Jelenia góra

Opinie o Meblobuk Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Sklep Meblowy

Jarząbek

Łubudubu niech nam żyje prezes klubu! To ja, najlepszy sprzedawca prezesa, trener [usunięte przez moderatora]!

Opinia

Normalnie hymn pochwalny.

Nick

Piękna laurka :)

Zostaw opinię o Meblobuk Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Sklep Meblowy - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblobuk Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Sklep Meblowy