Polargos Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Polargos Sp. z o.o.

Aktualność
Jeśli poszukujesz stałej pracy na etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, masz zmysł techniczny i chcesz się dokształcać, pracować w przyjaznej atmosferze, OBEJRZYJ koniecznie, jak się u nas pracuje!

Aktualne oferty pracy znajdziesz klikając w https://polargos.pl/kariera/
@Nk

Najlepiej iść samemu i się przekonać. Wg mnie warunki pracy zupełnie w porządku. Wiadomo, zawsze może być lepiej. Ale zwykle jest tak, że trawa zawsze jest bardziej zielona u sąsiada. Pracuję już 10 lat w tej firmie, widzę zmiany, które czasem bolą, czasem wychodzą na dobre. Ale nie narzekam. Robię swoje i doceniam wysiłek innych. Bo na tym polega praca w dużej firmie - wszyscy razem wspólnie pracujemy na całokształt.

Jaki jest styl zarządzania w Polargos Sp. z o.o.?

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Firma Polargos, jest firmą rodzinną zarządzaną przez jej założyciela. Z uwagi na ryzyko zdradzenia poufnych informacji dotyczących zarządzania spółką zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem praca@polargos.pl lub telefonicznego: pod numerem 22 872 00 91. Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Nela Nowy wpis
@Polargos Sp. z o.o.

Czyli osoby nie będące rodziną raczej nie są zatrudniane? Piszecie Państwo o poufności informacji, więc nasuwa mi się pytanie czy pracownicy podpisują jakiś aneks, który dotyczy zakazu zdradzania informacji?

Sławek Nowy wpis

Od ponad pół roku nie płaca za faktury . Po podpisaniu porozumienia i kompensaty (w ramach porozumienia za dług miałem dostać ogrodzenie) nie chcą wydać od miesiąca towaru . Zanim się z tą firmą zwiążesz w jaki kolwiek sposób zastanów się czy cię stać na sponsorowanie tej firmy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy Polargos Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aldona

Jest oferta pracy na stronie internetowej firmy na stanowisko INŻYNIER PROCESU / KONSTRUKTOR. Podali, że praca jest na 3 zmiany, w tym zmiana nocna. Czy za te nocki jest lepsza kasa? Jakieś dodatki finansowe za prace w nocy?

@Aldona
@Aldona

Szanowna Pani, Dziękujemy za przesłane zapytanie. Zgodnie z Kodeksem pracy, pracownikowi przysługuje dodatek za pracę w godzinach nocnych. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer 22 872-00-91/92/93 lub mailowego praca@polargos.pl. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

KD Nowy wpis
@@Aldona

Proszę o podanie wysokości tego dodatku? Czy nocki są tylko dla chętnych czy pracują na tej zmianie wszyscy pracownicy? Może jak komuś zależy na większej kasie to może pracować tylko zmiany nocne?

Czy Polargos Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Polargos Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękujemy za przesłane zapytanie. Rozwiązanie umowy z pracownikiem bądź pracownika z pracodawcą jest kwestią indywidualną. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer 22 872-00-91/92/93 lub mailowego praca@polargos.pl. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

braun

Czy w tej firmie naprawdę jest tak źle że pracownika specjalistycznego (kontroler finansowy) szukają już rok i nikt tam nie chce pracować? Ogłoszenie o pracę rolują już chyba 6 raz...

@braun

Szanowna Pani, Szanowny Panie, Dziękujemy uprzejmie za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Długość procesu rekrutacji w naszej ocenie nie świadczy o sytuacji jaka jest w firmie. Rozpoczynając proces rekrutacji nie jesteśmy w stanie z góry ocenić jak długo rekrutacja potrwa. Niektóre rekrutacje odbywają się u nas bardzo szybko i sprawnie, niektóre trwają znacznie dłużej. Jak Pan/Pani słusznie zauważył/zauważyła stanowisko Specjalisty ds. Analiz i Kontrolingu wymaga znalezienia pracownika specjalistycznego. Podczas rekrutacji mieliśmy przyjemność spotkać się wieloma bardzo uzdolnionymi i wartościowymi kandydatami nie mniej na to konkretne stanowisko poszukiwaliśmy konkretnych umiejętności oraz doświadczenia kandydata. Niestety nie o wszystkich sprawach możemy dyskutować na forum dlatego też jeśli jest coś, co według Pana/Pani należałoby zmienić w funkcjonowaniu naszej firmy, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem praca@polargos.pl lub telefonicznie pod numerem 22 872-00-91/92/93. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Prosimy o kontakt mailowy przez praca@polargos.pl. Będziemy wdzięczni za podanie w mailu stanowiska, którego dotyczyła rekrutacja. Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować Pana/Pani sprawę i jak najszybciej wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Czy nowo zatrudnione osoby w Polargos Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękujemy za przesłane zapytanie. Nowo zatrudnione osoby w Polargos Sp. z o. o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Rx2000

Na czym polega dokładnie praca inżyniera procesu. Czy to to praca biurowa czy fizyczna. Miałem doczynienia 3D w poprzedniej pracy tworzyłem modele opakowań szklanych ale w domu jestem posiadaczem frezarki numerycznej która sam zaprojektowałem i zrobiłem.

@Rx2000

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. Praca Inżyniera Procesu rozkłada się mniej więcej w proporcjach 50% - praca na hali i 50% - praca przy komputerze. Na hali może to być doglądanie procesu technologicznego podczas produkcji, a przy komputerze np. praca w systemie ERP, wprowadzanie technologii. W ramach toku współpracy okazuje się gdzie pracownik najlepiej się odnajduje, gdzie są jego talenty i gdzie jego praca daje największą wartość dodaną i wówczas rozkład zadań w zakresie obowiązków może się zmienić. Opis stanowiska (bez zadań konstruktora) i możliwość aplikowania jest w linku poniżej, zachęcamy do wysłania swojego CV: https://polargos.pl/kariera/#3 Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Witam, ostatnio widziałem że szukają kandydatów na stanowisko inżyniera procesu. Jakie są warunki tej pracy? Dużo stresu? Może ktoś by się wypowiedział jak na takim lub podobnym stanowisku się pracuje? Jak ogólnie atmosfera w pracy? Idzie się normalnie porozumieć i pracować?

@Michał

Szanowny Panie, Zgadza się, jako Polargos szukamy Inżyniera Procesu (można aplikować przez naszą zakładkę kariera wyszukując odpowiednie stanowisko: https://polargos.pl/kariera/). Pracownicy Inżynierii chwalą sobie atmosferę pracy, swobodę w działaniu i innowacyjne projekty naszej Firmy, w których mogą uczestniczyć. Niemniej, rozumiemy że chciałby Pan potwierdzić to od kogoś z naszych Pracowników, dlatego zapraszamy do tej dyskusji również inne osoby. Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Czy w firmie Polargos Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Szanowna Pani/Panie Tak, staramy się aby szkolenia dla pracowników odbywały się regularnie, realizowane są szkolenia wewnętrzne i zewnętrze. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numer 22 872 00 91 lub mailowego: sekretariat@polargos.pl Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Pawel

Czy zatrudnianie młodych pracowników na wakacje?

@Pawel

Dzień dobry, to się okaże w zależności od natężenia pracy na lipiec i sierpień. Proszę o kontakt na początku czerwca na adres praca@polargos.pl, wówczas będziemy wiedzieć więcej. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Krt

Czy zatrudniają Państwo kobiety? Jeżeli tak to na czym polegają ich obowiązki?

@Krt

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. Tak, zatrudniamy kobiety na te same stanowiska co mężczyzn. Stanowiska, na które standardowo poszukujemy opisane są w linku poniżej (choć na wiele z nich obecnie nie rekrutujemy). Można jednak przesłać swoje CV na przyszłość. https://polargos.pl/kariera/ Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Wanda
@Polargos Sp. z o.o.

A aktualnie na jakie stanowiska rekrutujecie?

@Wanda

Dzień dobry, Obecnie poszukujemy spawaczy spawających metodą Mig/Mag.

Czy w Polargos Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dzień dobry, W firmie Polargos nie pracujemy na open space. Zarówno w Biurze Zarządu jak i w Biurze Zakładu Produkcyjnego każdy dział ma oddzielny pokój. Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Janusz

Jaki obowiązuje tam system zmianowy? Czy może 5 razy rano, 5 na południe i 5 na wieczór?Zarobi tam po wdrożeniu powiedzmy po 3 miesiącach 3000 do ręki?

@Janusz

Dzień dobry, system pracy na produkcji zależy od obszaru produkcji, zdarza się system czterobrygadowy, jednak najczęściej jest to typowy system 3 zmianowy, i rzeczywiście co tydzień jest rotacyjna zmiana godziny rozpoczęcia (6:00/ 14:00/ 22:00). Co do wynagrodzenia to zależy ono od konkretnego stanowiska, warto zaaplikować przez naszą stronę na jedno z nich (https://polargos.pl/kariera/) i dowiedzieć się więcej na potencjalnym spotkaniu rekrutacyjnym. Pozdrawiamy Zespół Polargos Sp. z o. o.

Montażysta
@Polargos Sp. z o.o.

Witam czy na stanowisku Montażysta są zmiany ? W ogłoszeniu nic o tym nie ma.

@Montażysta

Dzień dobry, Dzień dobry, poprosimy o link do ogłoszenia, do którego się Pan odnosi, wówczas będziemy mogli zweryfikować. Generalnie jednak rekrutacja na to stanowisko jest aktualna Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Artur

Artur
@Polargos Sp. z o.o.

Jakie są zmiany na stanowisku Montażysta ?.

@Artur

Dzień dobry, Jest to praca 3-zmianowa, czyli: 6-14 14-22 22-6 Pozdrawiamy, Zespół Polargos

Michson

Na Państwa stronie widnieje oferta pracy INŻYNIER PROCESU/ KONSTRUKTOR i jestem zainteresowany. Chciałbym jednak wiedzieć jakie są widełki zarobków na tym stanowisku. Mam dość firm które to ukrywają i nawet na rozmowach o prace nie są w kwestii zarobków otwarte.

@Michson

Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisko Inżynier procesu/Konstruktor. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i przy tego rodzaju stanowisku indywidualnie omawiamy kwestie finansowe z kandydatami podczas spotkań rekrutacyjnych. Nasz budżet na to stanowisko nie jest informacją publiczną. W związku z powyższym jest nam bardzo przykro, ale nie jesteśmy w stanie udzielić Panu bardziej szczegółowej odpowiedzi na to pytanie, niemniej zachęcamy do aplikowania na wybrane stanowisko. Z wyrazami szacunku, Zespół Polargos Group

sylwesterkosiorek7@gmail.com

Ile Państwo posiada osób którzy są podwykonawcami? Interesuje mnie coś podobnego

@sylwesterkosiorek7@gmail.com

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie potencjalną współpracą. Jakiego rodzaju podwykonawców ma Pan na myśli? Pozdrawiamy, Zespół Polargos Sp. z o.o.

Aktualność

Aktualne oferty pracy znajdziesz klikając w https://polargos.pl/kariera/

Czy zdarzają się nadgodziny w Polargos Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Tak, zdarzają się nadgodziny i wynagrodzenie za nie jest wypłacane zgodnie z kodeksem pracy. Pozdrawiamy, Zespół Polargos.

Zostaw merytoryczną opinię o Polargos Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polargos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polargos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polargos Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polargos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polargos Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polargos Sp. z o.o.