Opinie o Jacek Reszko Usługi Remontowo-Budowlane Rebud w Końskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jacek Reszko Usługi Remontowo-Budowlane Rebud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jacek Reszko Usługi Remontowo-Budowlane Rebud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Reszko Usługi Remontowo-Budowlane Rebud w Końskie

Karolik Nowy wpis

Nareszcie ktos sie odważył napisac o tej firmie po tym jak tylu ludzi tam sie przewinelo omijajcie te firme z daleka pracowalem tam tam tylko ten uszaty brygadzista sie nadaje gosciu jak i szef taki sam cwaniak tam sie nie da robic

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie ReBud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane w mieście Jaczów? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zleceniodawca67 Nowy wpis

Tam sie nigdy nie zmieni wlasciciel nastawiony na oszukiwanie i ludzi i kontrahentów brak wyplat dla ludzi i dotrzymywania jakichkolwiek terminów prac to zwykly klamca wspolpracy nie polecam

Radek

Ja pracuje obecnie w tej firmie i to prawda co piszą dlatego szukam pracy u kogoś kto płaci.

rudy rydz Nowy wpis
@Radek

szukać to ty możesz kśiędza na parafi w pęcławiu radeczku a nie pracy a wypłate dostaniesz i to sążną taką na jaką zasłużyłeś

Były Nowy wpis

To sama prawda.Mi jest dłużny 1500zł juz ponad rok.Najlepiej sprawdzić sobie samemu w krajowym rejestrze dłużników.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jacek Reszko Usługi Remontowo-Budowlane Rebud? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Końskie
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy PRODUCT DEVELOPMENT MANAGER
HR Support
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Nie polecam

Mialem kiedyś do czynienia z tą firmą. Zlecone prace mialy być wykonane w ciągu dwóch dni jak zapewniał mnie właściciel. Niestety tydzień czasu minął a robota dalej nie była zrobiona. Pracownicy wiecznie byli nieprzygotowani, pracowali na starym sprzęcie, który widać było, ze dawno nie był serwisowany. Sprzęt sprzętem, ale nawet materiałów nie mieli. Właściciel przestał odbierać telefony, gdy pojawialem się w biurze nigdy nie mogłem go zastac. Koniec końców dałem sobie spokój z tą pseudo firmą a do skończenia prac wziąłem inną ekipę. Nie polecam, nie tak traktuje się kontrahentów - i to przy takiej konkurencji na rynku.

Baczny obserwator

Podpisuję sie obiema rękoma pod wpisem "byłego pracownika". Pracodawca nie przestrzega podstawowych zasad BHP, kodeksu pracy czy chociażby kodeksu cywilnego. Za niedotrzymanie slowa czy nie wywiazanie sie z obietnic nie ponosi odpowiedzialnosci, unika konfrontacji, zgania winę na swoich pracowników. A Ci nie mogą nawet liczyć na terminowe wynagrodzenie. O każdą złotówkę trzeba się upominać. Gdy przychodzi dzien wypłaty Szef kłamie i lawiruje tak, by dac pracownikom tylko część wynagrodzenia. A przecież wiekszosc ma rodziny na utrzymaniu. Kłamstwa, obłuda i fałsz wypływają z tego człowieka. Nie szanuje ludzi, obmawia za plecami i wyzywa a pozniej dziwi sie o co chodzi gdy ludzie maja do niego sluszne pretensje. Nikt, kto ma choc odrobine honoru nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Dlatego w tej firmie jest taka duza rotacja pracownikow. Jaki pan, taki kram. Nie polecam podejmowac tam zatrudnienia a tym którzy juz jakoś sie tam zatrudnili radze uciekac jak najprędzej.

Ciężko to coś nazwać firma.Właściciel "firmy"to zwykły oszust zapożyczony gdzie popadnie.Ludzie pracujący u niego są traktowani jak maszynki do nabijania mu kabzy.O pieniądze trzeba się z nim żreć.Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to jakaś parodia.Prace wykonywane na wysokości w tej "firmie"są realizowane bez żadnych zabezpieczeń(nawet szelek nie mieli).Nie trudno zauważyć że to fałszywy człowiek.Rozmawiając z jednym z pracowników nadaje na tych których akurat przy nim nie ma i odwrotnie.Podam przykład.Pieprzone barany nie kupili jakiejś tam tarczy itd.Tylko zacznijmy od tego ze nie dostali pieniędzy na tą tarczę tylko Pan August kazał kupić za swoje pieniążki a on potem odda.Nigdy nie oddawał tych pieniędzy dlatego przestaliśmy kupować i łożyć na firmę ze swoich pieniędzy.Nie radze podejmować tam pracy.Do dziś zalega z płatnościami wielu pracowniką

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Reszko Usługi Remontowo-Budowlane Rebud - Końskie

Jacek Reszko Usługi Remontowo-Budowlane Rebud
  • Kalinowa 16