Zakład Aranżacyjno Wykonawczy Verifis Bernard Leoniak

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Bernard Leoniak

Firma - Właściciel firmy

13.09.2023 03:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Bernard Leoniakikona wywiad

Verifis to nowoczesna firma łącząca innowację z doświadczeniem. Od 1993 roku realizujemy zamówienia na rynku krajowym i zagranicznym. Wykorzystujemy w całości polski kapitał. Specjalizujemy się w wytwarzaniu modułowych systemów meblowych, które spełniają wysokie standardy jakości i funkcjonalności. Zajmujemy się kompleksową obsługą — projektujemy meble, dostarczamy je do klienta i montujemy. Wśród naszych produktów największą popularnością cieszą się: regały sklepowe, boksy kasowe i lady. Naszą ofertę uzupełniają usługi realizowane w innych segmentach takich, jak: sprzedaż paliw we własnej stacji, usługi wynajmu ciągników, kombajnów i pozostałego sprzętu rolniczego. Zajmujemy się także reklamą wizualną oraz montażem drzwi, okien i bram. Obecność tego typu usług wynika z dużego zapotrzebowania na nie naszej lokalizacji oraz braku silnej konkurencji w tym zakresie.

Od kiedy prowadzą Państwo swoją działalność?

Bernard Leoniakikona wywiad

Zakład Aranżacyjno-Wykonawczy Verifis został założony w 2007 roku. Działamy w sektorze MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw).

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Bernard Leoniakikona wywiad

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i Europy. Współpracujemy z firmami z: Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytania, Francji i Czarnogóry. Projektujemy, przebudowujemy i wyposażamy wnętrza: sklepów spożywczych, sklepów odzieżowych, biur, hoteli, drogerii i aptek. Średnio wykonujemy około 2000 montaży rocznie, a nasze zespoły pokonują w ciągu tego okresu ponad 1 200 000 kilometrów.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Bernard Leoniakikona wywiad

Przez ostatnie 15 lat nasz zespół bardzo się rozrósł, ponieważ chcieliśmy sprostać zwiększającemu się zapotrzebowaniu na nasze usługi. Obecnie pracuje u nas ponad 150 osób. Zatrudniamy: technologów, projektantów, menadżerów, kadrę produkcyjną oraz biurową.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Bernard Leoniakikona wywiad

Proces rekrutacji jest w pełni transparentny. Pierwszym etapem jest przesłanie CV oraz zaproszenie kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne z bezpośrednim przełożonym, oraz kadrą zarządzającą. Jeśli rozmowa przebiegnie pozytywnie, kandydat zostaje zaproszony na dni próbne. W tym czasie omawiamy z nim szczegółowe warunki współpracy. Dla nas pozyskanie odpowiednich pracowników wiąże się nie tylko z koniecznością zatrudnienia fachowców, ale także z budowaniem wizerunku firmy oraz pozytywnej atmosfery wśród pracowników.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Bernard Leoniakikona wywiad

W naszej firmie każdy pracownik na początku zapoznaje się z zespołem oraz specyfikacją działalności przedsiębiorstwa.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Bernard Leoniakikona wywiad

Nasi pracownicy mają nieustanną możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Zachęcamy ich do uczestniczenia w szkoleniach specjalistycznych oraz kursach, które umożliwiają zdobycie nowej wiedzy oraz uprawnień.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Bernard Leoniakikona wywiad

W związku z ciągłym rozwojem nieustannie poszukujemy nowych pracowników. Ofertę zatrudnienia kierujemy do: specjalistów biura obsługi klienta, pracowników produkcji, monterów mebli. Zależy nam, aby kandydaci byli chętni do pracy oraz nastawieni na poszerzanie swojej wiedzy, oraz umiejętności.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Bernard Leoniakikona wywiad

W obecnym i przyszłym roku nasz plan sprzedaży będzie realizowany przede wszystkim, poprzez dostarczanie produktów dedykowanych dla naszego głównego kontrahenta. Jednocześnie chcemy dopiąć realizacje dla pozostałych klientów oraz nowych odbiorców naszych usług. W 2023 roku wygraliśmy kolejne przetargi i na ich podstawie będziemy realizować między innymi dostawy: kawomatów, wysp do galerii handlowych, mebli i wyposażenia dla nowo otwieranych sklepów w Niemczech. Nasza działalność będzie się skupiała także na otwarciu i przebudowie sklepów w całej Polsce.

Galus Nowy wpis

Firma nie szauje ludzi ,nie wypłaca wynagrodzenia na czas , zero jakiego kolwiek zainteresowania , I szewowa która ma każdego w (usunięte przez administratora)

Roman Nowy wpis
@Galus

O to trochę niezbyt optymistycznie brzmi. Ale z tym szacunkiem to głównie o to wynagrodzenie chodzi? No i wiadomo chcę też wiedzieć, czy pytaliście, dlaczego i skąd biorą się opóźnienia w pensjach? Dziwnie to wygląda ale liczę, że dzięki Tobie coś tam ustalę ;)

Marta Nowy wpis

Hmm...ale tak jest w całej firmie, czy masz na myśli jakieś konkretne działy? To szkoda, że atmosfera kiepska, a z zarobkami jak? Też kiepskie, czy może na tyle dobre, że da się w tej ciężkiej atmosferze wytrzymać?

Profesjonalista Nowy wpis
@Galus

Dlaczego są opóźnienia w wypłatach pensji? Brak zleceń, ludzkie błędy czy zła organizacja pracy?

A czy coś możecie powiedzieć o pracy na recepcji w firmie Verifis?

*****
@Monika

Daruj sobie . Firma kompletnie do niczego .

@Monika

Proponują pracę na recepcji, a tak na prawdę zabierają do BOKU w którym nikt nie wytrzymuje podobno. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Bożena
@Rozmowa kwalifikacyjna

No ale jak to, czyli ktoś inny faktycznie pracuje na tej recepcji? Czy dostajesz dodatkową robotę w BOK po prostu? I czemu ludzie tam niby nie wytrzymują?

Do niczego

Nie polecam ani pracownikom ,ani klientom. Totalne (usunięte przez administratora), brak szacunku do pracownika. I ta szefowa- księgowa , z kąd oni takich (usunięte przez administratora)biorą ?!!! .....Ja się dziwię czemu to jeszcze nie pizło i syndyk tam nie siedzi . Jak najdalej od takich pracodawców .

Rafał Kosowski

Bardzo konkretni ludzie, kreatywni i profesionalni !

Krystyna
@Rafał Kosowski

Skoro tak to szkoda, że podobno tak mało im płacą. :( A coś więcej na temat tej kreatywności? Czym takim się wykazali?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Aranżacyjno Wykonawczy Verifis Bernard Leoniak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Jeremi

Firma za swoją pracę zbiera dobre opinie. Szkoda, że pracownicy tak sporadycznie zamieszczają tu opinie jak się pracuje

Anchor
@Jeremi

Zarobki to kpina, brak szacunku dla pracownika, trzeba mieć stalowe nerwy żeby tam wytrzymać, rotacja jest bardzo duża

Aneta
@Anchor

a ta kpina to ile konkretnie wynosi na rękę? Bo wiesz, każdy inaczej ocenia takie kwestie..

on_je
@Aneta

Zarobki pewnie zależy od działu, ale u nas 2350-2750.

@on_je

Dziękuję, ale na rękę już? Czy jednak brutto, bo nie wiadomo

Justyna

Widzę że wymagania są nie adekwatne według niektórych do pieniędzy, jakie oferują. Coś się zmieniło od tych stawek, które podawaliście w poprzednim roku? Jakieś podwyżki?

Xyz

Generalnie nic do nich nie mam. Ale mogliby szanować bardziej pracownika i kierownictwo. Za takie pieniądze musisz mieć nerwy ze stali. Szacun dla kierownika, że to wszystko znosi. Ewidentnie atmosfera miejscami napięta. Opinia neutralna. Może wkoncu Dyrektor postawi na zdrowie pracowników i zacznie ich doceniać. Bo firma ma dobry pomysł na siebie, ale gorzej z organizacją... Ocena 5/10...

Olga
@Xyz

'Za takie pieniądze'... Czyli jakie dokładnie? Właśnie interesuje mnie kwestia zarobków, na które można liczyć w Verifisie więc może napisałbyś dokładniej, co i jak? Jaka stawka?

Abcde
@Olga

Jako spawacz na początku dostaniesz 3400zl brutto, na rękę z 2400/2500. Praca od poniedziałku do piątku 6-14, czasem soboty (płatne +50% stawki godzinowej) zła organizacja pracy. Zgrzyty na linii spawacz - technolog. Szkoda nerwów ze stali i czasu na tą firmę... Za godziny na umowie o pracę masz płacone przelewem na konto, za nadgodziny w kopercie pod stołem...

Olga
@Abcde

Co rozumiesz poprzez złą organizację pracy w Verifisie? :P Czy wspominanych nadgodzin wychodzi sporo? Ile mniej więcej? Czy są obowiązkowe? Co w sytuacji gdy ktoś nie może?

Qwerty
@Olga

Nadgodziny nie są obowiązkowe

Beata
@Qwerty

To ja się podłączę, pozwolisz :) A od czego zależą te robocze soboty? Ciekawe, czy 1x w miesiącu czy częściej

Verq

Przyjmuja tam do pracy na produkcjikobiety?na czym konkretnie praca polega?dwuzmianowa?

ddd

ktos wie jak tam warunki pracy?da się zniesc?

Xyz
@ddd

Da się. Zarobki ok

Grzegorz
@ddd

po 1 to chaos ciągły brak materiałów zarobki to kpina - po okresie próbnym miałem dostać podwyżkę , zoptymalizowałem im maszyny i szablony na których pracowali a kiedy zapytałem się o podwyżkę to zobaczyłem plecy dyrektora i tylko niezrozumiałe pomruki właścicielki jak ktoś chce niech (usunięte przez administratora) za 2200 mi było szkoda życia zwłaszcza że nie szanują zdrowia pracowników. Pracowałem przy cięciu pleksy gdzie wydział się chlorowodór ii dostałem zwykłą maskę lakierniczą a nie przeciwgazową. Na nic dały wielokrotne prośby o maskę z filtrem przeciwgazowym. Szkoda zdrowia. Jak chca moga mi naskoczyć mam dokumentację zdjęciową i filmową mogę wiele rzeczy udowodnić.

@Grzegorz

Cześć @Grzegorz, orientujesz się może jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jak kierownictwo odniosło się do obostrzeń w czasach pandemii?

Jak wygląda podstawa w Verifis Zakład Aranżacyjno-Wykonawczy?

Ghj

Najniższa krajowa

@Ghj

@Ghj, czy każdy otrzymuje takie wynagrodzenie? Być może ktoś z Twoich znajomych dostał jakiś awans pracując w Verifis? Czy ze względu na poziom wypłaty w firmie jest duża rotacja pracowników?

Fcvv

Slyszalam ze tam krucho z praca teraz czy przyjmuja jeszcze?

@Fcvv

Ciekawe, Twój post jest z marca zeszłego roku, dlatego chcę dopytać o ówczesną sytuację firmy. W chwili obecnej prowadzą rekrutację na 9 stanowisk, więc pracy mają na pewno sporo. Powiedz więcej o sytuacji z zeszłego roku, od kogo słyszałeś " że tam krucho z pracą"?

Zastanawiam się nad tą ofertą: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/monter-mebli-sklepowych,praca.gov.plb14dcdf0db92d974a6f4db1c17ce110e,wyrozeby-podawce. Dwa pytania: Czy firma Verifis dotrzymuje ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej (przykładowo 40 godzin pracy tygodniowo)?? Czy jako kobieta mam szansę na stanowisko Montera Mebli Sklepowych?

Jolanta

Witam serdecznie, widzę, że na GoWorku firma Verifis poszukiwała miesiąc temu pracowników na wiele stanowisk. Czy jest to związane z dużą rotacją w firmie?

Justyna

Rozglądam się za taką firmą jak Verifis, która zajmuje się właśnie m.in projektowaniem, aranżacją i produkcją mebli. Może jest tu ktoś, kto korzystał z ich oferty. Jak to wygląda cenowo? Mają konkurencyjne ceny?

Waldi

Firma posiada jakąś ofertę pracy, może wiecie coś? Jakieś informacje o zarobkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Aranżacyjno Wykonawczy Verifis Bernard Leoniak - Wyrozęby-Podawce

• Jak się pracuje w Zakład Aranżacyjno Wykonawczy Verifis Bernard Leoniak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Aranżacyjno Wykonawczy Verifis Bernard Leoniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Aranżacyjno Wykonawczy Verifis Bernard Leoniak?

Zakład Aranżacyjno Wykonawczy Verifis Bernard Leoniak