MODULE HOUSE

Płoskie

Opinie o MODULE HOUSE

Iza

Ktoś z Was ma nowsze informacje na temat MODULE HOUSE? Co możecie powiedzieć o obecnej sytuacji w firmie? Czy od ostatnich wpisów zaszły jakieś zmiany? Nie mogę znaleźć wielu informacji w internecie na ten temat. Czy firma dalej działa i potrzebuje pracowników?

Mcz

Mi się wydaje, że całkiem nieźle tutaj jest, nie wiem, nie mam pojęcia skąd tutaj takie opinie, że może nam cokolwiek tutaj zagrażać, wiadomo przecież, że jest dobrze i tyle, ja polecam poczytać opinie i wszyscy widzą chyba jak jest, czyli pozytywnie

Poszkodowany

Potwierdzam poprzednie negatywne wypowiedzi! U nas nie skonczyli rozpoczetej budowy domu jednorodzinnego, pozbierali zaliczki i znikneli. A to co zrobili, to trzeba bylo wszystko poprawiac! Straty byly na okolo 120.000 PLN. Moge wszystko potwierdzic zdjeciami.

o

Witam. Czytam co kilka miesięcy o tej "firmie' i czekam na dalsze jej przekręty. Nas przerobili na ponad 100 tys zł. Przeszliśmy całą drogę sądową, począwszy od policji, poprzez sąd rejonowy, sąd okręgowy, skończywszy na rzeczniku praw obywatelskich.... I nic!!! Zero!!! Bez szans!!! Polska to chory, dziki kraj. Idealny dla przekręciarzy tego typu. Wystarczy, że wbiją w ziemię łopatę i już mają wytłumaczenie, że pracują, budują i oczywiście wybudują, ale za sto lat. OSTRZEGAM!!! Chcesz wiedzieć więcej? tel.: 604117096

Adam

Jezeli ktos jest zainteresowany to moge przeslac zdjecia z naszej nie zakonczonej budowy, gdzie firma MODULE HOUSE po prostu zostawila niezakonczona budowe i znikla, zgarniajac zaliczki. Wysoka jakos znaczy cos innego!

Poszukuję kontaktu do firmy Module Haus. Czy ktoś wie jak się z nimi skontaktować, może być i adres e-mail

MICHAŁ

WITAM. UWAŻAM, ŻE JEŚLI SIĘ CHCE WYPOWIADAĆ OPINIE NA CZYJŚ TEMAT TRZEBA SIĘ PRZEDSTAWIĆ INACZEJ SĄ MAŁO WIARYGODNE. WYMIENIACIE NAZWĘ MODULE HOUSE A SAMI JESTEŚCIE ANONIMOWI. TO DZIWNE! JA BUDOWAŁEM DOM PO LUBLINEM I JESTEM ZADOWOLONY. SĄDZĘ WINA NIGDY NIE LEŻY PO JEDNEJ STRONIE.

nike

u nas też miało być skończone dawno temu ale nic się nie dzieję ( usunięte przez administratora )

tom2201

Nic nie robią ! 6 miesięcy temu miało być skończone w/g umowy. Od wielkiego dzwonu przyjadą i przybiją parę desek i tak to wygląda !

Albert

proszę o kontakt z nr gg 7111456 w sprawie firmy Module House, chyba mam ten sam problem

KRZYSZTOF

Słowa kojarzące się z MODULE HOUSE (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):ZENUJĄCA Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .BRAK.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .( usunięte przez administratora ) Od jakiej stawki można negocjować pensję?HAHA Najbardziej podobało mi się w MODULE HOUSE:POCWICZYLEM RYSOWANIE I ANG. Najbardziej nie podobało mi się w MODULE HOUSE:CALA RESZTA

Zostaw opinię o MODULE HOUSE - Płoskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MODULE HOUSE