Opinie o Damnet Anna Długokęcka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Damnet Anna Długokęcka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Damnet Anna Długokęcka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damnet Anna Długokęcka w Wrocław

Fur Nowy wpis

Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Nieprawdopodobnie długie terminy dostaw. Bardzo nieprzyjemna obsługa. Właścicielka odmawia informacji na temat dostawy w cxasie urlopu. Obarcza wszystkimi kosztami klienta.

Niko

Dobrze zrobiona prezentacja internetowa to złudzenie. Oferują meble których nie mają i nigdy nie mieli na stanie. Kontakt z firmą fatalny. Zwrot kosztów z pomocą prawników. W trosce o swój czas, nerwy i pieniądze trzymajcie się lepiej od tej firmy z daleka. Na dobrą sprawę powinien się nimi ktoś z urzędu zająć...

bk Nowy wpis
@Niko

Zgadzam się z opinią , że ktoś się nimi powinien zająć z urzędu . Szkoda , że wcześniej nie przeczytałam tych opinii . A tak mam same problemy.

bk Nowy wpis

Niegrzeczni, nieprofesjonalni. Nie informują o braku towaru przed wpłatą pieniędzy Nie informują, że można prosić o zwrot pieniędzy w przypadku długiego ponad 2 miesiące, czasu oczekiwania na towar. Nie jest zrozumiałe dlaczego w ogóle przyjmują zamówienia na towar , którego nie mają lub dlaczego nie poinformują przy kupnie kiedy jest możliwe dostarczenie towaru. Po zwróceniu uwagi na powyższe , Pani Anna najpierw na mnie nakrzyczała, a następnie zakończyła rozmowę rozłączając się. Mam nadzieję, że przynajmniej zwróci mi pieniądze. Będę jeszcze interweniowała w UOKiK, bo takie działanie jest dla mnie nie do przyjęcia. I to mają być miłe zakupy w internecie . wszystkim sprzedającym ta Pani robi krzywdę. Co prawda pierwszy raz mnie coś takiego spotyka, ale aż strach kupować teraz cokolwiek od kogokolwiek. Z poważaniem BK

bent70 Nowy wpis

NIE polecam !! bardzo drogo , jakość chińska , długi czas oczekiwania , meble fatalne .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Damnet Anna Długokęcka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi i rozładunku bagażu na lotnisku
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Jolanta

Zamawiał ktoś ostatnio z Damnet? Jakie są teraz opcje dostawy?

Celina

Z firmy Damnet zamówiłam biurko Factory 12 maja 2016 r. i zapłaciłam z góry. Jest 6 lipiec, a ja od dwóch tygodni, czasami po kilka razy dziennie, próbuje dodzwonić się do firmy. Gdy to się udaje, otrzymuje informacje, że do mnie oddzwonią, albo, że nie ma w tym momencie Pani Ani, a osoba przy telefonie nie ma kompetencji, aby odpowiedzieć mi co się dzieje z moim zamówieniem.

Pawel
@Celina

Zgadzam się. Nie wiem kim jest ta pani Ania, ale chyba ma problem z dotrzymaniem terminów, nie mówiąc już o informacji zwrotnej. NIE POLECAM!!!

Ka
@Pawel

Właścicielką.

Bartosz

Dajcie znać czy Danmet szuka nowych pracowników i na jakie warunki zatrudnienia można liczyć na początek.

Zdecydowanie nie polecam !!! Zaliczkę na donice wpłaciłem 2017-04-11 i miały być dostarczone do końca Maja Po wielokrotnych telefonach (Jeżeli zostały odebrane) i interwencji prawników towar otrzymałem 2017-12-07 To jest jakaś oszustka NIE POLECAM!!!!

Ta firma to jakaś kpina. Zamówiliśmy meble, które miały być gotowe maksymalnie w ciągu 6 tygodni. Minęły 3 MIESIĄCE!!!! i nic !!!(usunięte przez administratora) a teraz już w ogóle nie odbiera telefonu. Zaliczka wpłacona i jedziemy ją odzyskać!! Zdecydowanie nie polecam ponieważ mają w nosie Klientów!!!! Szkoda nerwów na taką firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Damnet Anna Długokęcka - Wrocław

• Jak się pracuje w Damnet Anna Długokęcka?

Zobacz opinie na temat firmy Damnet Anna Długokęcka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damnet Anna Długokęcka?

Damnet Anna Długokęcka
  • Robotnicza 1A