Adres: Osiedle Krakowiaków 4, 31-962 Kraków

NIP: 6780029814 REGON: 350294128

Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Modech s.c. Emilia Myśliwiec Urszula Gułowska

Czy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Modech S.C. Emilia Myśliwiec Urszula Gułowska można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Modech s.c. Emilia Myśliwiec Urszula Gułowska - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Modech s.c. Emilia Myśliwiec Urszula Gułowska