Gaz-Expres Roman Podporski

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gaz-Expres Roman Podporski

Aleksandra Nowy wpis

Duża fachowość, rzetelność oraz umiejętność w wykonywaniu usługi połączona z tematyczną wiedzą. Krótkie terminy oraz punktualność i nie 'markowanie' pracy przez pracowników. Jakość usług na wysokim poziomie. Obiecali wykonać wymianę kotła w ciągu jednego dnia i terminu dotrzymali. Panowie pracowali cały dzień a po sobie zostawili porządek oraz bardzo miłe wrażenie . Bardzo cenne szczególnie i przydane zarazem jest specjalistyczne doradztwo samego Szefa ,który wyjaśnia w sposób przystępny laikowi działalność działalność systemów gazowych. Z przyjemnością stawiam najwyższą ocenę.

Nowy wpis

@Aleksandra

Dziękuję i polecamy się na przyszłość

Thrashnalek Nowy wpis

Muszę powiedzieć, że niewielu jest fachowców, którzy mogą pochwalić się wiedzą i praktyką. Bardzo solidna i słowna firma. Od 4 lat serwisuję u nich piec i od tego czasu nie mam z nim problemu. Przegląd sprawnie i szybko przeprowadzony. A jeżeli chodzi o awaryjne sytuację, to wręcz expresowo. Dzisiaj zgłoszenie, dzisiaj problem został usunięty. Jeżeli macie problem z piecem, to z czystym sumieniem POLECAM i w dalszym ciągu będę korzystał z usług firmy. Pozdrawiam.

Ona

Korzystałam z usług tej firmy przez kilkanaście lat. Z właściciela bardzo dobry fachowiec. Niestety brat to leń patentowany. Na uwagę na temat pracy brata (okłamał mnie w żywe oczy i zostawił na weekend bez ogrzewania) zablokował mój numer telefonu. W pewnym momencie pouczyłam się w trakcie tej rozmowy tresowana przez właściciela. Nie wiem z jakimi kobietami on ma do czynienia, ale mnie lepiej na deptać po odcisku. Teraz mam taką sytuację, że coś się dzieje z piecem. W zeszłym roku była wymieniana jedna część (1200zł) i teraz trzeba zobaczyć co się dzieje. Niby mam gwarancję.... Tylko zgłosić tego nie mogę Jak to się mówi: nie ten to będzie inny.

Nowy wpis

@Ona

Witam serdecznie- jest nam niezmiernie przykro z powodu takiej sytuacji- prosze bezpośrednio o tel 601415080 postaramy się rozwiązać problem

Barbara

Bez problemowe umówienie terminu. Pan który przyszedł, szybko i fachowo reanimował wiekowe urządzenie żebym mogła korzystać z wody, do momentu zamontowania nowego bojlery, cena za usługę bez szoku. Gorąco polecam. ????????????

@Barbara

Bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gaz-Expres Roman Podporski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
qwaszx

Dobry kontakt i firma nie zdziera. Moge polecić z czystym sumieniem.

@qwaszx

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość

Stanislaw

Zadzwoniłem do firmy Gaz expres po 9 z rana, Pan który odebrał telefon miły i rzetelny, wizytę udało się umówić jeszcze w ten sam dzień 4 h później! Panowie którzy przyjechali bardzo mili i profesjonalni, poradzili sobie z usterka bardzo szybko w dodatku wykonali od razu serwis pieca, oczyścili go, poprawili osiągi. Firma rzetelna z dobrymi cenami za usługi, gorąco polecam, przy następnym serwisie albo problemie też do nich zadzwonię :)

@Stanislaw

Dziękujemy bardzo polecamy się na przyszłość

Stanislaw

Zadowolny

Polecam usługi tej firmy. Fachowo, szybko i dobry kontakt.

@Zadowolny

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość

Beata

Od roku jest tutaj cisza, firma nadal funkcjonuje?

Zastanawiam się dlaczego przestaliście korzystać z forum? Tak dobrze się pracuje?

Jagrab

Bardzo dziękuję za bezinteresowną pomoc. Pan Roman w ciągu kilku minut przez telefon poinstruował mnie jak mam usunąć awarie. Problem został rozwiązany bez przyjazdu fachowca, za free. To dzisiaj niestety rzadkość. Ocena celująca +. Panie Romanie wielkie dzięki.

Romero

Może podpowie mi ktoś jak się pracuje, jakie zarobki i czy teraz kogoś potrzebują?

tsakowski

Super ekipa. W 1. dzień wykonali przyłącze gazowe, zamontowali kocioł, uruchomili go. Poza tym bardzo sympatyczni ludzie i szczególnie właściciel. Tadeusz Sakowski

Ryszard

Kolejny raz wielkie dzięki i ukłon, ekipa doskonale wyszkolona.

Weronika

Czy są na forum pracownicy, którzy mogliby wypowiedzieć się na temat pracy w firmie? Jakich osób poszukują do zespołu?

Marianna

Bardzo uczynna osoba w postaci Pana Romana. Fachowiec w 100% polecam gorąco.

Mariusz Wrobel

Niezwykle sprawny i uczynny fachowiec. W ciągu kilku minut przez telefon poinstruował mnie jak mam usunąć awarie bez przyjazdu za free. Odebrał telefon w sobotę po godz 8. To dzisiaj niestety rzadkość. Ocena bardzo dobra

Weronika

Zachęcam pracowników Gaz-Expres Roman Podporski do aktywności w tym wątku dotyczącym ich pracodawcy. Warto aktualizować informacje o tym co dzieje się w firmie. Każda Wasza opinia posłuży innym użytkownikom forum.

chłopaki sprytne, inteligentne i punktualne, wiedzą co robią, chwalić ich to mało

Nie polecam. Pan przyszedł usunąć usterkę ale stwierdził, że piec jest do wymiany i nic się nie da zrobić - przy okazji zainkasował stówkę za wejście na drabinkę. Następnego dnia przyszedł inny fachowiec i usunął usterkę zgodnie z moim oczekiwaniem. Nieładnie.

Robbert
@Andrzej

A posiada Pan namiary na tego drugiego fachowca?

Zostaw merytoryczną opinię o Gaz-Expres Roman Podporski - Szczecin

• Jak się pracuje w Gaz-Expres Roman Podporski?

Zobacz opinie na temat firmy Gaz-Expres Roman Podporski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaz-Expres Roman Podporski?

Gaz-Expres Roman Podporski