Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

z branży

moi drodzy coś jest na rzeczy gdyż jakość produktów jest wynikiem traktowania ludzi Zauważyłem ,że białe malowane ncs to katastrofa jakościowa - nadlewki lakieru,bardzo nieestetyczne wykonanie, ogromne problemy z załatwieniem reklamacji Moi sprzedawcy polecają produkty od innych producentów , za pol-skone bardzo dziękuję i przestrzegam zarówno przed zakupami w tej firmie jak i podejmowaniem pracy. pozdrawiam

Zamiast dac ludziom zarobic,by wspominali z szacunkiem Pana za życia i po śmierci,to chyba woli pan panie dyrektorze winy odkupywac chyba u księży na tacy!! A ludzie i tak bedą pracowac za marne grosze-prawda?! Bo przeciez nie powiedzą panu ze na chleb brakuje!! Duży szacunek dla tych pana pracowników"błogosławieni którzy cierpią dla sprawiedliwości,albowiem zaznają szczęscia w niebie"

odważna ja

naprawdę nie warto, minęło już dwa lata jak sie pożegnałem z tą firmą żałuję czasu spędzonego w tym bagnie! Brak szacunku i totalny wyzysk ludzi, nie bez przyczyny ulokowani są blisko [usunięte przez administratora] i tak traktują swoich pracowników, nie polecam!

slązok

Pol Skone poszukuje PH na region Krakow-Slask. Obecnie pracuje w firmie sprzedającej ich drzwi i także dostałem propozycje pracy. Rozmowę mam mieć na początku marca. Chyba zaryzykuje

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
qaz

Sam sobie odpowiedziałeś - zadzwonili do Ciebie. W dobie kryzysu jaki mamy z pracą jaka firma dzwoni po potencjalnych pracownikach ? Kto ucieka z dobrej , stabilnej i opłacalnej pracy ? Pieniędzy nigdy nie dostaniesz jakie miałeś obiecywane na początku. Od samego początku sam się nauczysz ,że trzeba wiedzieć z kim i o czym rozmawiać . W samochodzie będziesz non stop kontrolowany i poniewierany przez największego KAPO w Polsce południowo-wschodniej.Tego chcesz ?

z branzy

słabo płacą ph, ludzie wieją jak szczury z tonącego okrętu

krk

Kiedy do ciebie dzwonili, do mnie w piątek. Zapomniałem zapytać jaki region jest do obsługi, pytałeś może? W sumie też podłączę się do pytania co i jak.

Miras

witam Ktos wie jak wyglada praca PH w tej firnie? jak zarobki? atmosfera? Dzwonili do mnie z Pol Skone i beda szukac PH na Krakow a obecnie pracuje w podobnej firmie. Warto korzystać z ich propozycji czy sobie darowac?

BRAWO!! Bardo mądre wypowiedzi!! Jak widać "robole"to nie tylko pracownicy fizyczni,ale tez bardzo inteligetni,kompetentni,mądrzy życiowo ludzie!! Którzy musieli schowac dume,godnośc niekiedy w kieszeń i pracować bardzo ciężko na tych na górze,którzy posadke przejeli po tatusiu i mamusi!! Bardzo często nie dorastacie do pięt,ludziom zmeczonym zawodowo,schorowanym i zniszczonym psychicznie przez Was-którzy pracują,bo muszą przetrwac-na nic innego nie mogą liczyc z waszej strony!!

nmko

Dokładnie - kupujcie sobie mercedesy, bentleye itd , ale szanujcie ludzi ,którzy na to pracują własnymi rekami w pocie czoła a nie traktujecie "szanowni biznesmeni " pracowników jak bydło ! To pracownik wykonuje pracę i nie ważne czy fizyczną czy umysłową , ale to jego wkład ożywia wasze fabryki , zakłady , sklepy.A nie wasze jęczenie i ciągłe marudzenie o kryzysie, o kosztach pracy, o małych zamówieniach , nieopłacalności. Jeśli tak jęczycie to dowód ,że nie macie pojęcia o biznesie i nie macie żadnej wizji rozwoju i przezwyciężenia kryzysu. Po prostu żadne z was orły , gazele, czempiony i inne śmieszne ikony biznesu ! Umiecie tylko bazować na najprostszych i najniższych instynktach pseudobiznesu - szczuciu ludzi, zastraszaniu,poniżaniu, Wykorzystujecie Państwo , które za pomocą równie cynicznych i prostackich urzędnikach, tworzy prawo pozwalające wam na krzywdzie ludzkiej się dorabiać .

Drodzy przedsiebiorcy,kupujcie autap,piekne domu-nie to jest w życiu najważniejsze!Tylko dajcie zarobic waszym pracownikom,ludziom którzy pracują na Wasz komfort!! Każdy bedzie odpowiadał sam za siebie i oceniany jedną miarą-pamiętajcie o tym:-)

pracownik fizyczny z wyższym wykształceniem...

odnośnie wypowiedzi Przedsiębiorcy lubelskiemu. Pisze pan że ma pan firmę,dobrze pan zarabia,stać pana na dom,auto wysoki komfort życia- oraz zatrudnia pan pracowników.Jakąż totalną bzdurą jest to ,ze pan sam zapracował na te rarytasy....to ludzie tyrają świtu do nocy na pana luksusy. Jak w kazdym przedsiębiorstwie ,wy portaficie tylko zastraszać,wymagać i zwalniać.Czy zapytał się pan swojego pracownika czy mu wystarczy na życie do pierwszego? czy ma co dać dziecku jeść? Wypłacacie 1.200 tj najniższą krajową i szczycicie się jak to ciężko pracujecie!!!! Że kupujecie fajne autka,apartamenty,wakacje. To my ludzie pracujemy na was!!! i zaciskamy zęby,pasa.I proszę nie pisać ,,trzeba się cenić'' Bo my,pracownicy fizyczni ,często z mgr jesteśmy często bogaci intelektualnie,życiowo a na dodatek potrafimy przezyć za najniższą krajową cały miesiąc,co w Waszym przypadku Przedsiębiorcy graniczyło by z cudem!!

tomek78

Jak ci nie pasuje to przeciez zawsze mozesz sie zwolnic i poszukac pracy gdzie indziej.

lubelski przedsiebiorca

ja tez mam wlasna dzialalnosc, na ktora bardzo od wielu lat ciezko pracuje po kilkanascie godzin dziennie, kosztem zycia rodzinnego i zycia prywatnego. i skoro ciezko pracuje to mam z tego pieniadze, a skoro mam pieniadze (na ktore jeszcze raz zaznaczam ciezko pracuje, nie od 8 do 16 jak moi pracownicy), to dlaczego za te pieniadze nie mialbym kupic sobie dobrego samochodu czy mieszkania? ludzie, zastanowcie sie najpierw zanim zaczniecie wypisywac glupoty w internecie. pozdrawiam

praca

tam trzeba umieć się podlizać i wtedy jest ok, oni to lubią

katastrofa

Panie Dyrektorze,potrafi pan świetnie zarządzać,pięknie przemawiać,obiecywać....może podpowie Pan jak przeżyć,jak żyć, za takie pieniądze które otrzymujemy w ramach comiesięcznego wynagrodzenia?! będziemy wdzięczni!!!!

ftft

robic jest komu - tylko nie ma za bardzo co.

[usunięte przez moderatora] glupoty jak by bylo tak zle to bys nie pracowal. tylko nazekacie a robic nie ma komu

NOWA HALA

PODPADŁEŚ MAJSTROWI I JUŻ CO SIĘ DZIWISZ

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE