Opinie o Eco-Progres Sp. z o.o. w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eco-Progres Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eco-Progres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Progres Sp. z o.o. w Ełk

...

Dobra firma to taka,która dba o pracownika.Motywacją dla pracownika są dobre zarobki i wtedy taki "ktoś "nie potrzebuje nadzoru,bo dobre zarobki mobilizują do lepiej wykonywanej pracy i większej ilości wyprodukowanego asortymentu.W ten sposób można zmniejszyć biurokrację i zainwestować w ludzi,którzy napędzają ten biznes.Sposob w jaki funkcjonuje ta firma jest przerażający.Ilosc pieniędzy,która idzie na premie obibokom,którzy tylko chodzą i w rzeczywistości utrudniają pracę ludziom,jest chorym zjawiskiem.Ludzie zwalniają się, ale pytanie brzmi:firma zyska więcej szanując i inwestując w stałych pracowników czy jeżeli ciągle zmieniają się?

@...

Istnieją również inne formy motywacji pracowników. Może odbywać się to poprzez udzielanie pozapłacowych świadczeń i organizowanie różnych inicjatyw. Podam kilka przykładów: dofinansowania na dojazdy do pracy, prywatnej opieki medycznej, czy pakietu sportowego. Ponadto popularne wśród pracodawców jest organizowanie szkoleń lub spotkań integrujących pracowników. Czy Eco-Progres praktykuje takie rozwiązania?

zawiedziony po nastu latach
@...

Szok ogarniasz maszyny stawka nowego pracownika lub najniższa krajowa masakra

Mika

Jakie zarobki w elku?warto aplikowac ?

@Mika

Również proszę o opisanie, jak wyglądają tam warunki pracy. Wcześniej pytałam też o styl zarządzania w Eco-Progres. Może tym razem otrzymam jakąś odpowiedź?

@Mika

Uważam że zarobki nie są zadowalające . Musisz wyrabiać normę jeśli nie to lipa. Praca bardzo ciężka jeśli masz rodzinę to uciekaj od tego zakładu. Obóz pracy tyle w temacie. Pan(usunięte przez administratora) pracowników ma daleko w D..pie. Nie interesuje się tym co dzieję się na produkcji.

Dziewczyny jaki styl panuje w Eco-Progres Sp. z o.o.?

????

Jak to,jaki styl ??

@????

@???? Chodzi o style zarządzania w firmie. Co liczy się dla szefa Eco-Progres? Liczy się dla niego zdanie każdego pracownika? Czy może panuje styl nakazowy?

@Karolina

Styl nakazów, masz wyrabiać norme i tyle w temacie

Ononaono

Jak wyglada praca na zelaznej, jak zarobki? Ktos cos wie?

Stolarz

Po pierwszej wypłacie rzuciłem zarobki szok
Chodzi o nowy Eco progres ale mówią że w starym jest to samo

Brak pytań chcesz pracować idziesz bo ludzi potrzebują

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Filip

Nie do końca jest to uczciwe wobec młodych pracowników. Myślę, że młodzi również potrafią dobrze pracować.

Lola

Czy stawki akordowe pojadę w górę ? Bo za rok to już godzinowa stawka lepsza będzie . Nie bądźcie śmieszni i coś róbcie z tym bo Ukraina już się kończy!

Ręce opadają

Mnie drażni najbardziej to, że oszczędności się szuka w pracowniku produkcji a nie w pracowniku z biura. Te nowe rządy po prostu przedszkole Panie wielki dyrektorze więcej szacunku bo to my na was zarabiamy

bukakke

firma należy do postkomunisty z olecka to czego się spodziewacie :D

Już dość

Brak słów. Nie ma co rozpisywać się na temat tej firmy. Po prostu NIE POLECAM!!!

@Już dość

Dlaczego?

Eco pro

Jeszcze parking zamknęli dla ludzi , tylko przydupasy mogą parkować , porażka na maksa , patologia się robi z tej firmy ... Żal

już niezwiązany...
@Eco pro

hehe, już nie tak łatwo wywozić materiały, co? skończyło się dorabianie ...

Japan
@już niezwiązany...

Wynosiles?

@Nie doceniony pracownik, czy firma oprócz wspomnianego przez Ciebie "stażowego" zapewnia inne pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania na karty sportowe lub na dojazdy do pracy? Czy w Eco-Progres jest zapewniony pracownikom pakiet socjalny? W jakiej postaci?

@PRACOWNIK. Co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie, że "pakiet socjalny jest słaby"? I jak objawia się lżejsza dla kobiet praca we wspomnianym przez Ciebie zakładzie firmy Eco-Progres? Jeśli możesz odpowiedzieć jeszcze na te pytania to będę Ci wielce zobowiązana.

@Były pracownik Darujmy sobie rozmowy o innych pracownikach, gdyż jest to wbrew regulaminowi. @xxx Drogi Użytkowniku, zanim umieścisz opinię, zapoznaj się proszę z regulaminem, gdyż obrażanie innych osób jest wbrew niemu, a to jest podstawą do usunięcia Twojej opinii. @PRACOWNIK Dziękuję za Twoją opinię, dla każdego będzie ona na pewno bardzo cenna. Czy mógłbyś jeszcze powiedzieć coś na temat innych kwestii związanych z zatrudnieniem? Na przykład co z pakietem socjalnym? I jaka w firmie panuje atmosfera? Czy poleciłbyś pracę w firmie Eco-Progres? Dziękuję za odpowiedź.

PRACOWNIK.
@Karolina

PAKIET SOCJALNY SŁABY.KLIMAT OCENIAM NA DOBRY.PROPONUJE ECO PROGRES NA ŻELAZNEJ,LŻEJSZA PRACA DLA KOBIET.POZDRAWIAM.

nowy

Dzięki za informacje

xxx

panie Marcinie nie wiem kto cie wybrał na mistrza ale to jest jedna wielka pomyłka!!!! sam urywasz się wcześniej z pracy bierzesz urlop co chwile. a dla ludzi baranie nie dajesz urlopu jak potrzebują. weź się też za robotę wyciągnij ręce z kieszeni a nie stoisz jak (usunięte przez administratora)

Optymista mimo wszystko

Stoperek wylicza takie normy że nawet na sikanie nie będzie czasu a ledwie się zarobi stawķę godzinową albo i nie Prawda wie co robi ludzie i tak nie zarobią więcej a stoperek dostanie premię Żeby nie soboty to i tak zostanie najniższa krajowa Ale pożyjemy zobaczymy biedronki i Lidl z chęcią nas przyjmą

optokrypto
@Optymista mimo wszystko

A najbardziej narzekają pewnie ci co do tej pory zbijali bąki i wyszydzali z tych co się starają. Radzę przestać narzekać i zabrać sie do roboty może nie będzie tak źle.

Przekręt
@Optymista mimo wszystko

Oj zbysio będzie narzekał

OBSERWATOR

Panie Prawda niech Pan doceni Ludzi ciężko Pracujących na produkcji a nie tych imbecyli z biura. Zamiast dać premię ludziom z hali to Podzielił Pan kasę między tych darmozjadów z biura. Czy ,,stoperek" i ten suwalski Imbecyl zwany dyrektorem, którego wyrzucali z każdej poprzedniej firmy zasługują na pieniądze wypracowane przez Ludzi z produkcji? Niech Pan przejrzy na oczy bo niedługo będziecie Chińczyków importować.

Motywacja prezesa dla pracowników nowego Eco

Dziś w piątek odbyło się bardzo,,motywujace"spotkanie prezesa z pracownikami nowego Eco progres w Ełku i co dalej:spróbuję opisać to własnymi słowami Na większe zarobki raczej nie ma co liczyć, zakład niby od początku przynosi same straty i trzeba do niego dokładać A więc trzeba wziąć się za robotę (pewnie pan Roman myśli że nic nie robimy przychodzimy do zakładu odpoczywać, opalać się przy sztucznym oświetleniu w hałasie, oraz przy zapachu lakierów) A jeśli komuś nie pasują zarobki itd: niech się zwolni..... I mamy,, straszną" motywację do pracy całej załogi, ciekawe kto na którą opcję się skusi...? Jeśli coś napisałem nie tak coś pominąłem poprawcie mnie :)

Zawiedziony

Kiedyś najlepszy zakład chyba w Ełku dzięki panie Romanie Obecnie strasznie chociaż słyszałem że na stolarni trochę się poprawiło jest w miarę lepiej A na nowym Eco progres dziadostwo zarobki do dupy dzięki panie Marchewka - czas szukać pracy Ocena dla nowego Eco słaba

Mirek

Można prosić o opinie jakieś?

Chydy
@Mirek

Masz opinie wyżej :) Ja ogólnie nie polecam cały czas najniższe krajowe obecnie 12 zł plus akord Jak dobrze trafisz to może trochę zarobisz jak będziesz robił jak wół cały miesiąc i kilka sobót chyba lepiej gdzie indziej np porta tam chociaż stawki godzinowe są większe i z tego co się orientuję idzie bajki zarobić w normalnych godzinach jak człowiek robi długo to i godzinowka coraz wieksza a w Eco np 10 lat pracy i obecnie 12 na godzinęnę akordowe :) , obiecali podwyżki, stażowe i jak zwykle na obietnicach koniec nikt nie dba o pracownika z doświadczeniem zero motywacji do pracy czas chyba na zmiany bo to chyba przyzwyczajenie trzyma w tym zakładzie tyle lat i myśl że może będzie lepiej, ale te może raczej nigdy nie nastąpi

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Progres Sp. z o.o. - Ełk

• Jak się pracuje w Eco-Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-Progres Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eco-Progres Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Progres Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Strefowa 7
    19-300 Ełk