Kfm-Furniture Sp. z o.o.

Opinie o Kfm-Furniture Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kfm-Furniture Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Ok

Czym w Kfm-Furniture Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Arkadiusz Drewnicki Nowy wpis

Zacznijmy od tego, by podpisywać się imieniem i nazwiskiem pod każdą z opinii, w innym przypadku wszystkie te wpisy są g... warte. I osoby, które uważają że w tej pracy źle się dzieje nic takim anonimem nie zmienią ani nie poprawią. Z kolei pracodawca też nie rozumiem jak może to wszystko brać pod uwagę skoro napisać może to każdy, nawet ten, który nigdy nie miał niczego wspólnego z tym zakładem. Anonimowość od zawsze kojarzy mi się z donosem, tym bardziej się dziwię bo w wielu sprawach o których się tu pisze się zgadzam, czemu więc miałbym się pod tym nie podpisać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kfm-Furniture Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. utrzymania infrastruktury? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Firma Kfm-Furniture Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Elektryk. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4300 .

Kaki

Netto czy brutto?

KFM

Tak, nadal jest wakat na stanowisko elektryka.

kfm

Jeśli jest Pani zainteresowana stanowiskiem proszę o przesłanie cv.

xD

No, z tego co widzę to wy też tej wiedzy obecnie nie macie. A moja wypowiedź dotyczyła całkowicie czegoś innego, a nie samej wiedzy na temat rekrutacji. Wydawało mi się, że osoba która próbuję jakoś reprezentować firmę, powinna umieć czytać ze zrozumieniem.

Doktor Robotnik

"Mój zespół" nie oznacza, że jestem osobą zarządzającą.

Firma Kfm-Furniture Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik Produkcji. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Dorota

Zwolnili czy sam odszedł? Wiesz może z jakiego powodu zwalniają?

Robak

Może i miałby za co się brać, gdyby na czymkolwiek faktycznie się znał. (usunięte przez administratora)

Transmission Praga

Podwyżki planowane będą od nowego roku

ela

A może żeby zarabiać trzeba się wykazać czymś, a nie tylko siedzeniem w telefonie i narzekaniem?

Agnieszka

A socjale to jakie tu jeszcze macie? One to ile mogą wynosić czy każdemu przysługują?

@ela

A wykazywanie się i doświadczenie są doceniane przez firmę np w postaci premii? To zawsze dobra motywacja do pracy :)

Kfm-Furniture Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Referent. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

kfm

dzień dobry, nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko referent.

KFM

Pani Alu, zmiany to jest proces. Nie da się zmienić wszystkiego w kilka miesięcy. Trzeba mieć świadomość, że zmiany mogą potrwać nawet kilka lat. Mamy nadzieje, że pracownicy KFM będą na nie otwarci oraz że będą brać w nich czynny udział.

Olx

I to bez odpowiedniego wyksztalcenia z tego co wiem

Jaki dress code obowiązuje w Kfm-Furniture Sp. z o.o.?

KFM

Jesteśmy na etapie wdrażania zmian, które widoczne pewnie będą w przyszłym roku. Ocene czy pralnia jest potrzebna proszę zostawić osobom zarządzającym spółką.

Bożena

jaka jest przyczyna tego ze na tej drugiej zmianie nie ma kierownika, nikt nie chce na 2 zmiane pracowac z wyzszej kadry czy tak dyrektor jej ufa ze nie wysyla kontroli ?

Czy w obrębie jednego działu w Kfm-Furniture Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Leszek

Znasz Kfm-Furniture od środka i powiesz mi coś na temat podejścia do pracownika? Jak kierownictwo traktuje tu ludzi, czy w przypadku problemów można się jakoś dogadać? Liczę że powiesz mi coś na ten temat.

Lele

Są przyjęcia teraz?

Lechu
@Lele

Nie

Gabriela

Hm, jak wyglądają takie premie, w jakiej wysokości? Czy nie ma jasno określonych zasad ich przyznawania? Tobie się udało uzyskać?

Kawa24.pl

Czy w firmie są zainstalowane automaty sprzedające do napojów gorących kawy, do napojów zimnych i przekąsek?

Jakie są warunki zatrudnienia w Kfm-Furniture Sp. z o.o.?

Gabriela

Czyli podwyżki wynagrodzenia w Kfm-Furniture się raczej nie zdarzają? Czy może trzeba się o nie w jakiś sposób ubiegać i się wykazać?

Jak wygląda temat awansu w Kfm-Furniture Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Produkcji?

Czy w Kfm-Furniture Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

perła

To znaczy ?

Henryk

Może ktoś wie czy potrzebujecie kogoś na produkcję?

Zostaw merytoryczną opinię o Kfm-Furniture Sp. z o.o. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Kfm-Furniture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kfm-Furniture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kfm-Furniture Sp. z o.o.?

Kfm-Furniture Sp. z o.o.