Meble-Chilik Dorota i Janusz Chilik

Opinie o Meble-Chilik Dorota i Janusz Chilik

aga

podtrzymuję powyższe opinie katastrofa.NIE POLECAM

Mati

A ja pozdrawiam z Warszawy. Mam całe mieszkanie umeblowane super! Jesteśmy z żona zadowoleni. Nowocześnie, kompleksowo na uzgodnionych warunkach cenowych. Polecamy zaglądnąć na stronę (usunięte przez administratora) i na facebooku można ich znaleźć "furnichil" lub "meble - chilik" - nowocześnie i na temat Polecamy!

asia

A ja jestem zadowolona. 15 lat temu robiliśmy wszystkie meble do nowego domu. W listopadzie 2014 r. zmieniliśmy jedynie fronty meblowe na nowe i dodałam sobie piękne panele ażurowe. Kuchnia jest boska. Teraz w Rogach mają najnowocześniejszą firmę w powiecie a może i nie tylko w powiecie. Nowoczesna firma, biuro z dostępem do wszystkich kolorów płyt, pełen asortyment akcesoriów meblowych. Zresztą wszystkie większe firmy i urzędy w okolicy meblowali. Ja polecam.

majstepol
@asia 14.02.2015 18:07

auto reklama wlasciciela hhahaha ja nie polecam

nowy

u nas też katastrofa! kolory niezgodne z ustaleniami, wykonanie jak za króla Ćwieczka, poza tym kiepski kontakt, bardzo długie terminy i zbyt wygórowane ceny - widać, że dla właściciela liczą się jedynie pieniądze a nie zadowolenie klienta! Zdecydowanie nie polecam!

zawiedziony

PORAŻKA! wykonanie kiepskie, akcesoria najtańsze, nieterminowo, cena z kosmosu...

Zostaw opinię o Meble-Chilik Dorota i Janusz Chilik - Rogi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble-Chilik Dorota i Janusz Chilik