Logos Tomasz Wieczorek

Katowice

Opinie o Logos Tomasz Wieczorek

KK

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW FIRMY !!!!! No niestety nie mogę zostawić dobrej opinii o jakości pracy tej firmy. Szafa wnękowa nie została wykonana zgodnie ze zleceniem (rozkład półek) oraz pozostawione centymetrowe szpary (zbiornik na kurz) pomiędzy szufladami a listwą po której poruszają się drzwi - najprawdopodobniej błąd w wymierzeniu - albo bok szafy za szeroki albo szuflady za płytkie. Monterzy próbowali mi wmawiać, że tak się robi, ale szafa robiona przez tę firmę 4 lata wcześniej wygląda inaczej, jak również wzory szaf w punkcie sprzedaży w Agacie w Katowicach, wyglądają inaczej. Kilkukrotne monitowanie pozostaje bez echa. Można powiedzieć, że dobry kontakt zakończył się z chwilą zapłacenia całej kwoty za szafę.

anonimus

Niebotyczne zarobki??? Tylko pod warunkiem ze będziesz je...al od rana do wieczora i zrezygnujesz z własnego życia. Atmosfera w firmie??? FATALNA. Panuje psychoza i zakłamanie. Brak możliwości zatrudnienia na umowę o prace. Tylko zlecenie ale wtedy traktowany będziesz jak przysłowiowa dziwka. Szef dzwoni - ty przyjeżdżasz. Nie ma roboty siedzisz i czekasz na jego telefon. Praca tylko dla ludzi bezdzietnych i niezamężnych oraz twardych psychicznie.

gość

gość - 2013-05-06 21:44:36 praca u tego pana to porażka traktuje wszystkich jak szmaty wyzywa od złodzieji i nie robów o pieniądze trzeba się prość b długo . [usunięte przez moderatora] jest osobą która uprawia mobbing nie polecam pracy u niego co chwile zwalnia i zatrudnia bo zawsze mu coś nie pasuje np że ktoś chce urlop to już podpadł i za chwile go zwolni taka jest prawda pracowałem u niego chwilke więc wiem zgadzam się z tą opinią dodam tylko że po rozmowie na której obiecał umowę o pracę nic się nie stało przez rok w tej sprawie i dzownił po mnie jak po [usunięte przez moderatora] dzisiaj pracujesz jutro masz wolne jakaś porażka a pieniądze w biedronce lepsze mają jak u tego człoweka

gość

pracwoniczek

Witam wszystkim zainteresowanym poiwm że jest to pracodawca który obiecuje niebotyczne zarobki a pózniej jak juz ale dojdzie do wypłaty to sie okazuje ze to jałmużna, obiecuje umowe o prace i jej nie daje a pracowników traktuje jak swoja wlasnosc,( praca od 6 do oporu) pozdrawiam ludzi pracujacych u [usunięte przez moderatora] a najwazniejsze jest to osoba ktora robi to za co siedzi wiekszosc ludzi w pudle

Zostaw opinię o Logos Tomasz Wieczorek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logos Tomasz Wieczorek