Opinie o Szyroki Grzegorz Lipok Alojzy S.C. Zakład Kamieniarski w Świętochłowice

counter
Jacek Nowy wpis

Jak ze stawką dla kamieniarza w tym miejscu? Ktoś wie?

Barbara Chropaczow Nowy wpis

Chciałam jeszcze raz gorąco podziękować firmie Lipok mająca swoją siedzibę w Lipinach ulŁagiewnicka 75 za szybkie i sprawne wykonanie zleconej usługi. Pani przyjmująca zlecenie służy radą i wsparciem. Wykonanie pomnika na najwyższym poziomie i co ważne za przystępną cenę. Polecam więc skorzystanie z usług tej firmy nie będziecie żałować

Dorota1980 Nowy wpis

Szczerze mówiąc jestem usatysfakcjonowana jak sprawnie i fachowo została wykonana usługa w firmie Lipok. Miła obsługa właścicieli którzy w trudnym czasie dla rodziny z wyczuciem podchodzą do klienta... Przedstawiają ciekawe projekty oraz informują o nowoczesnych rozwiązaniach które w końcowym etapie wykonania usługi robią ogromne wrażenie. Mam na myśli podplytkę pod nagrobkiem jak i cały nagrobek.

Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie Szyroki Grzegorz Lipok Alojzy S.C. Zakład Kamieniarski? Wypowiedz się na naszym forum.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Szyroki Grzegorz Lipok Alojzy S.C. Zakład Kamieniarski - Świętochłowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.