Świat Sypialni Mirosława Moniuszko

Piaseczno

Opinie o Świat Sypialni Mirosława Moniuszko

Monika i Andrzej

Dziś zamówiliśmy łóżko z materacem. Cieszymy się z trafiliśmy na miłą, fachową usługę. Popieramy sklepy z fachową wiedzą. Polecamy ☺

Karina

Wspaniały sklep, kupiłam w nim piękne i stylowe łóżko do swojej sypilani, jest bardzo wygodne i duże wieć nie mam problemów ze spaniem i mam duzo miejsca i w końcu wysypiam się

Frania

Jestem bardzo zadowolona z nowego łózka jakie kupiłam wraz z mężęm w Świecie Sypialni, jesteśmy oboje bardzo z niego zadowoleni jest wygodne i duże tak że oboje się rewealcyjnie na nim wysypiamy, a do tego nie kosztowało wiele

Zostaw opinię o Świat Sypialni Mirosława Moniuszko - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Sypialni Mirosława Moniuszko