Opinie o Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bogna Nowy wpis

Przestrzegam przed zamawianie mebli w firmie NASZ KUCHNIA mieszczącej się przy ul. Głogowskie 178 w Poznaniu. Pani (usunięte przez administratora)jest osobą dalece niekompetentną nie potrafiąca zrobić prawidłowego pomiaru nie mówiąc już o rysunkach. Kalkulacja odbywa się na tzw. oko. Do klienta przyjeżdżają płyty które są docinane i wiercone na miejscu czy li musicie się Państwo przygotować na zakład stolarski w domu. Ona jest tylko pośrednikiem w zamawianiu płyt. Wszystko na miejscu robią montażyści . U mnie nawet źle wymierzyła wysokość drzwi i było trzeba na miejscu docinać . Ale najgorszą rzeczą jest sama postawa Pani (usunięte przez administratora), chciała mi źle zamontować szafę chociaż na dwukrotnym pomiarze mówiłam jej wyraźnie o co chodzi. Zamiast prowadzić notatki to głównie zainteresowana jest jak kto ma w domu. Gdy pojawił się problem przy montażu to odwróciła się na pięcie i powiedziała ze nic ją to nie obchodzi. Działając pod presją czasu musiałam ratować sytuację porozumiewając się z montażystami, którzy na szczęście okazali się pomocni szczególnie jeden z nich. To na końcu mi zarzuciła , że dogaduje się ze złodziejami. a sama jak się dowiedziałam do chciała zawyżyć koszt dodatkowej płyty , żeby też mogła zarobić . Zamówiłam u tej pani 3 szafy , wykonała mi dwie i to jeszcze z uwagami , nie do końca tak jak miało być i trzeciej szafy mi nie wykona bo się niby na mnie obraziła, a rzecz polega na tym, że od samego początku nie zamówiła materiału na 3 szafę bo wiedziała ze jej nie wykona mimo pobranych zaliczek na całościowe zamówienie. teraz czeka mnie batalia sądowa z tą panią. W związku z tym przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów przed wszelkimi kontaktami z tą panią. W jej opinii wszyscy klienci to (usunięte przez administratora) piszący nieprawdziwe informacje. Oczywiście dysponuję zdjęciami jak wyglądał montaż szaf. Nie piszę już to co pisali poprzednicy, że terminy w żaden sposób nie są przestrzegane. Mi np. zmieniała termin z dnia na dzień gdzie następnego dnia miałam już umówioną kolejną ekipę. P>S. teraz do właścicielki proszę nie pisać , że mnie pani nie zna doskonale wie pani o kogo chodzi.

Aneta Nowy wpis

Stanowczo przestrzegam przed tą "firmą". Zacznę od faktu, że nie jest to żaden producent mebli ( jak wskazuje opis w google ) , a zwykłe pośrednictwo zamawiające elementy gotowe , zupełnie zależne od terminów producentów , posiadające monterów na zlecenia. O moim wyborze zamówienia zabudowy w tej firmie zadecydowały jedynie obiecywane krótkie terminy realizacji. Po opłaceniu zaliczki jednak już z ustaleniem konkretnej daty pojawił się problem . Zero informacji, po czym planowany termin opóźniony pod pretekstem zepsucia auta, kolejno priorytetów innych klientów... Kiedy wreszcie doszło do montażu, ujawnił on liczne błędy w wykonaniu poszczególnych elementów. Ustalenia o zastosowaniu blend niwelujących ewentualne krzywizny ścian poszły w niepamięć, niektóre mechanizmy nie działają prawidłowo, półki wykonane wg własnego uznania , a nie wg projektu, olbrzymi bałagan i liczne uszkodzenia ścian po montażu. Zgłoszona reklamacja została rozpatrzona po ponad dwu tygodniowym terminie a problemy z wykonaniem zostały zbagatelizowane. Kompletny brak profesjonalizmu, wykonanie nie solidne , jakość pozostawiająca wiele do życzenia . Zainteresowanym chętnie udostepnie zarówno zdjęcia zamontowanych mebli, jak i zgłoszenie i odpowiedz na reklamacje. Ku przestrodze . Firmy takie jak ta nie powinny istnieć na rynku .

odradzam firmę nasz kuchnia Nowy wpis
@Aneta

dzień dobry czy mogłaby się Pani ze mną skontaktować . również mam problem z tą panią 2017daisy@wp.pl

Odradzam. Fatalne terminy realizacji, straszna obsługa klienta, zero szacunku dla klienta - nie wywiązują się z umów. Moje sugestie dla Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla: Nie polecam

Ewa Rychlewska
@Monika

Nie pamiętam klientki o tym imieniu. Proszę o kontakt celem wyjaśnienia sytuacji.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maciej

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się pisać opinii na temat jakieś firmy w internecie, ale co do tej uważam, że naprawdę warto dla przestrogi dla innych. U firmie NASZA KUCHNIA Ewa Rychlewska (ul. Głogowska 178 Poznań )zamówiłem kuchnie, oraz 2 szafy na wymiar i zabudowę schodów za około 35 tys. Pani Ewa kłamie, oszukuje klienta w każdym wypowiedzianym zdaniu. Dla przykładu szafę w zabudowie łazienki oraz zabudowę pod schodami zleciłem w październiku 2018 z terminem realizacji 3 tyg. Dzisiaj jest końcówka lutego 2019 a zabudowy pod schodami nadal nie mam i nie wiem kiedy będzie. Kiedy dzwoniłem do Pani Ewy z pytaniem o termin realizacji odpowiedź zawsze była „jutro”. (często brałem urlop a nikt nie przyjeżdżał). Zdarzyło się tak że Pani Ewa mówiła, że sam mam dzwonić do stolarzy i ich poganiać jak by to byli moi pracownicy. Czasami tak robiłem i stolarze mówili mi, że np. nic nie wiedzą o montażu w moim domu. Po 2 miesiącach czekania kiedy myślałem, że już stolarz przyjedzie na montaż okazało się, że przyjechał na jakiś kolejny pomiar. Szczytem wszystkiego była sytuacja kiedy postraszyłem sądem. Pani Ewa zapytała się czy nie mam kogoś żeby mi te szafy zamontował bo jej stolarze są zajęci na innej „robocie” Inny przykład – kuchnia. Po montażu okazało się, że mikrofalówka nie działa. Zgłosiłem to Pani Ewie a ona powiedziała, że zgłosi to w serwisie i sprawa będzie raz raz załatwiona. Czekałem miesiąc po czy okazało się, że nigdzie nie zgłosiła naprawy a ja usłyszałem, że to jest w mojej gestii i sam mam się tym zająć – to po co mnie kłamała przez miesiąc, że się tym zajęła ???? Jest wiele firm konkurencyjnych które za takie duże zlecenie będą was szanować jako klienta i nie kłamać na każdym kroku także proponuję omijać tą firmę duuużym łukiem. Moje sugestie dla Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla: Omijać

Ewa Rychlewska
@Maciej

Szanowny Panie, nie przypominam sobie takiego klienta jak Pan. Proszę o kontakt z otwartą przyłbicą, tak by mnie nie szkalować. Czy jest Pan inspirowany przez Barbarę S, która w necie organizuje akcję niszczenia mnie, po tym jak przegrała proces ze mną o odszkodowanie za jej zdaniem źle zrobiona kuchnię.

Barbara

Stanowczo NIE POLECAM!!! Kupiłam w imieniu córki na zamówienie meble kuchenne u p.(usunięte przez administratora)w „Naszej kuchni”. Negocjacje były dosyć burzliwe, ponieważ pomimo iż mieliśmy gotowy już projekt i wiedzieliśmy czego chcemy, pani Rychlewska ciągle zmieniała nam wartość kuchni twierdząc, że się nie znamy. Według Pani (usunięte przez administratora) ciągle brakowało jakichś elementów w wycenie. Pomimo dokładnych wymiarów podanych przez nas, pani (usunięte przez administratora)nie ujęła ich w specyfikacji do umowy twierdząc, że na umowie to nie musi być „a już tyle na ten temat rozmawialiśmy, że nie musi tego wpisywać”( uzgodnienia trwały ponad miesiąc). Zależało nam na dokładnym uzgodnieniu, ponieważ meble miały jechać do Londynu. Mieliśmy na dzień przed załadunkiem obejrzeć meble, ale okazało się to nie możliwe, bo najpierw musieliśmy za wszystko zapłacić ,a dowiedzieliśmy się o tym na chwilkę przed zamknięciem banków. Dopiero w dzień wyjazdu Pani Rychlewska oznajmiła, że meble już są do odbioru i wystarczyło tylko na tyle czasu (był już wykupiony prom do Wielkiej Brytanii) aby załadować je na wynajęty przez nas (nowy) samochód i dobrze je zabezpieczyć.Na miejscu okazało się, że miedzy innymi, każda z dolnych szafek ma inną głębokość !, brakuje kilku istotnych elementów, za które zapłaciliśmy, inny kolor mają taśmy ledowe itd. W sumie zastrzeżeń mieliśmy kilkanaście. Zgłosiliśmy to Pani Rychlewskiej, ale zostało to bardzo źle przez nią przyjęte. Do tego stopnia, że zaczęła nam ubliżać. Napisaliśmy reklamację punktując każdy brak lub niezgodność z umową. W efekcie sprawę oddaliśmy do Rzecznika Praw Konsumenta i w postępowaniu upominawczym Sąd przyznał nam wnioskowaną przez nas kwotę odszkodowania. Pani Rychlewska odwołała się, wobec czego sprawa trafiła do Sądu. Niestety pozew oddalono, ponieważ zrezygnowałam z Biegłego Sądowego i nie chciałam sponsorować wycieczki do Londynu Pani Rychlewskiej i Jej Pełnomocnikowi. Poza tym nie wiadomo czy Polska z Wielką Brytanią mają podpisaną umowę o współpracy, a to jest bardzo istotna kwestia. Wolałam w to miejsce ponieść koszty zastępstwa prawnego, ale nie spodziewałam się, że Pani Rychlewska i Jej Pełnomocnik zamiast wysłać mi numer konta bankowego i termin wpłaty od razu pobiegną do Komornika Sądowego, aby zajął mi świadczenie emerytalne. Tak się nie postępuje, każdy przedsiębiorca o tym wie! Pani Rychlewska nie wywiązała się z umowy, nie ustosunkowała się do reklamacji i znieważyła mnie nawet odpowiadając Rzecznikowi Praw Konsumenta. Mam nadzieję, że inne osoby chcące dokonać zakupów mebli do kuchni, najpierw przeczytają opinie o firmie „Nasza kuchnia” pani (usunięte przez administratora). Gdybym je wcześniej przeczytała nie zamówiłabym u tej Pani mebli kuchennych oraz drzwi (które też otrzymaliśmy wybrakowane) i córka byłaby bogatsza o co najmniej 22.000zł, czyli kwotę, którą zapłaciliśmy za usługę. W tym roku sama robiłam remont kuchni. Kupiłam za mniejszą cenę gotowe meble (z urządzeniami AGD wysokiej klasy) i jestem z nich bardziej zadowolona niż moja córka.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla - Poznań

Ewa Rychlewska Nasza Kuchnia Tevla
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Głogowska 178
    60-126 Poznań