MG Meble Michał Gryt

Lyski

Opinie o MG Meble Michał Gryt

Olcia

Czytając powyższe komentarze zastanawiałam się czy wykonać u nich meble i na szczęście się jednak zdecydowałam. Wszystko bardzo dobrej jakości, zarówno kuchnia jak i szafy. Polecam serdecznie.

lolo

ja równierz odradzam towar marnej jakosći meble drogie a szajs. nie mozna doprosić sie o regulacje zawiasów po roku uzytkowania !! choć przyznam ze złozyli fajnie ale jakosc mebli tandeta za duze pieniądze !!!

Dotka

I mojej siostry meble od tego Pana stoją już 6 lat. Po tylu latach noszą już ślady użytkowania. Więc można twierdzić że są dość solidne.

Bogusia

Ja z kolei polecam Pana Michała, gdyż wykonana przez niego kuchnia jest rewelacyjna i solidna. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń do sposobu jej wykonania jak również materiału. Bzdura totalna, że Pan Michał nie ma doświadczenia w branży stolarskiej. Jest to świetny fachowiec, godny polecenia. Z pewnością skorzystam z jego usług jeszcze nie raz.

ala

Cwaniak i partacz.

mt

Partacz jakich mało. Poszukuję osób pokrzywdzonych przez Pana Gryta, którym w tak skandaliczny sposób jak mi wykonał "meble"...

ja

Partacz. Zacieki na lakierze, nierówności blatów, krzywo zamontowane drzwiczki, zamiast cargo jakieś szuflady własnej produkcji. Odpadające listwy wykończeniowe. Wszystko krzywe już na oko. Uciekajcie od niego. Partacz.

malo

Potwierdzam, partacz. Odradzam stanowczo. Jakość jego mebli to porażka Na wizualizacjach wszystko ładnie wygląda niestety po zamontowaniu aż mnie zatkało taki szajs. Cena z kosmosu. Lepiej kupić gotowe z Castoramy niż ten szajs.

xix

Odradzam stanowczo. Partacz, który nie ma pojęcia o robieniu mebli. Nie jest żadnym stolarzem jak się przedstawia. Składa meble z kupionych w paczkach. Moje kupione u niego rozpadły się po roku użytkowania. Do tego nie dotrzymuje terminów realizacji. Łapie jelenia i później go ściemnia. Katastrofa...

Zostaw opinię o MG Meble Michał Gryt - Lyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG Meble Michał Gryt