Polforma-Meble Marek Groniewicz

Szczecin

Opinie o Polforma-Meble Marek Groniewicz

Anna

Dziękujemy za bardzo dobry projekt, na pewno będziemy polecać znajomym tym bliższym i dalszym również.

piotrN

Zdecydowanie polecam. Współpraca układała się bardzo dobrze. Powstał projekt zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Szkoła Podstawowa

Bardzo profesjonalna obsługa,dostawy bez problemów-meble zrobione zgodnie z projektami i rysunkami,bardzo dobre-dobranie kolorów do mebelków dla dzieci klasy (0-1) Zdecydowanie polecam firma godna polecenia.

Beata

Przemiła obsługa, wspaniały, sympatyczny, konkretny szef. Projekty zrobione sa jasno i przejrzyście. Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zrobione jest na czas i bez żadnych problemów. Solidna firma,zdecydowanie polecam!!!!

Krzysiek

Profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy. Bezproblemowa współpraca oraz co najważniejsze zadowolenie z projektu. Polecam.

Basia

Firma godna polecenia.

iza

Wszystkim polecam firmę oraz jego szefa,godna polecenia realizacja i dostawa bez problemów.

maria

Firma godna polecenia,dostawa i podejście do klienta-bardzo dobre.

Zostaw opinię o Polforma-Meble Marek Groniewicz - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polforma-Meble Marek Groniewicz