GORYNIAK Szafy Wnękowe Przesuwane do Zabudowy Panele Podłogowe

Poznań

Opinie o GORYNIAK Szafy Wnękowe Przesuwane do Zabudowy Panele Podłogowe

Robert

Niedawno byłem u pana Piotra na rozmowie w sprawie pracy niestety warunki jakie pan Piotr jest w stanie zaproponować to najniższa krajowa za 12 godzin pracy (usunięte przez administratora) Wydaje mi się że Szukając fachowca który zna się na meblarstwie to skandalicznie mało.

Digzi

Poważnie traktują ludzi

Butrus

Solidna firma zdecydowanie godna polecenia

Zostaw opinię o GORYNIAK Szafy Wnękowe Przesuwane do Zabudowy Panele Podłogowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GORYNIAK Szafy Wnękowe Przesuwane do Zabudowy Panele Podłogowe