Opinie o Logos Tomasz Wieczorek w Katowice al. Roździeńskiego 93

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Logos Tomasz Wieczorek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Logos Tomasz Wieczorek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logos Tomasz Wieczorek w Katowice al. Roździeńskiego 93

Jaki jest wkład kierownictwa Logos Tomasz Wieczorek w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Xyz Nowy wpis

Żaden

Jasiek Nowy wpis

Od czegoś każdy zaczyna pracę. Pokazać trzeba co potrafimy!!

Bad Nowy wpis

Praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Jeśli jest umowa to tylko i wyłącznie na najniższą krajową, żadne dodatki nie istnieją podobnie jak pójście na l4. A żeby było jaśniej czegoś takiego jak urlop również nie ma.

Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat Firmy LOGOS. Firma daje fajne możliwość rozwoju i jeśli ktoś jest pracowity to na pewno nie może narzekać. Pracowałem w Firmie przez 10 lat i był to fajny okres w moim życiu który dał mi spore perspektywy . Dla potencjalnych klientów mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie. Począwszy od pomiaru z natury , projektu a na montażu kończąc. Jednym słowem zgrana ekipa. Polecam 100 % :)

Dariusz
@Marcin

Czy pisząc, że firma daje możliwość rozwoju masz na myśli szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jako doświadczony pracownik napisz, czy pracodawca stosował system premiowy za dobre wyniki pracy? Nie znalazłem, żadnych aktualnych ofert pracy. Czy rekrutacje są prowadzone lokalnie i nie ma o nich wzmianki na stronie firmy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Logos Tomasz Wieczorek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Dariusz

W wątku wypowiadają się głównie klienci Logos Tomasz Wieczorek, a komentarze pracowników tej firmy pojawiły się ostatnio bardzo dawno temu. Zachęcam osoby tam zatrudnione do przedstawienia swoich ocen odnośnie tego pracodawcy. Jak w tej chwili wygląda sytuacja? Czy warunki proponowane prze Logos Tomasz Wieczorek są zadowalające? Te informacje są niezwykle wartościowe dla osób, które chciałyby podjąć tam zatrudnienie.

Witam. Niestety nie mam dobrego zdania o właścicielu firmy. Zupełnie zapomniał o naszym zamówieniu i dopiero po m-cu i ostrej interwencji doszło do realizacji zamówienia. ALE !!! Panowie monterzy, którzy pracowali przy zabudowie szafy pracowali przez 11 godzin praktycznie bez przerwy. Bez śniadania i obiadu, nie mieli czasu zamienić nawet kilku słów bo cały czas pracowali. szafa zrobiona pięknie, bardzo dokładnie. Przyglądałam się jak co do milimetra dopasowywali każdy szczegół. Jednak to co najważniejsze nastąpiło na koniec. Okazało się, że jedna z prowadnic szuflady jest źle dopasowana. Panowie zaproponowali, że zamówią taką prowadnicę, zadzwonią do mnie aby umówić się na jej montaż. Po dwóch dniach otrzymałam telefon, że panowie są gotowi zamienić prowadnice i poświęcając swój wolny już czas ( ponieważ było to już po pracy u innego klienta) przyjechali i w ciągu kilku minut wymienili wadliwy element. Jestem pod wrażeniem pracy tych panów. Niestety nie znam imion ( jeden pan miał dłuższe, związane z tyłu głowy włosy). Mam nadzieję, że przynajmniej tę ekipę właściciel Indeco Tomasz Wieczorek mimo , że nie cieszy się dobrą opinią również wśród pracowników, wynagrodzi odpowiednio za to, że tak sumiennie pracują na opinię jego firmy. Pozdrawiam panów monterów.

KK

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW FIRMY !!!!! No niestety nie mogę zostawić dobrej opinii o jakości pracy tej firmy. Szafa wnękowa nie została wykonana zgodnie ze zleceniem (rozkład półek) oraz pozostawione centymetrowe szpary (zbiornik na kurz) pomiędzy szufladami a listwą po której poruszają się drzwi - najprawdopodobniej błąd w wymierzeniu - albo bok szafy za szeroki albo szuflady za płytkie. Monterzy próbowali mi wmawiać, że tak się robi, ale szafa robiona przez tę firmę 4 lata wcześniej wygląda inaczej, jak również wzory szaf w punkcie sprzedaży w Agacie w Katowicach, wyglądają inaczej. Kilkukrotne monitowanie pozostaje bez echa. Można powiedzieć, że dobry kontakt zakończył się z chwilą zapłacenia całej kwoty za szafę.

anonimus

Niebotyczne zarobki??? Tylko pod warunkiem ze będziesz je...al od rana do wieczora i zrezygnujesz z własnego życia. Atmosfera w firmie??? FATALNA. Panuje psychoza i zakłamanie. Brak możliwości zatrudnienia na umowę o prace. Tylko zlecenie ale wtedy traktowany będziesz jak przysłowiowa dziwka. Szef dzwoni - ty przyjeżdżasz. Nie ma roboty siedzisz i czekasz na jego telefon. Praca tylko dla ludzi bezdzietnych i niezamężnych oraz twardych psychicznie.

gość

gość - 2013-05-06 21:44:36 praca u tego pana to porażka traktuje wszystkich jak szmaty wyzywa od złodzieji i nie robów o pieniądze trzeba się prość b długo . [usunięte przez moderatora] jest osobą która uprawia mobbing nie polecam pracy u niego co chwile zwalnia i zatrudnia bo zawsze mu coś nie pasuje np że ktoś chce urlop to już podpadł i za chwile go zwolni taka jest prawda pracowałem u niego chwilke więc wiem zgadzam się z tą opinią dodam tylko że po rozmowie na której obiecał umowę o pracę nic się nie stało przez rok w tej sprawie i dzownił po mnie jak po [usunięte przez moderatora] dzisiaj pracujesz jutro masz wolne jakaś porażka a pieniądze w biedronce lepsze mają jak u tego człoweka

gość

pracwoniczek

Witam wszystkim zainteresowanym poiwm że jest to pracodawca który obiecuje niebotyczne zarobki a pózniej jak juz ale dojdzie do wypłaty to sie okazuje ze to jałmużna, obiecuje umowe o prace i jej nie daje a pracowników traktuje jak swoja wlasnosc,( praca od 6 do oporu) pozdrawiam ludzi pracujacych u [usunięte przez moderatora] a najwazniejsze jest to osoba ktora robi to za co siedzi wiekszosc ludzi w pudle

Zostaw merytoryczną opinię o Logos Tomasz Wieczorek - Katowice

Logos Tomasz Wieczorek