Opinie o Guściora Leopold Irpol w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Guściora Leopold Irpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Guściora Leopold Irpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guściora Leopold Irpol w Lublin

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Guściora Leopold Irpol na stanowisku Pomocnik Mechanika? Czy pracownicy dostają premie?

kaczor Nowy wpis

Dopiero po przeczytaniu poprzednich opinii zorientowałem się że zakupy części zamiennych należy szukać w innych sklepach. Po sześciu latach używania kosiarki - traktorka pękła sprężyna napinacza. Zdarza się. W firmie Irpol na al.Warszawskiej zakupiona sprężyna wytrzymała 3 tygodnie. Czy ktoś może przypuszczać że na coś takiego należy przechowywać paragon. Poprzednia wytrzymała 6 lat. Pracownik który sprzedawał feralną sprężynę potwierdza że pamięta mnie i całe zdarzenie. Właściciel na sugestię że w celu utrzymania dobrego wizerunku firmy powinien bez problemu wymienić wadliwy towar odpowiedział arogancko że przecież nie jest (usunięte przez administratora), przecież nie będzie dokładał do biznesu. A zgodnie z przepisami to sprzedawca ma reklamować wadliwy towar. Reasumując bardzo prawdopodobne jest że handlują chińskimi podróbkami a kasują jak za orginały Serdecznie odradzam!!!

T.O Nowy wpis

Byłem na rozmowie 26.01 Opiszę wam przebieg rozmowy to sami wyciągniecie wnioski. Wchodzę do sklepu, mówię głośne dzień dobry... zero odzewu a jakiś człowiek stoi na środku hali, idę dalej, podchodzę do człowieka mówię że przyszedłem na rozmowę w sprawie pracy starszy człowiek mówi takim dziwnym tonem pan idzie tam i pokazał ręką pokoik na wprost była to jadalnia. Siadamy przy stoliku człowiek zabrał mi skierowanie z mup i czyta, po chwili się odzywa i mówi gdzie pan pracował jakie ma pan doświadczenie, rozmawiamy sobie i zaczyna szefo przemowe. U nas jest praca sezonowa od kwietnia do końca września po 10 i więcej godzin łącznie z sobotami, nie ma u mnie w sezonie urlopu i żadnych dni wolnych , i ja od razu panu mówię jak pan nie zechce przychodzić w soboty do pracy to pana zwolnię bo nie potrzebuje takich pracowników, a jak pan rozlicza nadgodziny??? a to już do DOGADANIA albo po za sezonem (pażdziernik-marzec) oddaje dni wolne albo wypłacam po normalnej stawce... normalnej stawce??? tak po normalnej stawce, a to nie powinno być płatne 50% więcej??? nie proszę pana ja płacę normalną stawkę godzinową....aha... no i od razu panu powiem że miałem ostatnio pracownika ale musiałem go zwolnić bo sprzedał kosiarkę a pieniędzy nie włożył do kasy okradł mnie...... tak sobie pomyślałem : A no to pewnie każdy inny pracownik JEST TAKI SAM i będzie pana okradać CO ZA (usunięte przez administratora) JA TUTAJ MAM KAMERY I U MNIE WSZYSTKO WIDAĆ CO KTO ROBI... A przed świętami/sylwestrem można wziąść sobie wolne? NIE u mnie to normalne dni robocze, święta wolne ale urlopu na święta nie daje... Na czym polega u pana praca? A on mówi u mnie robi się wszystko naprawiamy sprzęt ogrodniczy, sprzedajemy, układamy na magazynie,rozwozimy.... No to ja mówię że jednak nie pasuje mi taki system godzinowy, A ON OBRAŻONY i mówi a co pan sobie myśli że gdzie indziej jest inaczej , na to ja tak proszę pana inaczej. Proszę mi postawić na skierowaniu pieczątkę i napisać że nie odpowiadały mi godziny pracy bo są nienormowane i nie nie zgodne z regulaminem, A ON NIE JA TAK NIE NAPISZE, a co pan napisze? Napiszę że nie odpowiada panu branża ogrodnicza.... dobrze niech pan pisze ja i tak opowiem w urzędzie jak było naprawdę... Drogi Panie i władco, trzeba otworzyć oczy na świat, aby mieć zaufanego i odpowiedzialnego pracownika trzeba mieć normalne podejście do pracownika szanować go i o niego dbać , jakoś nie widzę chętnych na to miejsce pracy u pana w firmię pozdrawiam T.O

alf Nowy wpis

zgadza się właściciel były (usunięte przez administratora), słoma z butów wystaje ,zero kultury chamskie odzywki do pracowników są na porządku dziennym ,mogła by się inspekcja pracy tam udać bo własciciel myśli że jak ma pieniążki to mu wszystko wolno naprawde takie firmy to się powinno zamykać !!!!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Guściora Leopold Irpol? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko poszukuję pracownika
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Klaudia

Firma IRPOL bardzo kiepska, pracownicy wspaniali, a właściciele chamscy i prostaccy, mili tylko przed sprzedaniem sprzętu i wciśnięciem bubla, z którym męcz sie później sam. Brak możliwości wymiany całości sprzętu, nawet samego elementu, ewentualnie negocjacji ceny, gdzie inne firmy przy takich zakupach szanują klientów. To nie pierwsza taka opinia w internecie, firma duża z dwoma punktami (warszawska i kraśnicka), co z tego jak właściciel de.il i krętacz ...Łatwo go poznać stary łysy dziad w spodniach w kant od garnituru... **Za to polecam z całym sumieniem i rzetelnością, razem ze znajomymi i nie tylko, firmę WÓJCIK-KARCHER z ul. Kunickiego w Lublinie. Duży asortyment, miły właściciel, który dba o klienta i wzorowy serwis ! Oby takich punktów więcej w Lublinie i okolicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Guściora Leopold Irpol - Lublin

• Jak się pracuje w Guściora Leopold Irpol?

Zobacz opinie na temat firmy Guściora Leopold Irpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Guściora Leopold Irpol
  • Al. Warszawska 106