Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

fachowiec

Gość - 2012-02-25 21:35:33 Drzwi Pol-Skone wyróżnia drewniany ramiak i ościeżnica. Wielu innych producentów oferuje ramiak z MDF. Drzwi Simple faktycznie są nowoczesne. chyba drewno 3 gatunku. Porownaj sobie drzwi Scala z Dre a Arco z Pol S. Scala z mdf a Arco z ramiaka drewnianego. Arco wygina sie jak łuk, a skala bardzo stabilna, zero wypaczeń .

geniz

plecy lub garba

/astor

mam podobne drzwi- tez malowane, nazywały się chyba Astor. To jest ta sama kolekcja co simple. spróbuj podciąć drzwi od dołu - ja musiałam w łazience- top zobaczysz co jest w środku i ile tej drewnianej listwy tam jest. a w tej cenie dziś można wybierać. nie polecam PS.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
klient

Fachowiec, zamów sobie jakieś drzwi stalowe zewnętrzne w fabryce Stalprodukt Zamość to dopiero zobaczysz prawdziwy hardcore w obsłudze klienta w ten branży hahahaha, pol-skone przy tym to mały pikuś zaledwie haha

Opinie krytyczne są zbyt ogólne. Nie przekonują. Drzwi Simple są bardzo ładne. Białe. Ramiak drewniany, nie MDF. Ościeżnica stała drewniana, nie MDF. Co ma przemawiać przeciwko zakupowi ich? Konkretnie.

branżowiec

niestety dla Pol-Skone te firmy to już ta sama liga drzwi, a do tego sporo tańsza i z lepszą obsługą klienta, rozmawiamy o drzwiach w średnich cenach, więc propozycje podanych firm typu Dierre i pozostałych są nie na miejscu, bo to już wysoka półka i wysokie ceny na które stać jedynie niewielu. Nie ma się co oszukiwać, że jakość drzwi PS w ciągu ostatnich powiedzmy 5 lat mocno spadła i na dzisiaj to już jedynie średnia półka, a kiedyś była pozycjonowana jako wysoka, ale te czasu już pewnie nie wrócą

kot w skarpetach

Nie róbmy sobie jaj ! Dre czy Inva to wciąż nie ta liga co Pol - Skone !!! A Centurion to chyba ktoś w ogóle nie zna się na branży !!! Jak masz forsę i klasę to wyłącznie MORIC , Lizurej , Drewnorex , Dierre .

z rynku

to prawda, czas tej firmy już minął, teraz najlepiej brać DRE, PORTĘ, INVADO lub nawet Centurion-R, który choć mniejszy i mniej znany to produkuje bardzo dobre drzwi.

koja

Nie pytaj o model, warto wybrać inną firmę!

Ktoś

Jakiej jakości są drzwi Simple, Graf? Są na nie reklamacje, czy warto wybrać inny model?

filip

W tej firmie zmienia się wszystkich od pracownika fizycznego z produkcji, magazynu itp po specjalistów, kierowników i PH. Rotacja jest ogromna - ledwie pracownik ogarnie się z tematem (bo nikt mu pomocy nie udzieli) a już dostaje kopa w tyłek.A jak każdy wie - wyszkolenie nowego pracownika kosztuje firmę dużo. Ale w PS nikt na nie zwraca uwagi. Więc może czas na 'małe' porządki w Zarządzie ?

konsument ze Zgorzelca

Witam Chciałabym przestrzec klientow Pol Skone przed zakupem drzwi. w drzwiach b30 zepsul sie zamek, nie moglem dostac takiego zamka w castoramie wiec zglosilem sie do Pol Skone. Koszt ponad 300zl czyli praktycznie cena drzwi. Jako ze drzwi były na gwarancji zareklamowalem i dostałem inf. ze drzwi byly uzytkowanie nie zgodnie z przeznaczeniem ( czyli dokładnie nie wiem o co chodzi? może miałem ich nie otwierać? ). Kupilem te drzwi bo zachwalał je sprzedawca a teraz mam z nimi klopot.Odwolalem sie od reklamacji i czekam bo poki co reklamacja zostala rozpatrywana na podst. zdjec

fachowiec

niestety ta firma od kilku lat już mocno oszczędza na materiałach stosowanych do produkcji, przez co mają masę reklamacji, a marka która kiedyś oznaczała dobrą jakość dzisiaj oznacza tylko problemy, rynkiem dzisiaj rządzi PORTA i DRE, dobra jakość i dobre ceny.

z rynku

podobno zarobki do [usunięte przez moderatora] i stres jak cholera, reklamacji masa i ciężko tam wytrzymać, starzy ph uciekają z tej tonącej krypy do konkurencji taka prawda

Konkurencja

Czyżby cos bylo nie tak w Pol Skone skoro Przedstawiciele wysylaja CV do konkurencji?

salon drzwi

święte słowa Panie Kolego, święte słowa, liczy się duża sprzedaż i święty spokój po niej i montażu

manager

niestety jakość zarządzania w tej firmie mocno spadła i takich firm jest więcej, co oznacza spadek sprzedaży, a rynek teraz jest bardzo trudny i przetrwają tylko najsilniejsi i Ci którzy myślą i mądrze działają, rotacją ph nic tutaj nie zwojują oprócz tego że narobią bałaganu u swoich klientów i zepsują sobie renomę.

anetka_dystrybutor

Pol Skone miało zgrana ekipę handlowców ktorzy wspaniale reprezentowali firme, mieli wiedze. bylo to z 3-4 lata temu. Teraz każdy nowy który przyjeżdża jest bardziej [usunięte przez moderatora] Dlaczego w innych firmach takich jak Cal, Dre, Barlinek nie zmieniają tak często PH?? Moze zarząd PS powinien skupić sie na produkcie a nie co 2-3 mies. zmieniać PH jakby to była ich wina ze produkt jest do[usunięte przez moderatora] Pol Skone nie zniknie z rynku ale powoli widac ze spada ich sprzedaż. U mnie sprzedaje sie tylko model Sempre tylko ile można i on sie kiedyś znudzi.

manager

skoro sami sobie strzelają w stopę to już ich sprawa, rynek nie znosi próżni i wcześniej czy póżniej każdego sprawiedliwie rozliczy, kiedyś marka PS na rynku to był synonim dobrej jakości, dzisiaj już jest na granicy, a jak poleci niżej to potem latami będą się podnosić z takiej opinii o ile dadzą radę się podnieść,

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE