PASMANTA S.A.

Białystok

Opinie o PASMANTA S.A.

ongiś

jeśli chodzi o pracę w Pasmancie to firma zajmuje się przede wszystkim obuwiem, akcesoriami do tego obuwia oraz środkami konserwującymi. Co do kasy to nie jest ona super, ale na czasową pracę jest w miarę ok

Pasmanta

Dzień dobry. Lubię moją pracę. Wy też?

arti

Janusz! Co ty tu wypisujasz? Toc te gpsy to ino ściema taka. Ha.ha Trzymoj sie słały.

Yo

Pracowalem jako PH. Praca na dzialalnosc. Podobno teraz GPSy w samochodach, za moich czasow nie bylo. Dostajesz samochod Toyote Yaris, telefon, fax i palmtopa. Komfort pracy uzalezniony od DyrektoraHandlowego czy Przedstawiciela Regionalnego. Jak sie trafi [usunięte przez moderatora] to wywala targety w kosmos. Poczatki byly fajne i mozna bylo zarobic, ale w koncu trafil sie racjonalizator. Pracuje sie z dobrym produktem, ale np. braki magazynowe czesto powoduja, ze sie robi z [usunięte przez moderatora]. Towar sprzedawany jest sezonowy, wiec trzeba sie niezle najezdzic,z wlaszcza jak masz duzy obszar.

Zostaw opinię o PASMANTA S.A. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PASMANTA S.A.