Mont-Mebel S.C. Wojciech Pawłowski Jolanta Pawłowska

Raszyn

Opinie o Mont-Mebel S.C. Wojciech Pawłowski Jolanta Pawłowska

nie polecam tego pracodawcy. Brak szacunku do pracowników i klientów, wyzysk, oszukiwanie z wypłatą.

Michał

. W drugim tygodniu użytkowania kuchni pękł front szuflady . Podsumowując: pieniądze- wcale niemałe wydane, nerwy zszarpane, kuchnia kiepskiej jakości i pan który dużo gada, a nic nie robi. Co istotne kiedy przyjeżdżał zagadywał nas skarżąc się na innych klientów, że się czepiają, że mają wygórowane wymagania itd., my już nie mieliśmy wyjścia i dalej brnęliśmy bo wszystko zostało zapłacone. Ogólnie wykonanie niezgodne z umową, niechlujne. Pod linkiem możecie Państwo obejrzeć "wyniki" pracy firmy MONT MEBEL pana Wojciecha Pawłowskiego: https://www.facebook.com/Reklamacja-Kuchnia-334978750278932/

Michał

Chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych klientów przed firmą MONT MEBEL Wojciech Pawłowski. W styczniu 2017 rozpoczął montaż mebli kuchennych trwający ponad miesiąc. Do dnia dzisiejszego (sierpień 2017), czyli ponad 6 miesięcy nie poprawił reklamowanych przez nas wad mebli. Na nasze telefony zawsze ma wymówkę: chory pracownik, brak materiałów, biegunka pracownika (naprawdę - to nie żart), wizyta u dentysty, a ostatnio urlop wypoczynkowy. Pan wziął dużą przedpłatę, a pozostałą płatność w dniu montażu, także nie było żadnego zabezpieczenia w kwestii ewentualnych reklamacji. Jedyne co nam pozostaje to ostrzeżenie aby nie korzystać z usług firmy. Pan wziął 18.000 PLN za kuchnie białą w półmacie (podobnie wyceniała kuchnię inna firma). (Zastrzegł również że w połysku kuchnia byłaby o 30% droższa - my połyskiem nie byliśmy zainteresowani ). W powyższej cenie umówiliśmy się, że wszystkie elementy (prowadnice, zawiasy ...) będą firmy Blum. Pan powiedział że ma elementy innej firmy równie dobrej, że będziemy zadowoleni. Powiedzieliśmy że jednak chcemy Bluma. Pomimo powyższego okazało się że zamontowano Bluma tylko w części szafek, w pozostałych firmę MB. W szafce spiżarki miały być szuflady Blum przeszklone – zamontowano, jak to określił nasz znajomy „świńskie korytka” – szuflady zbite z białych desek z podstawą z brązowej dykty, która wyginała się obciążeniu. Pan twierdził ze w domu na takie same i jego żona jest bardzo zadowolona, że wytrzyma to obciążenie do 30 kg. Powiedzieliśmy że to nie jest to co zamawialiśmy i że chcemy Bluma. Po kilku dniach przyjechaliśmy do mieszkania i okazało się że szuflad Bluma nadal nie ma za to dykta została pomalowana na biało i wzmocniona. Po kolejnej rozmowie z wykonawcą zmieniono na szuflady Blum ale te tańsze bez szybek. Do dnia dzisiejszego nie doczekaliśmy się na wymianę pozostałych prowadnic szuflad na Blumowskie. Te które są nie domykają się, ciężko chodzą. Pan tłumaczył że przy pełnym obciążeniu będz

były pracownik

nie polecam pracy w tej "firmie".

??

zgadzam się z przedmówcą-pracodawca jest super gościem.polecam jeżeli ktoś potrzebuje jakieś mebelki bo robią to naprawdę dobrze :))))))))))))))))

Zostaw opinię o Mont-Mebel S.C. Wojciech Pawłowski Jolanta Pawłowska - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mont-Mebel S.C. Wojciech Pawłowski Jolanta Pawłowska