Dawidczyk Sp.j. Stanisław Dawidczyk Krzysztof Dawidczyk

Kolonia mrokowska

Opinie o Dawidczyk Sp.j. Stanisław Dawidczyk Krzysztof Dawidczyk

vbn

pracowałem w tej firmie lepszych warunków nie ma nigdzie

Apo

Pracuję w firmie Dawidczyk od roku. Warunki pracy są świetne. Pracodawca udostępnia nawet pokoje w części socjalnej dla pracowników mających zbyt duży dystans do domu. Możliwość nauki ciekawych technologii produkcji mebli!! Nie wiem jak ktoś może ocenić tą firmę źle. Jedyny minus to to że ciężko się tu dostać, ale jak już ktoś pracuje 2-3 miesiące to zostaje na stałe.

jak

nie bede sie dużo wypowiadał bo szkoda słów na ten temat. Firma -paranoje !!! żal [usunięte przez moderatora] , pozatym banda wieśniaków

Zostaw opinię o Dawidczyk Sp.j. Stanisław Dawidczyk Krzysztof Dawidczyk - Kolonia mrokowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dawidczyk Sp.j. Stanisław Dawidczyk Krzysztof Dawidczyk