Pol-Argos Co. Ltd. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Oziemkówka

Opinie o Pol-Argos Co. Ltd. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

PRACA

podpisuje się pod opiniami wyżej. nie polecam!

leo

Firma produkuje buble a reklamacja graniczy z cudem nie pokecam tych wyrobow

Travis

Cała ta firma to dramat. Traktowanie pracowników jak bydła. Ciągły mobbing. Kilka "szarych eminencji" które "rządzą" albo donoszą właścicielowi. Do tego BHP, socjal itd. - tragedia

Mikey33

Niezaplacili mi za kilka dni pracy w tym zakladzie, to są zlodzieje i bydlęta po podsawowkach chlopy panszczyzniane j44ba3ne

czajnik

Ludzie omijajcie tą firme szerokim łukiem.. jedne wielkie [usunięte przez moderatora] a nie firma... OSZUKUJĄ ludzi jak chcą i płacą jak chcą.. mówione jest że to praca na akord.. za który i tak nie dostaniecie zapracowanych pieniędzy... na lakierni.. mowa o pracz godzinowej / akord... ale nic z tych rzeczy.. Czy nawet zapracujesz na 2000 zł to prezes [usunięte przez moderatora] wam 600 zl albo i wiecej... tyczy się to również godzin... mając np 168 godzin.. dostaniecie 1000 zł.. a praca w tej firmie nie kończy sie na 168 h tylko więcej... zmuszają, straszą.. a kierownictwo i cały zarząd to banda nieuków, odciągniętych od pługa... Praca, niegodziwa... przewyższająca siły człowieka.. na Lakierni można szybko nabawić się chorób układu oddechowego (PYLICA PŁUCNA) zapylenie przekracza 3 x normy.. ale nikt z nim nic nie robi... BHP'owiec jest przekupiony i olewa wszystko.. w tej pracy szybko można dorobić sie chorób serca.. nerwica sercowa... i innych LUDZIE NIE PRZYCHODŹCIE DO TEJ PRACY.. CHOĆ BYM NIE WIEM JAK WAS KUSILI...BO BĘDĄ ROBIĆ WAS [usunięte przez moderatora]

Olcia

Ja pracowałam tam jeden miesiąc i w życiu nie pójdę do takiej pracy za takie marne grosze.... Jeszcze tego całego przełożonego zwyzywałam powiedziałam mu co o nim i całej tej firmie myślę i podziekowałam wolałabym pracować jako babcia klozetowa niż tam dorabiać tych skończonych [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Pol-Argos Co. Ltd. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Oziemkówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Argos Co. Ltd. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe