWIEDZONY TO PISAŁ". LEPIEJ BYĆ NAWIEDZONYM NIŻ WCHODZIĆ KOMUŚ W D... BEZ WAZELINY WAZELINIARZU LUB WAZELINIARKO

Szukasz pracy?

smile

ocena mówi wszystko. 1...

XXX
@super 01.09.2015 12:04

CHYBA JAKIŚ NAWIEDZONY TO PISAŁ

Zostaw opinię o Progarden PHU Andrzej Rykowski - Czaplinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progarden PHU Andrzej Rykowski