3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 18 75 5 1

Opinie o Polargos Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją firmy Polargos.
Rozwijamy się dzięki różnym spojrzeniom i doświadczeniom naszych pracowników, dzięki nim możemy stawiać wyzwania i poszerzać nasze horyzonty. Ważne jest dla nas, aby każdy kto rozpoczyna pracę stał się szybko członkiem zespołu i zaczął z nami budować kolejny etap swojej kariery i sukcesu Polargos.
Technolog

Pracowałem w Polargos 3 lata temu, minął czas. Po tej firmie trafiłem do dwóch pracodawców. Jeden branża pochodna, drugi zupełnie inna choć produkcyjna. Robię sobie rachunek zysków i strat po 10 latach pracy. Uważam że wiele nauczyłem się w Oziemkówce. Zobaczyłem co to znaczy praca, terminowość, lean, dążenie do doskonałości. Oczywiści mogło być jeszcze więcej szkoleń, ale Polargos był świetną trampoliną do kolejnych sukcesów w karierze zawodowej. Z dystansu 3 lat mam wiele uznania dla prezesa, dyrektora operacyjnego, a atmosfery w biurze nigdy później już nie doświadczyłem. Było naprawdę super i za to dzięki.

@Nk

Najlepiej iść samemu i się przekonać. Wg mnie warunki pracy zupełnie w porządku. Wiadomo, zawsze może być lepiej. Ale zwykle jest tak, że trawa zawsze jest bardziej zielona u sąsiada. Pracuję już 10 lat w tej firmie, widzę zmiany, które czasem bolą, czasem wychodzą na dobre. Ale nie narzekam. Robię swoje i doceniam wysiłek innych. Bo na tym polega praca w dużej firmie - wszyscy razem wspólnie pracujemy na całokształt.

Null Nowy wpis
Kandydat

Hejka czy ktoś może podzielić się informacjami b jak wygląda praca warunki itp koordynatora sprzedaży

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Polargos Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Szanowna Pani, Szanowny Panie, Dziękujemy za przesłane zapytanie i zainteresowanie naszą firmą. Aktualnie w Polargos Sp. z o. o. przez większość roku obowiązuje praca 3 zmianowa, czyli: 6-14 14-22 22-6 W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o. o.

Rubin
Kandydat

Hahaha śmieszne. Firma wspiera ratowników ,kina plenerowe Legie A nie stać jej na kubki plastikowe do dystrybutorów na wodę dla zwykłych pracowników Na co idzie fundusz socjal ? Oto jest pytanie

Nowy wpis

@Rubin

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią, wielokrotnie zaznaczaliśmy, że każdy merytoryczny wpis ma dla nas ogromne znaczenie. Zależy nam na budowaniu silnych relacji z naszymi pracownikami tym bardziej jesteśmy zaniepokojeni zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie. Jesteśmy zaskoczeni, że brak plastikowych kubków jest dla Pana/Pani utrudnieniem. Nie mniej rezygnacja firmy z zakupu plastikowych kubków nie jest kwestią oszczędności a praktyczności. Ze względu na wielkość zakładu nie jesteśmy w stanie postawić przy każdym stanowisku pracy dystrybutora z wodą. Dlatego też nasi pracownicy mogą nalewać sobie wodę w swoje butelki lub kubki, do których mają stały dostęp podczas pracy przy swoich stanowiskach. Firma Polargos stara się udzielać w różnych kwestiach. Aktualnie wspieramy sekcję Futsal z czego jesteśmy dumni ponieważ w naszej ocenie warto wspierać młode talenty i dbać o rozwój sportu. Kilka lat temu wspieraliśmy też LZS w Powiecie Garwolińskim. Co jakiś czas staramy się też udzielać charytatywnie. Choć nie jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie to staramy się pomagać lokalnie. Tak jak w przypadku ostatniego wsparcia Ratowników Medycznych z Garwolina, którzy są na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Zdajemy sobie sprawę o łatwość pomówień w dyskusjach na forach dlatego też zachęcamy do kontaktu telefonicznego w każdej niepokojącej Państwa kwestii pod numerem telefonu 22 872 00 91/92/93. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Aktualność
Z przyjemnością donosimy, że wspieramy Legia Futsal w zmaganiach o awans do Ekstraklasy!
Legia Futsal Jesteśmy z Wami!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym nasz Prezes Piotr Rak opowiada o swojej miłości do Legii i naszej firmie.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją firmy Polargos.

Czy w Polargos Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Szanowny Panie/Szanowna Pani, Tak. Nasi pracownicy są wysyłani na szkolenia zewnętrzne. Pozdrawiamy, Zespół Polargos

mixx

Pracował ktoś jako magazynier, pakowacz lub pracownik produkcji w Oziemkówce i może podzielić się opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

Aktualność
W ilu paczkach mieści się brama dwuskrzydłowa? Dokładnie w 6! To nie wszystko! Najdłuższa z paczek spokojnie mieści się w większym samochodzie osobowym. To oznacza, że nie musicie już korzystać z dodatkowego, kosztownego transportu bramy. Sprytne prawda?
Więcej: ➡ http://elementsystem.pl/

Jakie są warunki zatrudnienia w Polargos Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. Warunki zatrudnienia zależą od danego stanowiska, jednak w chwili obecnej ze względu na epidemię nie prowadzimy otwartych rekrutacji i spotkań z tym związanych. Być może za jakiś czas się to zmieni. Najczęściej rekrutujemy jednak na stanowiska produkcyjne jak w poniższym linku: https://polargos.pl/kariera/ Jeśli jest Pan(i) zainteresowany/a aplikowaniem na stanowisko produkcyjne, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: oziemkowka@polargos.pl Jeśli natomiast jest Pan(i) zainteresowany/a aplikowaniem na stanowisko biurowe, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: praca@polargos.pl Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Nk

Witam, Czy ktoś może coś powiedzieć czy warto aplikować na stanowisko kierownik magazynu ?

Nk
@Pracownik

Dziękuję za informację. Ale nie widać już oferty ????

Muminek
@Nk

Nie warto aplikować - chaos jaki mało... Pracownik 17.01.2019 13:31 - 10 lat??? Chyba pracowałem w innej firmie - (Albo Ty jesteś tam po rodzinie) Nk - nie wiem kim jesteś ale nie życzę tam pracy najgorszemu wrogowi... Wiej w przeciwnym kierunku

@Muminek

Dzień dobry, Jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie, a tym bardziej być wobec takich zarzutów obojętnym. Zapewniamy, że jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety nie o wszystkich sprawach możemy dyskutować na forum dlatego też jeśli jest coś, co według Pana/Pani należałoby zmienić w funkcjonowaniu naszej firmy, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sekretariat@polargos.pl. Życzymy sukcesów zawodowych w nowym miejscu pracy. Z wyrazami szacunku, Polargos Sp. z o.o.

ja....
@Pracownik

@Pracownik No dobra zgodzę się z Tobą pewne rzeczy faktycznie się poprawiły ale bądźmy szczerzy tępo zmian nie powala a większość z nich wymusiło to że ludzie masowo uciekali. Prawda jest taka że zatrudnienie nawet najbardziej wykwalifikowanych w 5Sach itp. zasadach ludzi na nic się zda jeśli nie walczy się z jeśli ludzie tego nie poczują na własnej skórze. Nawet na oko zapylenie i ilość oparów ze spawania, malarni daje w kość, posadzka a raczej jej barak bo zastępuje ją kostka brukowa nie poprawiają tego stanu, inne zasady BHP, cóż z tym też można trochę dyskutować. Oczywiście można powiedzieć że takie są realia pracy w branży metalowej ale to nie do końca prawda chyba.... ale to tylko moje zdanie.

@ja....

Dziękujemy za Twoją opinię. Ponieważ cenimy każdy merytoryczny wpis chcielibyśmy się odnieść do poruszonych przez Panią/Pana kwestii. Przede wszystkim, równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników. Zmiany, zarówno wprowadzone i planowane mają nie tylko zwiększyć konkurencyjność spółki ale też podnieść satysfakcję z pracy naszych pracowników. Zgadzamy się z Panią/Panem, że stopniowe wdrażanie zmian może sprawiać wrażenie zbyt powolnego tempa ich wprowadzania. Pragniemy zauważyć, że wiele zależy też od firm i fachowców, z którymi podejmujemy współpracę. Uzbrójmy się zatem wspólnie w cierpliwość i zaczekajmy na efekty naszych działań. Niestety nie możemy o wszystkich planach pisać na forum ale bardzo chętnie o nich porozmawiamy telefonicznie (22 872 00 91-93) lub mailowo (sekretariat@polargos.pl) jeśli tylko zechce Pani/Pan przedstawić swoje spostrzeżenia. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

fernando
@Pracownik

Czy ta firma się zmieniła? znaczy się rozrosła? Piszesz że duża firma. 3 lata temu było coś ze 250 osób wiec duża raczej nie. Bardziej średnia jak na Polskie warunki. Nawet jak na okolice Garwolina. Socjał bardzo słaby stołówka i WC itd. Organizacyjnie też słabo tj. duży chaos i bardzo duza rotacja kierowników. Teraz pracuje w firmie 3 razy większej i warunki bez porównania na plus. Łącznie z wynagrodzeniem i podejściem kierowników do pracowników. Może i w Polargosie się pozmieniało. Chociaż tam wszystko w rodzinie się decydowało. Nikt mądry z zewnątrz za długo tam nie popracował.

@fernando

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że możemy wychodzić naprzeciw pojawiającym się komentarzom. Każdy wpis daje nam możliwość dostrzec więcej kwestii, które wymagają weryfikacji i ewentualnej poprawy. Wdrożyliśmy już wiele zmian nie tylko w obszarze socjalnym ale i organizacyjnym. Mamy silny zespół oraz wielu wartościowych pracowników dzięki czemu, stale się rozwijamy. Niestety nie możemy o wszystkim pisać na forum ponieważ taka forma dyskusji może prowadzić do pomówień. Nie mniej jednak zachęcamy do kontaktu telefonicznego 22 872 00 91. Życząc Panu/Pani wiele sukcesów na drodze zawodowej łączymy pozdrowienia. Zespól Polargos Sp. z o.o.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Polargos Sp. z o.o.?

@Pytanie

Szanowny użytkowniku, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Informujemy, że wynagrodzenie wpływa na konto całe i nie jest rozdzielane :) Przypominamy również, że można się z nami skontaktować mailowo: sekretariat@polargos.pl lub telefonicznie: 22 872 00 91/92/93 W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Mamy zaszczyt poinformować, że decyzją Kapituły Programowej, zostaliśmy:
Laureatem Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2019 w kategorii: FIRMA ROKU 2019❗️
Godło jest potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów na rynku budowlanym w Polsce oraz docenieniem naszej dotychczasowej działalności. Potencjał możliwości naszej firmy, uczciwość i profesjonalizm, wysoka jakość
i rzetelność zrealizowanych inwestycji oraz odpowiednie zarządzanie - znacząco przyczyniły się do sukcesu.

Dziękujemy za docenienie naszych starań!

Technolog

Pracodawca

Drogi kliencie, Dziękujemy za pozostawiony komentarz. Zgodnie z obowiązującą procedurą reklamacyjną miejscem składania reklamacji jest miejsce zakupu produktu a nie miejsce jego produkcji. W związku z powyższym trudno jest nam się odnieść do Pani/Pana komentarza ponieważ nie posiadamy wglądu w korespondencję prowadzoną pomiędzy marketem a klientem. Pragniemy również dodać, że w przypadku niezadowolenia z decyzji reklamacyjnej klient ma prawo odwołać się. Z wyrazami szacunku, Zespół Polargos.

Bylominelo

Wszystko tutaj sie zgadza. Nawet to,ze po tej firmie juz WSZEDZIE bedzie lepiej. (usunięte przez administratora) To juz za mna. Innym- radzę po prostu przemyslec.

Kulawy
@Bylominelo

Patrząc na wyniki finansowe (dostępne na stronie KRS) za ostatni rok 2017 tj 6 mln straty (słownie sześć milionów złotych straty) i katastrofalne zadłużenie musiało by się pozmieniać mocno w głowie Prezesa by tą firmę wyprowadzić na prostą. Swoją drogą trzeba być niezłym Miszczem żeby zwiększyć sprzedaż o 12 mln rok do roku i wygenerować przy tym 6 mln starty. Brawo Zarządzający!!! Panie Prezesie !!!

Oziemek
@Kulawy

Szukają koordynatorów regionalnych. Nikt już chyba rozsądny tam nie chce pracować.

Saldo
@Bylominelo

Na pracuj.pl ukazało się ogłoszenie Kierownik Magazynów. Najlepszy jest nagłówek :) POLARGOS jest polskim producentem ogrodzeń dostarczanych do marketów budowlanych (Do It Yourself) w wielu krajach Europy. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań i wytyczamy nowe kierunki w rozwoju systemów ogrodzeniowych. Nasza siła tkwi w ludziach. Jesteśmy grupą pasjonatów, ale przede wszystkim zespołem specjalistów i ekspertów, którzy przekładają swoją energię na tworzenie niesamowitych produktów. Każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój POLARGOS. Dołączysz do nas? Odpowiadam CHCIAŁBYM POWIEDZIEĆ, ŻE NIE, NIE DOŁĄCZE DO WAS. WSZYSCY NORMALNI JUŻ ODESZLI LUB WŁAŚNIE ODCHODZĄ TAK JAK JA. TU NIKT NIE MA WPŁYWU NA NIC A FIRMA JEST BEZ KASY. Normalnie nagłówek ogłoszenia mnie rozwalił....

@Saldo

Jak slysze kto zlozyl wypowiedzenie to jestem w szoku. Tyle doswiadczenia,wiedzy,kontakow. (usunięte przez administratora) Szkoda. W wielu przypadkach dotrudnienie 1-2 osob odciazylo by dzialy i mogloby to pomoc rozluznic atmosferę. (usunięte przez administratora)

Wonder
@Bylominelo

Bez (usunięte przez administratora) chyba nikt nie będzie w stanie dzisiaj skompletować i wyprodukować poprawnego zestawu. Nie mówiąc o zapewnieniu minimalnej jakości. Tak się kończy firma jak nie potrafi szanować ludzi.

Bylominelo

Osobiście mysle ze przetrwa. (usunięte przez administratora)

Wonder
@Bylominelo

Zobaczymy czy przetrwa. Ciężko będzie bez kasy i kluczowych ludzi przejść przez dopiero rozpoczynający się sezon produkcyjny. Jak ma być to kosztem ludzkim to lepiej niech padnie. Pracy dzisiaj nie brakuje.

@Wonder

Odejda obecni,przyjadą inni. I tak to sie kręci. Nie ma ludzi niezastąpionych co w tej firmie funkcjonuje nadzwyczaj swietnie. Poki ludzie daja sie tak traktowac-to raczej firma nie upadnie.

Wifi
@Bylominelo

W przypadku firm powiedzenie, że nie ma ludzi niezastąpionych nie ma zastosowania. 3/4 firm z których odchodzą kluczowi ludzie popada w problemy organizacyjne i często finansowe. Znalezienie człowieka kluczowego na odpowiednim poziomie i z konkretną wiedzą techniczną jest bardzo trudne i często się w krótkiej perspektywie nie udaje. Na gruncie Polargosu pytanie - kto za chwilę będzie w stanie skompletować okucia, poustawiać lasery, lakiernię itp. itd.... Nie wspomnę o rozwiązywaniu lawinowo rosnących reklamacji.(usunięte przez administratora)

Anatol

Firmie niczego nie trzeba oprócz pieniędzy..... bo tych nie ma i już nie będzie....

@Bylominelo

BYLOMINELO Dziękujemy za Twoją opinię Śledząc Pani/Pana opinie na forum postanowiliśmy zaznaczyć naszą obecność w serwisie GoWork.pl, ponieważ bardzo cenne jest dla nas zdanie byłych jak i obecnych pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji klientów jest satysfakcja pracwników. Zapewniamy, że każdy merytoryczny wpis i konstruktywna krytyka skłaniają nas do wyciągnięcia wniosków i pozwalają nam na stworzenie stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia. Wieloktornie na forum poruszane są przez Panią/Pana bardzo ważne kwestie, obok których nie możemy przejść obojętnie. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Trudno jest polemizować z anonimowymi wpisami, jednak my staramy się podjąć tę próbę, ponieważ jesteśmy otwarci na odpowiedź zwrotną od pracownika. Co więcej, nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać tu na formum, a przy tak poważnych, niekiedy, zarzutach bardzo łatwo o pomówienie dlatego zanim wyciągniemy ewentualne konsekwencje chcemy dokładnie zbadać i wyjaśnić poruszane przez Panią/Pana uchybienia. W tym celu uprzejmie prosimy o dokładny opis, tego co Panią/Pana zaniepokoiło w mailu i przesłanie do nas pod adres sekretariat@polargos.pl. Dziękujemy Pani/Panu za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Polargos Sp. z o.o.

@Kulawy

KULAWY Dziękujemy za Twoją opinię, każdy merytoryczny wpis ma dla nas ogromne znaczenie. Choć Twój wpis odnosi się do 2017 roku poruszyłeś ważną kwestię w swojej wypowiedzi, której nasza firma nie chce pomijać milczeniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne dla działalności firmy produkcyjnej są jej wyniki finansowe. Dialog na temat zarządzania firmą produkcyjną na forum nie jest odpowiednim miejscem ponieważ łatwo o zdradzenie tajemnicy handlowej. Nie mniej jednak, zapweniamy że wdrożenie nowych procesów technologicznych, innowacyjnych technologii produktowych oraz wprowadzenie programów motywacyjnych dla pracowników i poprawienie ich warunków pracy (m.in poprzez eliminację spawania z procesu wytwarzania modułów ogrodzeń) znacząco wpłynęło na wyniki finansowe firmy, zachęcamy zatem do ponownego odwiedzenia strony KRS. Pozdrawiamy, Polargos Sp. z o.o.

@Saldo

SALDO, dziękujemy za Twoją opinię. Opinie byłych i obecnych pracowników są dla nas bardzo cenne ponieważ dzięki nim możemy stale uelpszać procesy wewnątrz firmy. Twoja ocena bardzo nas zaniepokoiła i nie możemy jej potraktować obojętnie. Niestety z perspektywy czasu trudno jest nam odnieść się do Twojego komentarza ponieważ od tego czasu w naszej firmie zaszło wiele znaczących zmian. Nie mniej jednak zachęcamy do opisania zaobserowanych przez Ciebie uchybień i wysłanie ich na adres e-mail sekretariat@polargos.pl dzięki temu będziemy mogli dokładniej zbadać sprawę i wyciągnąć z niej ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy, Polargos Sp. z o.o.

polar
@Saldo

Nowy kierownik przyszedł , po zmieniał parę tematów zrobił co kazali i do widzenia bo za drogi :) Tak to już jest w polargosie .

@polar

POLAR, dziękujemy za Twój komentarz. Nasza firma jest otwarta na merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i byłymi pracownikami. Nie możemy obojętnie potraktować Twojej opinii ponieważ trudno nam jest się zgodzić na publikowanie na nasz temat kwestii mijających się z prawdą. Wszyscy pracownicy mający pozytywny wkład w rozwój firmy i wnoszący wszelkiego rodzaju usprawnienia są przez nas mile widziani. W związku z powyższym z chęcią omówimy z Tobą kwestię zwolnienia kierownika, nie mniej jednak ze względu na szacunek do jego osoby oraz jego prywatności nie możemy takiej dyskusji prowadzić na forum. Uprzejmie prosimy o dokładny opis Twoich spostrzeżeń w mailu i przesłanie do nas pod adres: sekretariat@polargos.pl  Życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Pozdrawiamy - Zespół Polargos.

Pracodawca

ANTY WI FI dziękujemy z Twój komentarz. Doceniamy każdy wpis pojawiający się w serwisie GoWork - zależy nam otwartej i merytorycznej dyskusji. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa. Przypominamy też, że w rozmowach na formum bardzo łatwo o pomówienia dlatego też zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozdrawiamy, Zespół Polargos.

Sławek
@Polargos Sp. z o.o.

Jeżeli tak jest merytorycznie w Polargos to odpowiedz mi Zespole Polargos dlaczego przez 3 lata zmieniło się 95 kadry wysokiego i średniego szczebla. Większość ludzi sama odeszła chociaż były też w mojej opinii bezsensowne zwolnienia i zatrudnienia. Czy firma ma jakąkolwiek politykę kadrową skoro statystyka pokazuje raczej, że nie ma a jak ma ta zupełnie nieudolną. Taka rotacja nie jest normalna zwłaszcza w rejonie Garwolina.

@Sławek

Dziękujemy za Pana opinię. Doceniamy chęć podjęcia merytorycznej dyskusji, nie mniej jednak przypominamy, że w takiej formie dyskusji bardzo łatwo o pomówienia. Zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu telefonicznego (22 872 00 91/92/93) bądź zapraszamy do naszego biura Zarządu mieszczącego się przy ul. Deptak 17 w celu podzielenia się z nami Pana spostrzeżeniami. Odpowiadając na Pana pytanie pragniemy zwrócić uwagę, że dynamiczny rozwój gospodarczy wymusza nie tylko na pracodawcach ale i na pracownikach potrzebę dostosowywania się do nowych realiów. Zdajemy sobie sprawę z rotacji pracowników w naszej firmie, tym bardziej zależy nam na jej zmniejszeniu. Od około dwóch lat podejmujemy w tej kwestii liczne działania mające na celu zbudowanie silnego i zgranego zespołu. Działania podejmowane są nie tylko z poziomu rekrutacji czy podnoszenia kwalifikacji naszych współpracowników ale i z poziomu produkcji i usprawnienia parku maszynowego. Z wyrazami szacunku, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Polargos Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Szanowni Państwo, Jeśli rekrutowane stanowisko wymaga znajomości języka angielskiego wówczas rozmowę rekrutacyjną przeprowadza się również w języku angielskim.

Aktualność
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !
·     Istniejemy na rynku od 25 lat.
·     Doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży ogrodzeń oraz obsługi klienta.
·     Stabilna i znacząca pozycja na rynku.
·     Rocznie przetwarzamy 13 780 ton stali i produkujemy 3 200 km ogrodzeń.
·     Stale rozwijamy park maszynowy – posiadamy m.in. najnowszej generacji lasery, nowoczesne piły automatyczne, linie malowania proszkowego, roboty spawalnicze czy też wysokiej klasy giętarki.
·     Wspieramy i doceniamy innowacyjne myślenie.
·     Dzięki nowatorskim rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaspokoić wysokie wymagania naszych klientów i partnerów.
·     Nasze produkty trafiają do wymagających sieci marketów budowlanych w Polsce a także do wielu europejskich krajów, których lista wciąż rośnie.
AKTUALNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKA:
·     LAKIERNIK
·     SPAWACZ
·     MAGAZYNIER
·     OPERATOR MASZYN
·     PRACOWNIK PRODUKCJI
DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ ?
·     Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oparty na wynikach pracy.
·     Zatrudniamy ponad 200 pracowników, tworzących zespół ambitnych i kreatywnych ludzi.
·     Oferujemy możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i zmierzenia się z nowymi wyzwaniami.
·     Stale inwestujemy w szkolenia i rozwój zawodowy naszych pracowników.
·     Realizujemy programy motywacyjne, w ramach których kwartalnie i rocznie przyznajemy nagrody pracownikom zaangażowanym i aktywnie wykonującym swoje obowiązki.
·     Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pracowników cyklicznie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z pracy.
Bartek

Witam. Gatigo to to samo co polargos, ponieważ zastanawiam się nad złożeniem cv na inżyniera procesu. Proszę o konkretne info oraz jak wygląda atmosfera

BeBe

Zapomniałeś że ci sami w Gatigo "mistrzowie" zarządzania z rodziny Cancerów. Jak najdalej bo szkoda czasu i pieniędzy na dojazdy. Wszyscy normalni już odeszli z tego (usunięte przez administratora).

Bartek
@BeBe

Kto odszedł jak można wiedzieć?

leszek
@Bartek

Mam nadzieję że wysłałeś Twoje C.V. do innej firmy. W Polargos nie lubi się innego zdania, no chyba że jest to zdanie pana Prezesa. Warto poczytać jego biografię zawodową. No ale potem (po Twoim odejściu z firmy) może być Tobie tylko lepiej.

@leszek

LESZEK, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświdczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cie zaniepokoić to możesz to zrobić pod adresem sekretariat@polargos.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne wnioski na przyszłość. Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Polargos Sp. z o.o.

@BeBe

Dziękujemy za Twoją opinię. Śledzimy treści pojawiające się na formum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagującyh faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Zatem, kometanrze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane w całości lub częściowo przez administratora. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: sekretariat@polargos.pl Serdecznie pozdrawiamay, Polargos Sp. z o.o.

Serdecznie witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

Dziękujemy za liczne opinie. Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z których wyciągamy wnioski. Wasza obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia dialogu, podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Was nurtują.

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 25 lat. Lata doświadczenia w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży ogrodzeń oraz obsługi klienta zapewniły nam stabilną i znaczącą pozycję na rynku. Rozwijamy się dzięki różnym spojrzeniom i doświadczeniom naszych pracowników, dzięki nim możemy stawiać wyzwania i poszerzać nasze horyzonty. Ważne jest dla nas, aby każdy kto rozpoczyna pracę stał się szybko członkiem zespołu i zaczął z nami budować kolejny etap swojej kariery
i sukcesu Polargos.

Pragniemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum, wierzymy że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Zachęcamy też Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez adres mailowy sekretariat@polargos.pl lub kontakt telefoniczny 22 872 00 91, dzięki czemu będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie szczegółowe pytania bądź niewyjaśnione i problemowe sytuacje.

Norbi

Idealnie nigdzie nie jest i zawsze można znaleźć coś do poprawiania!

Zostaw merytoryczną opinię o Polargos Sp. z o.o. - Warszawa