Pphu Jarkol s.c. Jarosław Kochanowski - Łukasz Serafin

Adres: Spacerowa 13, 78-300 Świdwin

NIP: 6721884334 REGON: 331397366

Pphu Jarkol s.c. Jarosław Kochanowski - Łukasz Serafin

Opinie o Pphu Jarkol s.c. Jarosław Kochanowski - Łukasz Serafin

Czy firma PPHU Jarkol S.C. Jarosław Kochanowski Łukasz Serafin jest dobrym pracodawcą? Jakie ma zalety praca u nich? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Pphu Jarkol s.c. Jarosław Kochanowski - Łukasz Serafin - Świdwin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pphu Jarkol s.c. Jarosław Kochanowski - Łukasz Serafin