Zakład Kamieniarski - Krzysztof Ślęzak

Grębocin

Zakład Kamieniarski - Krzysztof Ślęzak

Opinie o Zakład Kamieniarski - Krzysztof Ślęzak

Zuzanna

Napiszcie proszę jak przebiega proces rekrutacji w Zakładzie Kamieniarskim? Aktualnie firma szuka nowych pracowników? Jaki są stawiane wymogi dla osób chcących znaleźć zatrudnienie w tym zakładzie? Czy weekendy są wolne? Podzielcie się swoimi wrażeniami co do tej firmy.

Zostaw opinię o Zakład Kamieniarski - Krzysztof Ślęzak - Grębocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Kamieniarski - Krzysztof Ślęzak