Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.

Łódź

Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.

Ohara

oferuja 13.60 brutto na /h kupa szmalu ;)

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

gość

Dziękuję BARDZO (usunięte przez administratora) SERDECZNIE kierownikowi Andrzejowi z magazynu surowca za zatrudnienie na TYDZIEŃ harówy. Unikajcie tej firmy jak ognia. Płace do (usunięte przez administratora) od cholery zakazów, nawet nie można iść na przysłowiową fajkę w czasie pracy, tylko i wyłącznie na przerwie. A skoro mowa o fajkach, palarnia jest tylko jedna bez wentylacji 3 metry na 3 metry w środku ze dwadzieścia osób, jak się tam wejdzie to można się uwędzić i nie potrzeba zapalać papierosa. A i bym był zapomniał, połowa ludzi na magazynie to wyrokowcy.

Opinie dotyczące pracy w Recticel Komfort Snu Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

edward

(usunięte przez administratora) kawał drania połamać nogi i łeb potargać!!!!!

nowicjusz

jestem zainteresowana pracą w tym zakładzie i byłabym bardzo wdzieczna jeśli ktoś odpowie mi na pytanie czy szycie jest tam rzeczywiście takie ciężkie jak mówią i bardzo bym prosiła o naświetlenie zarobków.I nie pytam ile można zarobić na początku tylko po jakims czasie jak człowiek dojdzie do wprawy.Z góry dziękuje za odpowiedz.

klucha

czas też pomyśleć o wiekszej kontroli osób przydzielających pracę bo nie wszyscy lubią tzw. po palcu w d..pe wchodzić zeby dostać lepszą pracę. dlatego ja zrezygnowałam z tej pracy bo to było zbyt mocno widoczne ale każdy udawał że nic nie widzi.przykre ale prawdziwe!!!! czas otworzyć szeroko oczy !!!!

uczciwa

pewnej pani od produkcji pomyliły się czasy kapitalizmu z niewolnictwem.Pani U. czas przejść na emeryturę bo firma pójdzie na dno,fama po Łodzi już poszła i ciekawe kto będzie chciał tu pracować.

robak

może kiedyś tak było teraz to[usunięte przez admina]y dla ludzi szukających pracy

Zostaw opinię o Recticel Komfort Snu Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.