Ardor Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Ardor Sp. z o.o.

karolina

Naprawdę dobra firma. Miło sie współpracuje z takimi fachowcami.

Franciszek

Ten sklep ma rewelacyjny wybór pieców w super cenie.Ja jestem zadowolony z zakupu pieca i polecam!

Karolina

Mają bardzo dobre piece w dobrej cenie. Polecam!

Gienek

Super firma.Polecam!

Antek

Z przyjemnością polecam tę firmę ze względu na profesjonalne podejście do tematu mojego kominka.

Piotr

Mam pozytywną opinię na temat tego miejsca. Kupiłem tutaj piecyk wolnostojący, z którego jestem naprawdę bardzo zadowolony. Bardzo bogaty asortyment oraz niezwykle konkurencyjne ceny to tylko kilka z atutów tego miejsca.

Jacek

Profesjonalna obsługa i fachowa pomoc, teraz za dobre pieniądze mam piękny kominek. Polecam

Zostaw opinię o Ardor Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardor Sp. z o.o.