Polforma-Meble Marek Groniewicz

Opinie o Polforma-Meble Marek Groniewicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Ewa
 Opinia

Czy posiadacie jakieś informacje odnośnie prowadzonych rekrutacji do Polforma-Meble Marek Groniewicz? Na stronie internetowej firmy i mediach społecznościowych, nie natrafiłam na ogłoszenia. Myślę, że osoby odwiedzające forum byłyby zainteresowane wpisami dotyczącymi ofert pracy i ewentualnych wymagań na poszczególne stanowiska.

Opinia

@Alfa, wnioskuję, że jesteś aktualnie pracownikiem Polforma-Meble Marek Groniewicz. Zatem może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Jaka umowa jest zagwarantowana pracownikom? Czy oferowane są pozapłacowe benefity?

Kris
@Robert 10.07.2018 18:10

Bardzo dobra firma, dba o pracownika, szef pomocny ma dobre podejście do ludzi. Można się dużo nauczyć.

Opinia

@anonymous, widzę, że jesteś pozytywnie nastawiony i zadowolony z pracy. Mógłbyś napisać nad jakimi projektami pracujesz i jakie warunki pracy zaproponował ci pracodawca? Relacje z przełożonym masz dobre, a czy między współpracownikami, tez panuje fajna atmosfera? Prócz wynagrodzenia możesz liczyć na inne bonusy takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Tak1Nie

Alfa
@Robert 28.06.2018 17:49

Firma całkiem fajna, dobrze się tu pracuje. Polecam ludzi i kierownika.

Maciej

Bardzo dobry fachowiec.

anonymous
 Opinia

Dyrektor firmy ma fajne podejście do klienta i widać, że żyje projektami. Na koniec każdej realizacji zawsze tylko wielkie „WOW”. Pozdrawiam

Opinia

@PawelL, jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś przybliżyć realia zatrudnienia u tego pracodawcy? Osoby, które poszukują stabilnego zatrudnienia, chętnie przeczytają Twoją opinię.

PawelL
 Opinia

Bardzo dobry fachowiec. Swietny zmysł estetyczny, wyczucie smaku i konrakt z klientem. Szerokie kontakty z firmami oferującymi wyposażenie wnętrz a dzięki temu atrakcyjne rabaty na produkty. Kompetentny, terminowy, elastyczny i skuteczny. Bardzo polecam

PawelL

Opinia

Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w Polforma-Meble Marek Groniewicz. Chętnie dowiem się więcej o waszych doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat tej firmy? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy pracownicy mają zapewnione jakieś zniżki na asortyment? @Inwestor1, napisz coś bardziej szczegółowego o firmie, bo widzę, że masz z nią dobre doświadczenia. Pozdrawiam!

inwestor1
 Opinia

Bardzo dobra firma! Praca przebiegała kompetentnie, terminowo, elastycznie i skutecznie. Bardzo polecam!

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

Anna
 Opinia

Dziękujemy za bardzo dobry projekt, na pewno będziemy polecać znajomym tym bliższym i dalszym również.

piotrN
 Opinia

Zdecydowanie polecam. Współpraca układała się bardzo dobrze. Powstał projekt zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Szkoła Podstawowa
 Opinia

Bardzo profesjonalna obsługa,dostawy bez problemów-meble zrobione zgodnie z projektami i rysunkami,bardzo dobre-dobranie kolorów do mebelków dla dzieci klasy (0-1) Zdecydowanie polecam firma godna polecenia.

Beata
 Opinia

Przemiła obsługa, wspaniały, sympatyczny, konkretny szef. Projekty zrobione sa jasno i przejrzyście. Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zrobione jest na czas i bez żadnych problemów. Solidna firma,zdecydowanie polecam!!!!

Krzysiek
 Opinia

Profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy. Bezproblemowa współpraca oraz co najważniejsze zadowolenie z projektu. Polecam.

Basia

Firma godna polecenia.

iza
 Opinia

Wszystkim polecam firmę oraz jego szefa,godna polecenia realizacja i dostawa bez problemów.

maria
 Opinia

Firma godna polecenia,dostawa i podejście do klienta-bardzo dobre.

Zostaw opinię o Polforma-Meble Marek Groniewicz - Szczecin