Opinie o Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j. w Prusicko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j. w Prusicko

Weronika Nowy wpis

Panowie, co jeżdżą w Eko-Gas, mogliby napisać, ile mniej-więcej butli dziennie średnio dowożą. Ktoś też tu pisał, że płaca adekwatna do ilości pracy. To ile ta Wasza płaca wynosi? Sprawdzałam w sieci, czy Mesjasz i wspólnicy robią jakiś nabór dla kierowców, ale nic nowego nie ma. Podejrzewam, że pracownicy w takich sprawach też się doskonale orientują...

Mr. Nowy wpis
@Weronika

Butli to rozwozisz różnie. Według zamowien może być tak że 10sztuk a może być ze 50butli. Zarobki poniżej 3tys bo taka dostałem propozycję. Czyli nie oplaca się bo nie jest to stawka adekwatna do noszenia po piętrach itp.

kowalska Nowy wpis

Bardzo polecam, miła i przyjazna atmosfera w pracy, przystępni właściciele

Urszula Nowy wpis
@kowalska

O, skoro mówisz o atmosferze, to istnieje w firmie mocna hierarchia pionowa, czy relacje są raczej poziome i wszyscy traktowani równo?

Kaja

@Czestochowka to ogolnie az tak ciężko chyba nie jest? pewnie zależnie od zamówienia czy dostawy?

@Kaja

Tak zależy od dnia

pudliszek

nie polecam tej firmy.zarobki niskie praca ciężka

@pudliszek

Ciężka praca ? Jeden dzień sie robi ciezej drugi sie siedzi i pije kawe praca jest adekwatna do wypłaty

Firma Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy można w Eko-Gas M.Mesjasz Z.Taranek S. Płuciennik Spółka Jawna liczyć na jakieś dodatki?

Czestochowka

Tak można liczyć na dodatki

Czestochowka

Firma profesjonalna , praca jest okej bardzo spokojna mozna liczyć na odpoczynek polecam firme i prace w niej

kolombo

Taki spokój na forum, że nie może być inaczej jak bardzo dobrze!!!

Vkz

Bardzo dobry pracodawca

Itk

Bardzo polecam, profesjonalna firma

Bronisław
@Itk

Jesteś zadowolony z pracy w firmie i ją polecasz. Mógłbyś napisać więcej na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na dodatki pozapłacowe takie, jak pakiet socjalny lub kursy i szkolenia zawodowe? Jak oceniłbyś atmosferę w pracy i swoje relacje z przełożonym? Każda informacja, którą dodasz, pomoże innym użytkownikom forum, którzy poszukują pracy.

Tak skrajnie różne opinie i jak można wyciągnąć jakieś wnioski?

Czarny

Nie polecam tej "firmy". Brak szacunku do pracownika. Nieprzestrzeganie praw pracy. Najgorsza firma jaka w zyciu spotkalem.

Jony

super firma polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j. - Prusicko

• Jak się pracuje w Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j.
  • 97
    98-331 Prusicko

Eko-Gas Mesjasz Taranek Płuciennik sp.j.