Opinie o Uni-Door R.Schmidt sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uni-Door R.Schmidt sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Uni-Door R.Schmidt sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Door R.Schmidt sp.j. w Bydgoszcz

Wiktor

Jeżeli lubisz się prosić o własne pieniądze, lubisz być okradany i oszukiwany oraz chcesz słuchać ciągłego krzyku i pretensji niezrównoważonego szefa z kompleksem władzy, to śmiało składaj CV.

Praca biurowa Nowy wpis
@Wiktor

Potwierdzam,

Z całego serca nie polecam pracy w tej firmie. Przepracowałem w niej półtora roku i to było straszne półtora roku. Pracuje się od ósmej, do nie wiadomo której godziny, przez co nic nie można zaplanować. Szef ma ciągłe pretensje. Potrafi tylko się drzeć i wymaga od pracowników żeby pracowali do późnych godzin wieczornych. Przytoczę jedną z wielu sytuacji jaka miała miejsce. pojechałem na robotę do Rumii. Skończyłem o 18 i została mi godzina drogi do Gdańska. Zadzwonił szef mówiąc, że jest awaria i należy jechać na serwis bramy garazowej. Po oznajmieniu mu która jest już godzina i gdzie jestem, powiedział, że ja nie pracuje w ścisłych godzinach, tylko mam wykonywać jego polecenia. "Nie wykonał pan mojego polecenia służbowego" powtarza jak mantrę. Nie ma w ogóle szacunku dla pracowników. Trzeba pilnować wypłat bo są potrącenia i oczywiście płatności nie są na czas. Na wypłaty trzeba czekać nawet i z miesięcznym opóźnieniem. Za nadgodziny placi jak za zwykle godziny pracy. Pracownicy są w porządku. Należałoby tylko wymienić szefa.

Ilona

no dobra, ale faktycznie masz nienormowany tryb pracy według umowy? Idzie za tym jakaś mega duża wypłata?

@Ilona

Według umowy miałem pracę od 8 do 16. Takie wyjazdy nie były ekstra płatne. Serio, unikajcie tego pracodawcy.

Kurcze to faktycznie słabo niestety. Zmarnowane 1,5 roku... Ale piszesz, że chociaż pracownicy w porządku a ilu ich było jak Ty byłeś? I wiesz może ilu z nich podjęło w tym samym mniej więcej czasie identyczną decyzję co Twoja?

To prawda ostrzegam

Aa Nowy wpis

Czemu są usuniete opinie? Szef ma władze w tym zakresie

Marta Nowy wpis
@Michał

Potwierdzałeś to aktualnie tam pracując? Dalej jeszcze tam jesteś? Ciekawa jestem czy coś o teraz mogło się zmienić?

były pracownik Nowy wpis
@Marta

W tej firmie zmieni się coś tylko wtedy, jeżeli Pan Robert przestanie być szefem. Z tym człowiekiem za sterami nigdy nie będzie tam dobrze. Tacy ludzie się nie zmieniają, to nie jest opowieść wigilijna.

Niektórzy z Was napisali jakoś dawno, ze nie polecacie firmy i już. Mógłby ktoś podać aktualne dane, jak wygląda sytuacja i atmosfera ? Poprawiło się coś w sprawie dotrzymywania terminów ?

Piotruś

Warto na tym forum podkreślać, że firma wypracowała dobre opinie, mając kompetencje i chęci do pracy będzie super.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Uni-Door R.Schmidt sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Klient

Firma nie słowna, nie oddzwania, nie odpisuje na SMS, nie wywiązuje się z ustalonych terminów. Nigdy już nie skorzystam

Stefan

Nie polecam pracy w Uni-door .

A jak

[usunięte przez moderatora]Nie polecam nikomu pracy w tej placówce, chyba że ktoś szuka wrażeń i lubi podnosić sobie ciśnienie każdego dnia.

pati

popytaj na na NK " Byli pracownicy UNI-DOOR "

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Door R.Schmidt sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Uni-Door R.Schmidt sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Door R.Schmidt sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Uni-Door R.Schmidt sp.j.

Uni-Door R.Schmidt sp.j.