High-Life Salon Mebli Kuchennych Karolina Chabowska

Szczecin

Opinie o High-Life Salon Mebli Kuchennych Karolina Chabowska

Kolega

Zdecydowanie odradzam zero zaangazowania, brak zorganizowania z montazystą,zero odpowiedzialnosci i brak komunikacji z [usunięte przez administratora].,porazka , odrazam

NIEEEEEEEEEEE

Totalna porażka-HighLife i Pani[usunięte przez administratora]. to nieodpowiedzialna, niesłowna sprawiająca wiele problemów, wrzodów na żołądku firma. Meble do mojej niedużej kuchni zamówione i opłacone 5 mies wcześniej nie pojawiły się w terminie jak już przyjechały ( nie do końca zgodne z zamówieniem) to musiałam czekać następny miesiąc na ich zamontowanie. Dramat!! Odradzam!

ja mam kuchnie od Pani [usunięte przez administratora]. z High Life i powiem ze od samego początku był problem, żle pomierzone, zero zaangażowania ze strony Pani [usunięte przez administratora]., po roku uzytkowania i checi z kontatkowania ze z pania Karoliną i załatwienia czegos to totalna porazka, krótko-zaplacone za kuchnie to olewanie klienta - nie polecam

OLALA

ja mam kuchnie od Pani [usunięte przez administratora]. z High Life i powiem ze od samego początku był problem, żle pomierzone, zero zaangażowania ze strony Pani [usunięte przez administratora]., po roku uzytkowania i checi z kontatkowania ze z pania [usunięte przez administratora]. i załatwienia czegos to totalna porazka, krótko-zaplacone za kuchnie to olewanie klienta - nie polecam

Zostaw opinię o High-Life Salon Mebli Kuchennych Karolina Chabowska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie High-Life Salon Mebli Kuchennych Karolina Chabowska