Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent

Aga

Praca jest bardzo ciężka? Pracują w tej firmie kobiety? Polecacie? Jest tu bardzo mało opinii , a chciałabym złożyć CV.

@Aga

Dzień dobry, Tak, Panie pracują w naszej firmie w w działach administracyjnych, natomiast na plantacji Panowie, gdyż jest to praca, jak na roli. Zapraszamy do złożenia swojego CV na adres: rekrutacja@trawnikproducent.pl

Niki

pracuję od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona :) super podejście do pracowników, super atmosfera, dobre zarobki. Polecam

@Niki

Dziękujemy za komentarz. Bardzo ważna jest dla nas miła atmosfer w pracy.

Szczypiorek

a tam, marudy. tylko milenialsi tutaj piszą? tak to jest, jak mama wszystko pod nos postawi, to potem w każdej pracy źle...

Gustaw

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Żeby zarabiać trzeba pracować!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent?

pracownik Nowy wpis

pracuję w tej firmie już od jakiegoś czasu, złego słowa o nich nie powiem

Nowy wpis

Aktualność
Nowy wpis

Aktualność

Firma Trawnik Producent Arkadiusz Gumieniczuk została
założona w 1998 roku.

Firma z ponad 25-letnią tradycją,
która specjalizuje się w produkcji darni rolowanej na potrzeby Klientów
indywidualnych i branży budownictwa sportowego. Największa w tej części Europy
plantacja darniowa. Na blisko 350 hektarowej powierzchni, przy wykorzystaniu
najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz zaangażowaniu wielu ludzi,
produkujemy najwyższej jakości trawę rolowaną. Wieloletnie doświadczenie
zdobyło zaufanie czołowych klubów, dla których najistotniejsze są najwyższe
parametry i światowe standardy murawy. Produkowana murawa zdobyła zaufanie
władz UEFA i została wybrana na ważne wydarzenia piłkarskie m. in. Finał Ligi
Europy, Superpuchar UEFA, Eliminacje Mistrzostw Europy i Świata oraz na turniej
EURO 2012. Trawnik Producent Arkadiusz Gumieniczuk jest partnerem Akademii BVB
im. Łukasza Piszczka oraz Polsat Plus Arena Gdańsk.

Pełne zindywidualizowanie projektu

Zastosowanie tylko
wyselekcjonowanych nasion traw dedykowanych dla Trawnik Producent Arkadiusz
Gumieniczuk w zgodzie z obszarem klimatycznym, spełniając standardy i wymogi
europejskie dla naturalnej darni najwyższej klasy. Trawa rolowana posiada
wbudowaną w korzeń siatkę wzmacniającą. System korzeniowy w połączeniu z siatką
tworzy mocną i zwartą konstrukcję, ułatwiającą montaż rolek i zabezpiecza
nawierzchnię przy intensywnym użytkowaniu. To idealny produkt do
zagospodarowania wszystkich terenów oraz skarp jako element zielonej
architektury. Oprócz soczyście zielonego trawnika uprawianego z pasją, Klienci
otrzymają fachowe doradztwo dotyczące całorocznej pielęgnacji. Organizacja
transportu rolek z trawą pod wybrany adres.

Zalety:

‣ Doskonała jakość trawy ogrodowej.

‣ Starannie wyselekcjonowane gatunki
traw.

‣ Łatwa adaptacja do nowego podłoża.

‣ Odporna na intensywną eksploatację i
wydeptywanie.

‣ Oszczędność czasu przy wykładaniu –
szybki montaż i natychmiastowy efekt.

Wysoka elastyczność produkcji

Zastosowanie
kluczowych komponentów dedykowanych dla Trawnik Producent oraz własna plantacja
umożliwiają szybkie reagowanie na potrzeby rynku i ogranicza zależność od
zewnętrznych dostawców i podwykonawców. Nowe i innowacyjne kluczowe maszyny i
urządzenia na każdym poziomie procesu produkcyjnego w celu zapobiegania
opóźnieniom osiągnięciu coraz większej efektywności.

Najnowocześniejszy
system logistyczny:

‣ Szybki i sprawny system przyjmowania
zamówień.

‣ Ponad 10 tys. odbiorców naszej trawy
w kraju i poza jej granicami.

‣ Błyskawiczna realizacja zlecenia
maksymalnie do 3 dni roboczych (przesyłki drobnicowe realizacja z dnia na
dzień).

‣ Doskonale rozwinięty system
logistyczny dostaw na terenie kraju i poza jego granicami.

‣ Fachowa obsługa i doradztwo z zakresu
informacji o produkcie.

Lokalizacja

Lokalizacja
w północno-zachodniej Polsce, w węźle komunikacyjnym pomiędzy Szczecinem,
Poznaniem, Bydgoszczą i Trójmiastem, przy drodze ekspresowej S11 łączącej
Kołobrzeg z Pyrzowicami, ok. 200 km do autostrady A2 prowadzącej ze wschodu
kraju na zachód oraz 180 km od granicy Niemiec.

Aplikowałeś do Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY PLANTACJI TRAWY? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Mam doświadczenie w pracy jako Konserwator. Myślicie, że firma Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Dzień dobry, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@trawnikproducent.pl

Aga

@Aga

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent?

Dzień dobry, Umowę na czas nieokreślony zwyczajowo otrzymują pracownicy po okresie próbnym?

Niki

@Niki

Dziękujemy za komentarz. Bardzo ważna jest dla nas miła atmosfer w pracy.

KN

Ja pracuje i jest spoko, rekrutacja trwa z tego co wiem.

Szczypiorek

Nowinka

Przede wszystkim chodzi o pozytywne relacje między pracownikami oraz między pracownikami a kierownictwem, czy właścicielem-> są dynamiczne, aczkolwiek przyjacielski i bardzo rodzinne. Składają się na nie takie elementy jak współpraca, wzajemna pomoc, brak niezdrowej rywalizacji, brak rozsiewania plotek, lojalność czy poczucie równego traktowania. ja złego zdania nie mogę powiedzieć. POlceam każdemu, któ nie boi się prawdziwej pracy i odpowiedzialności za własne zadania.

kandydatka

Byłam w Trawniku na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowę prowadziło w sposób normalny dwóch panów i wydawało mi się, że to co w opiniach to tylko głupoty. (usunięte przez administratora)zdałam sobie sprawę, że zbyt bardzo cenię sobie spokój. (usunięte przez administratora)Na koniec skwitował, że się nadaję. Następnego dnia do jednego z rekruterów zadzwoniłam i podziękowałam, za udział w rekrutacji informując, że nie przyjmuję oferty.

AREK

Pojawiły się nowe ogłoszenia u tego pracodawcy. Jakieś konkretne opinie na temat tej firmy, pracy, zarobków ?

Ogłoszenie na Główny Księgowy do Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

P

Jeżeli twoje interesy załatwiają fora nie aplikuj Trawnik potrzebuje odważnych pełnych życia ludzi którzy chcą sprawdzić czy faktycznie jest tak źle ????pozdrawiam serdecznie

Irena
@P

A skąd takie podejście do co niektórych kandydatów? Firma przejechała się na kimś takim czy to już czysta przezorność z waszej strony? ;) Tak dużo wymagacie?

Agata
@P

To co, na forum są nieprawdziwe informacje czy o co chodzi?

Kostek

Wystarczy mieć chęci do pracy to z pewnością będzie dobrze bo firma jest jak najbardziej ok!!!

Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest ale najlepiej tam gdzie nas nie ma, ja polecam.

Gustaw

Jakub

Nie często zaglądacie na forum. Jest jakiś powód, że pracownicy nie korzystają w forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent - Szczecinek

• Jak się pracuje w Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent?

Arkadiusz Gumieniczuk Trawnik - Producent