Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.

edward

(usunięte przez administratora) kawał drania połamać nogi i łeb potargać!!!!!

nowicjusz

jestem zainteresowana pracą w tym zakładzie i byłabym bardzo wdzieczna jeśli ktoś odpowie mi na pytanie czy szycie jest tam rzeczywiście takie ciężkie jak mówią i bardzo bym prosiła o naświetlenie zarobków.I nie pytam ile można zarobić na początku tylko po jakims czasie jak człowiek dojdzie do wprawy.Z góry dziękuje za odpowiedz.

klucha

czas też pomyśleć o wiekszej kontroli osób przydzielających pracę bo nie wszyscy lubią tzw. po palcu w d..pe wchodzić zeby dostać lepszą pracę. dlatego ja zrezygnowałam z tej pracy bo to było zbyt mocno widoczne ale każdy udawał że nic nie widzi.przykre ale prawdziwe!!!! czas otworzyć szeroko oczy !!!!

uczciwa

pewnej pani od produkcji pomyliły się czasy kapitalizmu z niewolnictwem.Pani U. czas przejść na emeryturę bo firma pójdzie na dno,fama po Łodzi już poszła i ciekawe kto będzie chciał tu pracować.

robak

może kiedyś tak było teraz to[usunięte przez admina]y dla ludzi szukających pracy

Zostaw opinię o Recticel Komfort Snu Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.