Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

ojeju

Ludzie przecież w POL-SKONE NIE MA STRAT materiału nic nie "odpada"... A w kotłowni palacz spala tylko drewno żadnych odpadów poprodukcyjnych W ramach oszczędności w dobie kryzysu... W branży budowlanej... Wszyscy pracownicy są bardzo zadowoleni z swojej pracy... Bo bardzo dobrze zarabiają... Pracownicy dostają nagrody jubileuszowe oraz zniżki na zakup drzwi w firmie w której pracując... A jak przyjeżdża PREZES z wizytacja do zakładu... To się maluje trawę na zielono aby było ładnie... W bramie z kwiatami czeka na niego delegacja złożona z kierownictwa zakładu oraz przedstawicieli załogi... Ogólnie wszystko jest git.. I jest zajefajnie :)

Ja powiem cos o arco ,mistrzowie to falszywi sa widza to co chca.Jeden chodzi dumny jak paw a drugi to straszny bzdziuch i panikarz.Niektorym pozwalaja na wszystko na palenie i picie a innym za byle co zabieraja premie.Odpad przed prezesem chowaja gdzie sie da bo po cichu to go wywoza wielkimi stosami.

asdsa

Powiedz mi lepiej który z nich wszystkich nie wywozi ..... Tylko widzisz takie małe przekręty ? A później mówiła ze że duże straty materiału i niski współczynnik i wypłaty do bani . Sami przecież wszyscy widzicie gdzie to wszystko trafia ile się marnuje przez głupotę ... Nikt nas nie słucha gdy dobrze mówimy...

mm

A kierownik z lublina to tak prezesowi (usunięte przez administratora) lize ze auto mu kupil a sam material na prywatne cele z firmy wywozi

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
miły

Kolega ma racje. Ludzie maja duzo gorsze sytuacje i zyja i sie trzymaja w kupie, a nie gdzie sie nie podzie to kazdy sam na wlasne zyczenie zycie sobie utrudnia. Cieszcie sie z tego co macie.

abcd

Witam wszystkich. Ja nie będę pisać o kolegach którzy pracują dobrze czy źle ,kto przynosi ,kto wynosi itp ... bo nie o to chodzi .Czy pracujemy w kraju czy za granicą jest ten sam problem - sypać wszystkich kto nam stoi na drodze .Dlatego polacy nie chcą pracować w firmie gdzie pracują inni polacy .Nie wszystko można zmienić w zakladzie ,ale można zmienić atmosferę -może wiecej szacunku do siebie ? Dajcie sobie szansę bo dojdzie do tego że będziecie się bać wlasnego cienia.

jaś

to chyba kolego za krótko pracujesz jeżeli tak mówisz o Andrzeju a powiec mi jaką wielce odpowiedzialną robotę to on ma porznąć trochę drzwi i wywieść do kotłowni a resztę zmiany to co robi lata jak głupi po całym zakładzie ale to tak już jest że jeden lata a drugi przestoi no a reszta musi na nich też zarobic

rozbawiony

w końcu ktoś napisał prawdę o tym super pracowniku w słuchawkach hahahaha teraz mu pewnie trochę głupio ale tak to już jest jak się pod kim dołki kopie to samemu można w ten dołek wpaść!I tak mało napisano ot tym super pracowniku bo można było dużo więcej ale to naprawdę dużo dopiero by się chłopina wstydu ojadł a jak dzięki jego wypowiedziom na szkoleniu wprowadzą alkomat to mam nadzieję że on pierwszy wpadnie w piękny poniedziałkowy poranek hahaha a i uwierzcie mi są ludzie na zakładzie którzy w tym pomogą. Nie sztuką jest kłapać mordą i (usunięte przez administratora) głupoty czy trzeba czy nie a póżniej szukać pomocy u adwokatów co i tak z resztą nic nie da!!! To pewnie był wpis na opamiętanie się przez tego pana a i z resztą bardzo potrzebny aby troszkę go utemperować bo myśli że wszystko i każdemu może powiedzieć i z każdego się ponaśmiewać..

jaś
@rozbawiony

witam wszystkich ja pracowałem w tej niby to rozwijającej się firmie przez długi okres i co chodzi o picie w tym zakładzie to jak bym chciał to mógł bym nawet w tej chwili sypnąć nawet nazwiskami kto i gdzie piją ale niech chłopy pracują tylko najgorsze jest to że taki majster czy nawet kierownik to widzą i nie ma żadnej reakcji no bo przecież pewnie to jakiś pociotek a ten kolega z antenką to sam nawet przynosił bimberek i częstował kolegów a później się z nich naśmiewał a nie wspomnę już o jego wierszyku na temat kolegów

Tytus, Romek i Atomek

Jaka firma tacy pracownicy jakie place takie podejście do pracy... Co się dziwicie ze pracownicy piją w pracy widocznie tyle nam zostało. W Biłgoraju to nie ma kasy nawet na firmę ochroniarska... Zatrudniają tam pracowników z produkcji... A w nocy poriery piją piwo razem z palaczem zamiast pilnować firmy. Albo sprzątają remontują lub śpią zamiast patrzeć w monitoring. Co to za firma której nie stać na ochronę... A propo picia czemu nie ma dmuchanka w alkomat przed praca i po pracy... I problem picia w POL-SKONE by się skończył. Tak jak w innych normalnych firmach. Mówisz ze w Niemcach najmniej zarabiają... To ty nie wiesz ile mamy na rękę w Biłgoraju... Ile zarabiają kobiety za swoją ciężka prace..... To lepiej zmień prace i nie pracuj w Niemających tylko w Niemczech.... I przekonasz się czy w Niemczech również płacą ochlapy.....

pracownik portierni biłgoraj
@Tytus, Romek i Atomek

Odpowiadam. firma np. BAKO pobiera za jednego ochroniarza około 4 tyś złotych na zmianie jest około 4 ludzi to daje 16 tyś miesięcznie a tutaj ma 4 pracowników za około 1300 zł to daje 5200 zł. I pracownik siedzi cicho jak chodzi coś pozbywanie się czegoś nie takiego .Chodzi tu o kase

wszyscy doskonale wiedzą że na obróbce drzewa w Niemcach zarabia się najgorzej,najmniej . Tu przypadają same ochłapy,reszta co zostanie z wyliczeń... I nie ma kto się za to wziąść,bo kierownik tylko błyszczy!!!

lublin223

i znów 10 za pasem ….. Ciekawe jak tym razem naliczą nam płace . Z tego co widac to rewelacji nie będzie.

wujek janek

Gościu połowa majstrow Lublinie na niczym się nie zna.... Gdy pojawi się jaki kolwiek problem to radzą się starych pracowników Wtedy jesteśmy im potrzebni Większość ich jest po zawodowce albo po liceum Albo zatrudniają jakichś (usunięte przez administratora)po politechnice lubelskiej Czy tam jest wogule technologia drewna.... Z mojej wiedzy nie... Prosto po studiach goście bez żadnej wiedzy rządzą nami i panaosza się jakby kimkolwiek byli... Bo wygrali jakiś konkursik foremki od drzwi Dostali tablet i michelin cieszą... Często nawet nie potrafią dobrze pisać o obsłudze komputera nie wspomnę... (usunięte przez administratora)na czym kolwiek się znają... Chociaż nie na wszystkim. Jak czasami coś sobie ubzduraja to głowa mała.

Jacek

Coś mi się wydaje ze następnego 10 po wypłacie odwiedzę kierownika I czeka na nas krótka rozmowa. Wam wszystkim tez to radzę. Może już zaczęli cenić pracownik bo coraz mniej jest nas "Starych wyjadaczy" co się znają co kolwiek na robocie.... Albo zmienia się zarobki(usunięte przez administratora). Nie robie Za te kasę ileż można czekać na zmianę. A lepsze się nie zanosi. Tacy są mądrzy to nie sobie zatrudniają chłopaków po gimnazjum Co nie wiedzą w które stronę iść młody narybek.... Nowi aż się rwia do roboty ha ha i znają się na robocie Śmiech na sali Wszyscy widzą przecież jaki "PRZEMIAL" jest wśród nowych Ilu rezygnuje po paru dniach a ile wogule co kolwiek potrafi Albo co czego kolwiek się nadaje. Jest coraz gorzej nie ma z kim robić. Tylko kierowniki się zmieniają. Porządek zrobił u nas ostatni ten kierownik z Biłgoraju Ale gdzieś go zabrali... Nowy nie dorasta mu do pięt gościu się na niczym nie zna...

on

I wlasnie przez takich ludzi jak powyrzej zarobki sa takie jakie sa. Na lubelszczyznie to chyba glupich sieją.

gość

Ludzie jeśli ktoś chce pracować to pracuje!!!i jeden miesiąc lepszy drugi gorszy...nigdzie kokosów nie ma.Pojedziesz za granicę wrócisz za parę lat i co wtedy???gdzie szukać emerytury???żadna praca nie hańbi...jeśli ktoś ma rodzinę to każde pieniądze dobre...

waldik

Ludzie czy w nic nie rozumiecie. Rynek już się nasycił drzwiami. A jak się nasycił to coraz trudniej już je sprzedać. Takie fabryk jak nasza w ostatnich latach powstało wiele. a teraz upadają ... Patrząc z perspektywy kiedy mieliśmy roboty od groma ... to jak płacili ??? średnio tak sobie a zyski zapewne były duże.... więc teraz się nie spodziewajcie kokosów. Chcą mobilizować ludzi pseudo akordem ale sami wiecie że to ściema podpucha dla nowych .... przecież każdy normalny wiedząc że rzeczywiście ma płacone od szt. metra pracowałby od 6.00 do 14.00 ... czy się więcej czy mniej podobnie wychodzi ... a majstry ganiają nas tylko za szt. a kierownik ich(usunięte przez administratora)na każdym kroku :) zapytać się jednego i drugiego ile jest faktyczne za szt. to nikt nie wiem ... to skąd mamy wiedzieć na co robimy za ile ?

yp

To jak chłopaki z nowej hali ... Jutro zadyma ? Strajk :)

stefan

Dziwne....tyle ludzi co wyjechało i pracuja za granicą za8-9funtów na godzinę i nikt nie narzeka ani nie wrócił

nabity w butelkę

To uważasz, że lepiej pracować w takiej firmie jak POL-SKONE... i po kilku latach obudzić się w "NOCNIKU" ... bez PERSPEKTYW na jaką kolwiek perspektywy podwyżki ... wiecznie źle i za mało ileż tak dalej można ..Każdy rozsądny przy nadążającej się tylko okazji rzuca tą firmę bez najmniejszego zawahania a to tylko świadczy o panującej atmosferze w tej firmie a której nie ma środków chociażby na papierowe ręczniki w toaletach o Dobrę wypalcie nie wspomnę czemu nikt z BRW nie chce nawet przyjść na rozmowę do tej a kto już zgodzi się pracować ...to to robi w myśl zasady "jaka praca taka płaca" wiec co się dziwisz gościu jak z okien uciekł pół wydziału do Niemca to ile wrzuciło i narzekało ?

aaa

PISZESZ TAK NA NIEGO BO BYŁ LEPSZYM PRACOWNIKIEM OD CIEBIE PRACOWAŁEM Z NIM 2 LATA I BYŁ DOBRYM , AMBITNYM PRACOWNIKIEM I KUMPLEM PRZEZ TAKICH JAK TY TO ZWOLNILI 4 OSOBY WSTYDZĘ SIĘ ŻE TU PRACUJĘ

@aaa

widzę ambitny jesteś

Ze strajku i tak nic nie wyjdzie bo ludzie sie po prostu boją. Latwiej bylo by zwyczajnie zbojkotowac impreze, ktorą prawdopodobnie szykują na 25 lecie istnienia firmy. Choc i z tym bylo by trudno bo za duzo ludzi pracuje i zawsze sie ktos wylamie. Pozostaje tylko sie zwolnic albo zacisnac zęby i robic dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE