Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o.

Opinie o Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ona
 Opinia

Głodowe wynagrodzenia nawet dla pracujących kilkanaście lat, nieprzestrzeganie praw pracowników, psychopatyczny i zakompleksiony typ kobiety ktora chce tam byc kierowniczka i szef nic nie mowi... obrażanie przez nią pracownikow i lizusiostwo pozostalych kobiet. Pracowalam tylko lub aż 8 miesięcy i nie polecam!!!!!! Nie pozdrawiam

Pomocna?
Tak3Nie

neutralnanegatywnapozytywna
niezadowolona
 Opinia

firma bardzo nieprofesjonalna, meble piękne, pod warunkiem,że są dobrze wykonane, w przeciwnym razie firma robi straszne problemy z przyjęciem reklamacji, pracownicy tego działu są aroganccy i bezczelni, uważam że meble za taką cenę powinny być dobrze i solidnie wykonane, bardzo rozczarowałam się na tej firmie :(

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o. - Piotrowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.